Jump to content

Recommended Posts

Ο μουσατος ειναι ο Mad;;

ο mad ειναι και με παπουτσακι τουμπανο :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποιος μουσάτος από τους έξι ?? :bleh:

 

 

:hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

 

 

 

 

Μπραβο παιδια!!!!!Πολλα συγχαρητηρια!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να έρθω που είμαι noob και ακοράλιστος? :angel:

 

Όχι μωρέ που να τρέχεις τώρα. . .  :usd:  :chair:

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω ομορφιές !!   Μπράβο αγορίνες !! Να είστε όλοι καλά

Λυκούργο σκοτώθηκες στην δουλειά από ότι βλέπω ….. :rasp: :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε  παιδια συγχαρητηρια σε οσους ασχοληθηκαν.

Μια ερωτηση το κρανος που εχει επανω στο ραφι ειναι για αυτον που εχει το ασπρο εργαλειο ? :lol2: :lol2: :lol2: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ρωτάνε καποια παιδιά που θέλουν να βοηθήσουν σας ενημερώνω οτι θα ειμαστε στο καφε το Σάββατο κατα τις 21:00 να δούμε τον τελικό CL να πιούμε μπύρα και να στήσουμε τα ενυδρεια η πρόσκληση ειναι ανοιχτή για ολους για χαβαλέ και δουλεια! Τα λέμε αυριο!!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ουτε ουτε συγχαρητηρια να ξαναπειτε,ουτε μπραβο και φυσικα ουτε ευχαριστω!!!!!!

Αλλοιμονο ρε σεις!

 

Αυτα γινονται με πολυ χαρα και ειλικρινα με μηδεν κουραση :jig:  :jig:

Και στο κατω κατω αυτα ξεκινανε απο εσας και τελειωνουν σε εσας....ειναι δικο σας εργο στην ουσια :bow:

 

Οταν για παραδειγμα σημερα εχουν ανανεωθει 19!!!!!!! ενυδρεια μελων στο θαλασσινο(συγχωρεστε με οι γλυκοι φιλοι αλλα δυστυχως δεν εχω ιδεα και δεν το παρακολουθω) και εχουν γινει

πανω απο 300!!!!! ποσταρισματα μεσα σε μια μερα δεν μπορεις,παρα να κανεις το λιγοτερο που ειναι αυτο που ειδατε στις φωτο για την ενυδρειακη κοινοτητα μας και φυσικα το χομπυ μας γενικοτερα!

Και ειναι πραγματικα τοσο μα τοσο ευχαρσιτο να αφιερωνεις χρονο σε τετοια πραγματα και για τετοιους ανθρωπους!

 

Εσεις κανετε με τη συμμετοχη σας ολα αυτα τα πραγματα(swap κτλ) οχι μονο απαραιτητα αλλα και παντα επιτυχημενα!!

Σας διαβεβαιωνω πως αν ειμασταν 4 ατομα ολα κ ολα ουτε συναντησεις δεν θα γινοντουσαν,ποσο μαλλον τα παραπανω :jig:

Οποτε τα ευσημα και τα μπραβο ανηκουν σε ολους εσας που κανετε αυτο το φορουμ τεραστιο σε ολα τα επιπεδα....σε χαρακτηρες,σε χομπυστες,σε ανθρωπους,σε αλληλεγγυη,σε βοηθεια,σε συμμετοχη και τοσα αλλα που θελω κανενα μισαωρο ακομα να γραφω...αλλα θελω να παω για μπυριτσα :cheers:

 

Και παιδια μια χαρη...φερτε οτι εχετε για να βαλετε τα κοραλια.

Σακουλες,ουροσυλεκτες,ταπερ,γενικα κατι να μπουν τα κοραλια!

Περυσι ηταν τοσες πολλες οι συμμετοχες που λιγο μετα τα μισα της διαδικασιας τελειωσαν οι σακουλες που ειχαμε και αναγκαστικα πολλα κοραλια στριμωχτηκαν στις ιδιες.

Οποτε να ειμαστε προετοιμασμενοι καλα σε αυτο το κομματι. :thumbsu:

 

Παμε για ενα ακομα επιτυχημενο aquazone frag swap :jig:  :jig:

Καλα να περασουμε και τα πραγματικα μπραβο ανηκουν σε εσας που εισαστε και η αιτια που γιονονται ολα αυτα :bow:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο μαγκες :thumbsu:

 

Λυκουργο παχυνες φιλε :bigemo_harabe_net-112:

Δεν φταιει αυτος βασιλη....εμεις τον αναγκασαμε να παχυνει,για να βαζει κοντρα με την κοιλια στο πλαινο τζαμι ωστε να κολληθει!

Αληθεια τωρα..... :usd:  :usd:  :usd:  :usd:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ρωτάνε καποια παιδιά που θέλουν να βοηθήσουν σας ενημερώνω οτι θα ειμαστε στο καφε το Σάββατο κατα τις 21:00 να δούμε τον τελικό CL να πιούμε μπύρα και να στήσουμε τα ενυδρεια η πρόσκληση ειναι ανοιχτή για ολους για χαβαλέ και δουλεια! Τα λέμε αυριο!!

Πιτσα μπυρα μπαλαααααααα :jig:  :jig:  :jig:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να έρθω που είμαι noob και ακοράλιστος? :angel:

Φιλε μου ολοι ειμαστε μεγαααααλοι noobαδες....ο καθενας σε αλλο κομματι του χομπυ, οποτε ολοι ειμαστε το ιδιο :thumbsu:

Τωρα το "ακοραλιστος" να μη σε ανησυχει καθολου,παντα στο τελος μενουν αρκετα κοραλια που αλλοι συνχομπυστες εχουν κοψει απο τα ενυδρεια τους και δοξα τω Θεο ολες τις φορες οι φραγκιερα σκαει απο ζωντανα :jig:

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή σας περιμένουμε ολους να περάσουμε φανταστικά στο τρίτο Frag And Plant Swap ....

 

:bigemo_harabe_net-193:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορούσα να έρθω και το Σάββατο που θα στήνετε αλλά δυστυχώς δουλεύω αυτήν την ώρα. :growl: Να περάσετε τέλεια και πρέπει να πω ότι ζηλεύω πολύ! Δεν πειράζει δεν μπορώ να τα έχω όλα οπότε θα τα πούμε από κοντά την Κυριακή!! :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη και Λυκουργο λετε αν αντι για βοτκα βαλω μπυρα να εχω καλυτερο αποτελεσμα;;;; Μηπως θα βλεπω καλυτερο αποτελεσμα εαν αντι να τις ριχνω στο ενυδρειο να τι πινω;;;;;

:bigemo_harabe_net-178:   :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Με αυτες της εκδηλωσεις παει το χομπυ οχι ενα βημα πιο μπροστα...αλλα μερικα αλματα!!για εμενα δεν ειναι ανταλαγη κοραλλιων,αλλα μια (ΓΙΟΡΤΗ) κοραλλιων!!και το πιο ομορφο απο ολα ειναι πως ολοι οι χομπυστες βαζουνε ενα λιθαρακι (κοραλλακι) σε αυτο!!!ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΣ 9 ΕΛΑΤΕ ΝΑΝΤΑ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ MAD23 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΡΑΛΛΙΕΡΑ χαχαχαχαχα!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη και Λυκουργο λετε αν αντι για βοτκα βαλω μπυρα να εχω καλυτερο αποτελεσμα;;;; Μηπως θα βλεπω καλυτερο αποτελεσμα εαν αντι να τις ριχνω στο ενυδρειο να τι πινω;;;;;

:bigemo_harabe_net-178::hysterical::hysterical::hysterical:

Χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Με αυτες της εκδηλωσεις παει το χομπυ οχι ενα βημα πιο μπροστα...αλλα μερικα αλματα!!για εμενα δεν ειναι ανταλαγη κοραλλιων,αλλα μια (ΓΙΟΡΤΗ) κοραλλιων!!και το πιο ομορφο απο ολα ειναι πως ολοι οι χομπυστες βαζουνε ενα λιθαρακι (κοραλλακι) σε αυτο!!!ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΣ 9 ΕΛΑΤΕ ΝΑΝΤΑ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ MAD23 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΡΑΛΛΙΕΡΑ χαχαχαχαχα!!!

+10000

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα αποφασισεται να το ξυρισετε ερχωμαι...

Link to comment
Share on other sites

Σακουλες και λαστιχακια θα φερω μπολικα, και 2-3 κουτακια..........

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ουροσυλλεκτες σακουλιτσες λαστιχα!! ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ!!ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΟΜΠΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...