Jump to content

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεύτερη μου φορά σε συνάντηση,πρώτη σε frag swap...το μόνο που έχω να πω είναι ότι έκατσα 3 ώρες και μου φάνηκε ότι πέρασε μόνο 1...πολύ χαβαλές,χάρηκα που γνώρισα καινούρια παιδιά και φυσικά ένα μεγάλο μπράβο σε όλους που το διοργάνωσαν και το έτρεξαν...εννοείται οτί δεν φύγαμε και με άδεια χέρια...

Έγινε επεξεργασία - dano23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα τεραστιο μπραβο στο AQUAZONE για την τελεια οργανωση του 3ου frag and plant swap,ενα μεγαλο μπραβο στα μελη το AQUAZONE που στηριξαν και υποστηριξαν αυτη την μεγαλη γιορτη.Ενα μπραβο στο μαγαζι που μας (ανεχτηκε) χαχαχα.Ενα τεραστιο μπραβο στον Λυκουργο (χωρις σχολια)για την υπερπροσπαθεια που κατεβαλε.Περασα υπεροχα η κοραλιερα τιγκαρε και ευχομαι και προβλεπω του χρονου να χρειαστει και δευτερη,και του χρονου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hobbystes παρεα...γελια χαβαλες κοραλλια ...θες κατι αλλο??αυτο αλλωστε ειναι το ωραιο να περναμε καλα παρεα!

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους που ασχολήθηκαν για να πετύχει αυτή η εκδήλωση !

Τα καταφέρατε υπέροχα !

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο aquazone που απόδειξε ότι δεν είναι ένα απλό φόρουμ αλλά μια μεγάλη οικογένεια !

Ένα προσωπικό ευχαριστώ στον Λυκούργο που μου έδειξε ότι δεν είμαστε για μια φορά το μήνα για ένα καφεδάκι αλλά και στα δύσκολα !

Και τέλος στους απόντες (mad και pit ) που ενώ τα παιδιά αυτόν το καιρό μαζί με τους υπόλοιπους βοήθησαν για την οργάνωση αυτής της γιορτής δεν κατάφεραν να παρεβρεθούν !

Και πάλι μπράβο σε όλους !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να ομολογήσω οτι η φραγκιέρα ήταν πιο όμορφη από την φυτιέρα αυτή τη φορά :usd:

 

Όλα ωραία για μια ακόμη φορά με άφθονο γέλιο και καλή παρέα!!

 

Ευχαριστούμε aquazone για τις όμορφες εκδηλώσεις που μας χαρίζεις :D :D

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:

 

Πολλα μπραβο σε οσους οργανωσαν τοσο καλα τη συναντηση!!!

Πολλα μπραβο σε ολους που ηταν σημερα στη συναντηση!!!

 

Πολλα μπραβο στο Aquazone!!!!!!!!!

 

Να ειμαστε ολοι καλα οχι μονο για του χρονου αλλα και για πολλα πολλα χρονια ακομη με τοσο ομορφες εκδηλωσεις!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να έρθω  :bye2:  

Είμαι βέβαιος ότι ήταν πολύ όμορφα, όπως κάθε φορά ! Μεγάλη εκδήλωση για το χόμπυ μας.

Συγχαρητήρια σε συντελεστές και συμμετέχοντες !!

Αναμένω φωτογραφίες και ελπίζω του χρόνου να τα καταφέρω  :bigemo_harabe_net-64: 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε aquazone ηταν ολα ωραία οργανωμένα και κανένας δεν έφυγε με άδεια χέρια

Link to comment
Share on other sites

Συνχαρητηρια σε ολους, δειξατε την αγαπη σας για το φορουμ και την ζεστη και χαρουμενη διαθεση που εχουμε ολοι μεταξυ μας!!

Δυστηχως δεν καταφερα να συμμετασχω γιατι δουλευα μεχρι τις δυο και θα ηθελα πανω απο μια ωρα για να φτασω, εαν λαβω και την κουρασει υποψιν, κουκουρουκου....

Ευχωμαι του χρονου η φυτιερα να ειναι οση η φραγκιερα, τα κοραλλια και τα φυτα να ξεχυληζουν και οσοι δεν μπορεσαν να ερθουν σημερα(και εγω μαζι) να ειμαστε πρωτοι και να φυγουμε τελευταιοι!!!'

Και του χρονου παιδες!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σας παιδια... και του χρονου να ειστε καλα... και ισως μπορεσουμε να βρεθουμε κι εμεις απο τα μακρυα.... :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα ΤΕΛΕΙΑ!! Όλα ήταν υπέροχα! Η οργάνωση, η παρέα, όλα τέλεια. Μέχρι και μακρινούς συγγενείς θα βρώ σε λίγο! :D Αν και το aquazone είναι σαν οικογένεια πια. Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά που το οργάνωσαν και κουραστήκανε πολύ, όπως και σε όλους που απλόχερα προσφέρανε φραγκάκια και φυτά και γεμίσανε τα ενυδρεία, και δεν έφυγε κανένας με άδεια χέρια. Αυτό αποδεικνύει ότι στο aquazone είναι όλοι πολύ καλά παιδιά και αφοσιωμένοι χομπίστες με όλη τη σημασία της λέξης. Ευχαριστούμε!!! :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ότι κ να πω για το σημερινό γεγονός θα είναι πολύ μικρό μπροστά στην πραγματικότητα.......Ήταν απλά φανταστικά παρόλο τον μανιασμένο αέρα που είχε κ το βράδυ του στησίματος των ενυδρείων αλλά κ σήμερα...Πολλά μπράβο σε όλους κ ένα μεγάλο ευχαριστώ στον fishbone που μου έδωσε σφουγγαράκι για τα αγγελάκια μου  :jig:  :jig:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια ηταν τελεια ολα συγχαρητηρια σε ολους.  Επισης ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους συνχομπιστες που κανουν να αγαπαμε το χομπυ μας βλεποντας ωραια πραγματα.

Ο ΝικΝικ εδωσε ρεστα σημερα μοιραζε κοραλια παντου  :thumbsu::bow::bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:  (Αχ και να ταν χρημα)

Έγινε επεξεργασία - mouseman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους παιδια!

Καθε χρονο ειναι και καλυτερα!

Πολυ κουβεντα,ομορφες ανταλλαγες και κανεις δεν εφυγε με αδεια χερια!

Αντε και του χρονου ακομα περισσοτεροι! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο για την εκδηλωση ηταν πολυ ωραια και με αρκετο κοσμο.ολοι φυγαμε με γεματα ταπερ.!!!!!!!!!!ευχαριστω τους συνχομπιστες για την χαετο.!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φέτος και καλύτερα. Μπράβο σε όλα τα παιδιά που το οργάνωσαν και βοήθησαν.

 

ΥΓ

Mr Zoo  για άλλη μια φορά σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικο κλιμα και εξαιρετικα παιδια ολοι

 

Να ευχαριστησω και δημοσιως τον Ευγενιο(submarine) για το μανιταρακι και τον Γιωργο(sailor) για τα κοραλακια που μου εφερε :bigemo_harabe_net-143:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια ηταν τελεια ολα συγχαρητηρια σε ολους.  Επισης ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους συνχομπιστες που κανουν να αγαπαμε το χομπυ μας βλεποντας ωραια πραγματα.

Ο ΝικΝικ εδωσε ρεστα σημερα μοιραζε κοραλια παντου  :thumbsu::bow::bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:  (Αχ και να ταν χρημα)

 

πολλα συγχαρητηρια αλλα και ευχαριστηρια στα παιδια που ξεκελεψαν χρονο

απο τον χρονο τους και οργανωσαν

το event και ειχαμε την ευκαιρια να ξαναμαζευτουμε,να γελασουμε,να κουβεντιασουμε,

να γνωριστουμε και γενικα να περασουμε πολυ ομορφα.

ευχομαι και του χρονου,πρωτα ο Θεος,να ειμαστε ολοι εκει και ακομη περισσοτεροι.

 

δραττομαι της αναφορας σου για το Νικο και λεω πως και την Κυριακη αλλα και οποτε

του δωθει η ευκαιρια δεν κανει κατι παραπανω απο το να δειχνει εμπρακτως το ποσο

αξιολογος χομπιστας αλλα και ανθρωπος ειναι,ποσο αγαπαει το χομπυ αλλα και τους συνχομπιστες.

να σαι παντα καλα φιλε Νικολα,να σαι γερος και παντα να reefaρεις :bigemo_harabe_net-162:

επισης εκτος απο τον Νικο,ενα μεγαλο ευχαριστω και στον Πασχαλη αλλα και στο Βαγγελη.

με την προσφορα τους τιγκαρε το μικρο μου.

να στε καλα. :thumbsu: :thumbsu:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κάθε φέτος και καλύτερα. Μπράβο σε όλα τα παιδιά που το οργάνωσαν και βοήθησαν.

ΥΓ

Mr Zoo για άλλη μια φορά σε ευχαριστώ.

Με κανεις και κοκκινίζω, μην το ξανά πεις, χαχα ..... Να είσαι καλα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

από τα καλύτερα σαββατοκυριακα

καλή παρέα, γέλιο, ενυδρεια κα

τι άλλο θες??

συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν

με κάθε τρόπο είτε έφεραν ένα φυτό ή κοραλι

είτε μας τίμησαν με την παρουσίαση τους (δυστυχώς έλειπαν ορισμένα παιδι,λόγω δουλειάς κτλ) είτε εργάστηκαν για να οργανώνουν το τεράστιο αυτό γεγονός

χάρηκα που γνώρισα και άλλα παιδιά με τα οποία έχουμε μιλήσει αρκετές φορές μέσω του φόρουμ

η φραγκερα γέμισε πολύ γρήγορα όπως και το φυτώριο

κανείς δεν έφυγε με άδεια χέρια

χρόνο με το χρόνο θα γινόμαστε όλο και πιο πολλοί γιατί είναι ένα μοναδικό γεγονός

και όπως είπε ο Πασχάλης να ήμαστε καλά και να μπορούμε να είμαστε μέρος τέτοιων εκδηλώσεων για πολλά χρόνια

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ AQUAZONE

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαντασου οτι κι εγω που εχω αλλεργια στα κοραλλια,τα βλεπω και με πιανει φαγουρα,οτι ακριβως παθαινει ο mad με τα φυτα δηλαδη,ειδα την φραγκιερα και ζηλεψα!!!!! :P :p :P 

Και του χρονου να ειμαστε καλα!!!! :) :) :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαντασου οτι κι εγω που εχω αλλεργια στα κοραλλια,τα βλεπω και με πιανει φαγουρα,οτι ακριβως παθαινει ο mad με τα φυτα δηλαδη,ειδα την φραγκιερα και ζηλεψα!!!!! :P :P :P

Και του χρονου να ειμαστε καλα!!!! :) :) :)

 

Σε βλεπω κι εσενα λειαν συντομως στη θαλασσα! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πολλα συγχαρητηρια αλλα και ευχαριστηρια στα παιδια που ξεκελεψαν χρονο

απο τον χρονο τους και οργανωσαν

το event και ειχαμε την ευκαιρια να ξαναμαζευτουμε,να γελασουμε,να κουβεντιασουμε,

να γνωριστουμε και γενικα να περασουμε πολυ ομορφα.

ευχομαι και του χρονου,πρωτα ο Θεος,να ειμαστε ολοι εκει και ακομη περισσοτεροι.

δραττομαι της αναφορας σου για το Νικο και λεω πως και την Κυριακη αλλα και οποτε

του δωθει η ευκαιρια δεν κανει κατι παραπανω απο το να δειχνει εμπρακτως το ποσο

αξιολογος χομπιστας αλλα και ανθρωπος ειναι,ποσο αγαπαει το χομπυ αλλα και τους συνχομπιστες.

να σαι παντα καλα φιλε Νικολα,να σαι γερος και παντα να reefaρεις :bigemo_harabe_net-162:

επισης εκτος απο τον Νικο,ενα μεγαλο ευχαριστω και στον Πασχαλη αλλα και στο Βαγγελη.

με την προσφορα τους τιγκαρε το μικρο μου.

να στε καλα. :thumbsu: :thumbsu:

Δεν καταλαβες καλα!!! Επιτηδες το κανουμε για να γεμισεις γρηγορα και να ανεβασεις το μεγαλο απο το υπογειο!!!!! :-)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...