Jump to content

Πάμε για 2η Λίμνη !!!!


Recommended Posts

Της φυλακής τα σίδερα είναι για τις γάτες :) :) :) όχι όχι για να μην τα φάνε για να μην πέσουν μέσα στο νερό :) σκεπάζω την λίμνη με ναίλον(λόγω κρύου) και περνάνε απο πάνω , για να μήν έχω ατυχήματα έβαλα πλέγμα
Τους δίνω λιχουδιές για χρυσοψαρούδια :) :)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια!!! Εχουμε ενα καναλι στο χωριο μου που ειναι γεματο με μεγαλα χρυσοψαρα!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφα τα ψάρια σου :)

Στάλθηκε από το E2105 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eυχαριστώ πολύ !!!!!!! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια!!! Εχουμε ενα καναλι στο χωριο μου που ειναι γεματο με μεγαλα χρυσοψαρα!!!

 

Ευχαριστώ :) !!!!!!!!!

Σε πιο χωριό ??

Link to comment
Share on other sites

Σχηματαρι βοιωτιας!!! Εχει θηρια!!

Πολυ κοσμος μαζευει με αποχες για τα ενυδρεια του απο εκει!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Σχηματαρι! !!Εγώ βέβαια θα προτιμούσα να τα χαζεύω στην φύση :)

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοσα πολλα που φρακαρει το καναλι και ειναι καποια που εχουν μεγαλα μουστακια!!!

Link to comment
Share on other sites

 ειναι καποια που εχουν μεγαλα μουστακια!!!

 

Αυτα είναι ΚΟΙ και γινονται τεράστια :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοσα πολλα που φρακαρει το καναλι και ειναι καποια που εχουν μεγαλα μουστακια!!!

 

Aααααα Γιάννη , με βάζεις σε πειρασμό θέλω να το δώ αυτό το κανάλι :thumbsu:  Βρε μπας και είναι Κόι και όχι Χρυσόψαρα :blink:  και πώς στο καλό βρέθηκαν στο κανάλι εκεί ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτα είναι ΚΟΙ και γινονται τεράστια :)

 

 

Κάτσε Τάκη να μάθουμε μήπως είναι όντως Χρυσόψαρα σαν τα δικά σου ;) Μπαμπάτσικα ..... :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν μουστάκια τα δικά μου βρε Αρτεμις :)

Ο φίλος ο Σάκης ο Σοκολατένιος είχε πει ενα φεγγάρι πως τα χρυσοψαρα μου είναι καμουφλαρισμένα ΚΟΙ που τους έχω κόψει τα μουστάκια :)

Προφανώς στο κανάλι κάποιοι άφησαν ή πεταξαν χρυσόψαρα ή και ΚΟΙ και αυτα λογικό ειναι να μεγαλώσουν και να πολλαπλασιαστούν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν μουστάκια τα δικά μου βρε Αρτεμις :)

Ο φίλος ο Σάκης ο Σοκολατένιος είχε πει ενα φεγγάρι πως τα χρυσοψαρα μου είναι καμουφλαρισμένα ΚΟΙ που τους έχω κόψει τα μουστάκια :)

Προφανώς στο κανάλι κάποιοι άφησαν ή πεταξαν χρυσόψαρα ή και ΚΟΙ και αυτα λογικό ειναι να μεγαλώσουν και να πολλαπλασιαστούν

 

Δεν έχει άδικο ο φίλος σου ο Σάκης ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα καποιους μεγαλυτερους σε ηλικια οι οποιοι ψαρευουν στο σημειο και μ ειπαν οτι απο παλια υπηρχαν αυτα τα ψαρια.

Μιλαμε για λευκα και πορτοκαλι ψαρια 10 20 ποντους που μπορεις πολυ ευκολα να τα πιασεις κ εχουν μουστακια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα καποιους μεγαλυτερους σε ηλικια οι οποιοι ψαρευουν στο σημειο και μ ειπαν οτι απο παλια υπηρχαν αυτα τα ψαρια.

Μιλαμε για λευκα και πορτοκαλι ψαρια 10 20 ποντους που μπορεις πολυ ευκολα να τα πιασεις κ εχουν μουστακια.

 

Αν εχουν μουστακια ειναι ΚΟΙ, αλλά αυτα φτάνουν και τους 70 ακομα και τους 80 πόντους μήκος.

Κάποιο ειδος κυπρινου με αυτα τα χρώματα δεν το γνωρίζω, γιατι και οι κυπρινοι εχουν μουστάκια

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σήμερα είχαμε καλή μέρα και πήγα να τσεκάρω τι γίνεται :) :) και έκανα και ακόμα ένα βίντεο με την ευκαιρία  Πολύ πείνα αυτά τα χρυσόψαρα .....

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πω, πω!!! Τεράστια έγιναν!!! Φτού, φτοϋ!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πω, πω!!! Τεράστια έγιναν!!! Φτού, φτοϋ!!!

 

Nαι Μαίρη μου μεγαλώνουν τα πλασματάκια μου :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...