Jump to content

Recommended Posts

ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Ο ΜΠΛΕ ΑΣΤΑΚΟΣ ΜΟΥ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΙΧΛΙΔΕΣ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΘΑΦΤΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΙΧΝΟΣ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Ο ΜΠΛΕ ΑΣΤΑΚΟΣ ΜΟΥ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΙΧΛΙΔΕΣ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΘΑΦΤΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΙΧΝΟΣ ΤΟΥ.

Αν μέσα στο ενυδρείο σου έχεις πέτρες, τότε μπορεί να σκαρφαλώσει και ακόμα αν έχει την ευκαιρία να βγεί κιόλας από το ενυδρείο.

Κυριότερος όμως λόγος που μπορεί να έχει χαθεί είναι όντως οι κιχλίδες. Αν τον εντόπισαν την ώρα που άλλαζε κέλυφος πιθανόν να τον έφαγαν.

Link to comment
Share on other sites

Αν μέσα στο ενυδρείο σου έχεις πέτρες, τότε μπορεί να σκαρφαλώσει και ακόμα αν έχει την ευκαιρία να βγεί κιόλας από το ενυδρείο.

Κυριότερος όμως λόγος που μπορεί να έχει χαθεί είναι όντως οι κιχλίδες. Αν τον εντόπισαν την ώρα που άλλαζε κέλυφος πιθανόν να τον έφαγαν.

:bowdown: Αυτό φίλε παίζει και με τις γαρίδες;;;; Το ότι μπορεί να βγουν έξω εννοώ...

Link to comment
Share on other sites

:bowdown: Αυτό φίλε παίζει και με τις γαρίδες;;;; Το ότι μπορεί να βγουν έξω εννοώ...

Όχι οι γαρίδες νομίζω δεν μπορούν να βγούν έξω. Έτσι τουλάχιστον γνωρίζω. Αν κάποιος πιστεύει ή ξέρει για το αντίθετο, παρακαλώ να απαντήσει.

Το καλύτερο που ε΄χετε όμως να κάνετε παιδία, είναι νε έχεται το ενυδρείο σας πάντα κλειστό. Υπάρχει και το ενδεχόμενο ακόμα και ψάρι να πεταχτεί έξω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούν. Και οχι μόνο μπορούν, αλλά το κάνουν κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι οι κιχλιδεσ μου θα μπορουσαν να τον εχουν φαει.αλλα ουτε να βγηκε εξω απο το νερο γιατι το ενυδρειο ειναι παντα σκεπασμενο.θα ψαξω λιγο καλυτερα μαλλον.υπαρχει καμια περιπτωση να εχει θαφτει μεσα στο χωμα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...