Jump to content

Recommended Posts

Φαντασου οτι κι εγω που εχω αλλεργια στα κοραλλια,τα βλεπω και με πιανει φαγουρα,οτι ακριβως παθαινει ο mad με τα φυτα δηλαδη,ειδα την φραγκιερα και ζηλεψα!!!!! :P :P :P

Και του χρονου να ειμαστε καλα!!!! :) :) :)

Ελα τωρα!!!Αφου ψηνεσαι να χωθεις στα αλατια κι εσυ.Σε βλεπω του χρονου μπροστα στην φραγκιερα να ψαχνεις τι να παρεις :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν καταλαβες καλα!!! Επιτηδες το κανουμε για να γεμισεις γρηγορα και να ανεβασεις το μεγαλο απο το υπογειο!!!!! :-)))))))))

 

ασε Πασχαλη.οποτε κατεβαινω να παρω κατι απο το υπογειο

και το βλεπω μου ερχεται καπως....... :cigar:

να μην ειμαι και αχαριστος ομως.καλα ειμαι και με το μικρο. :D :D

Link to comment
Share on other sites

ασε Πασχαλη.οποτε κατεβαινω να παρω κατι απο το υπογειο

και το βλεπω μου ερχεται καπως....... :cigar:

να μην ειμαι και αχαριστος ομως.καλα ειμαι και με το μικρο. :D :D

Ασε ρε το ποιημα πλεον οι 24 αρες ειναι μικρες ετοιμασου για 54 αρες
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να πω για τα παιδιά που κουράστηκαν για άλλη μια φορά να  γίνει επιτυχημένη η διοργάνωση είναι πολύ λίγο.

Γνώρισα καινούρια παιδιά και είδα παλιότερα που πλέον είναι φιλαράκια

Γιώργο (Mr. Zoo), ένας φιλαράκος μου έχει πάγκο στην λαϊκή και του μίλησα για την καταπληκτική φωνή σου. Αν θες να σου κανονίσω μια οντισιόν ……… :kookoo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο και από μένα, η εκδήλωση ήταν πολύ καλή :bow: και κανένας δεν έφυγε με άδεια χέρια :icon_dance:

Το μόνο "μείον" ήταν που δεν είχα δει νωρίτερα αυτό το θέμα, ώστε να έρθω από την προηγούμενη για να προσφέρω ένα χέρι βοήθειας (2 για την ακρίβεια) :D

Συγχαρητήρια σε όλους που βοήθησαν να γίνει πραγματικότητα το 3ο swap :thaman:

Link to comment
Share on other sites

και αφου γεμισα μπαταριες θελω να ευχαριστισω ολα τα παιδια που ηρθαν στο swap αλλα και ολα αυτα που βοηθησαν να γινει αυτο

 

για την κατασκευη της βασης αλλα και την δωρεα της ευχαριστουμε πολυ τον rastaman

 

για την μεταφορα βασης και τζαμιων εδω στην γλυφαδα χωρις καμια επιβαρυνση τον argy1 και τον rastaman

 

για το κολημα των τζαμιων rastaman και mad23

 

για την μεταφορα στο swap pit05

 

για την επιστροφη των πραγματων στην αποθηκη του aquazone spy74

 

για το στησιμο της εκδηλωσεις pit05,kiddo,petran halen,paul.asty,reefkeper,rastaman,spy74,λαμπρος.

 

για  τον εθελεντισμο τους κατα την διαρκεια τις εκδηλωσης petran halen,paul.asty,rastaman

 

και ενα τιτανομεγιστοτεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους εσας που ειστε μαζι μας και καθε χρονο ειμαστε περισσοτεροι....

 

το AQUAZONE δεν θα μεινει ποτε στασιμο και αυτο ειναι υποσχεση!!!! ερχονται τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ολοι μαζι παρεα σε καθε τετια ενυδρειακη εκδηλωση!!!κανουνε το χομπυ μας πιο ομορφο και περναμε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το βιντεο ειναι ιδιωτικο...

 

Καλημερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι έβαλες ρε Μήτσοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Η μουσικη υποκρουσης απο πισω ειναι ολαντα λεφτα μου θυμηζει διακοπεςςςς. Χαχαχ ΜΠΡΑΒΟ ΜΗΤΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΕΙΕΡΩΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τωρα?

 

 

Πεθαίνω με την μουσική υπόκρουση αλά ΗΡΘΑ ΠΙΤΣ κ μεγάλη των μπάτσων σχολή :D :D :D o camera man για άλλη μια φορά έγραψε ιστορία :)

Link to comment
Share on other sites

Μήτσο όλα τα λεφτά είναι η μουσική. Εύγε αγορίνα μου !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια να ειστε καλα!

Ολα αυτα ομως οφειλονται και σε εσας, που μου δινεται την εμπνευση για κατι ομορφο. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου ΕΣΥ είσαι έμπνευση από μόνος σου !!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

και αφου γεμισα μπαταριες θελω να ευχαριστισω ολα τα παιδια που ηρθαν στο swap αλλα και ολα αυτα που βοηθησαν να γινει αυτο

 

για την κατασκευη της βασης αλλα και την δωρεα της ευχαριστουμε πολυ τον rastaman

 

για την μεταφορα βασης και τζαμιων εδω στην γλυφαδα χωρις καμια επιβαρυνση τον argy1 και τον rastaman

 

για το κολημα των τζαμιων rastaman και mad23

 

για την μεταφορα στο swap pit05

 

για την επιστροφη των πραγματων στην αποθηκη του aquazone spy74

 

για το στησιμο της εκδηλωσεις pit05,kiddo,petran halen,paul.asty,reefkeper,rastaman,spy74,λαμπρος.

 

για  τον εθελεντισμο τους κατα την διαρκεια τις εκδηλωσης petran halen,paul.asty,rastaman

 

και ενα τιτανομεγιστοτεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους εσας που ειστε μαζι μας και καθε χρονο ειμαστε περισσοτεροι....

 

το AQUAZONE δεν θα μεινει ποτε στασιμο και αυτο ειναι υποσχεση!!!! ερχονται τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!

Λυκουργο το ευχαριστω δεν χρειαζεται

το καναμε μετα απο την καρδια μας , με ολη μας την ευχαριστηση

και χαιρομαστε που μπορεσαμε να βοηθησουμε και φυσικα

να συμμετεχουμε και εμεις σε αυτη την εκπληκτικη εκδηλωση

 

και εννοειται πως θα ειναι χαρα μας να μπορεσουμε να βοηθησουμε και 

σε οσα θα ακολουθησουν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...