Jump to content

Αμερικάνικες Κιχλίδες παρουσίαση


Μήτσος

Recommended Posts

Και μερικές ακόμα Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Τοποθετήθηκαν κ spray bars jbl...Δημοσιευμένη  εικόνα

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και στους δυο. Ωραιο εγινε. Μπραβο.

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όμορφο φιλε!

 

Νομίζω πρέπει να τους δώσεις και άλλες κρυψώνες :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά η αλλαγή ξεκίνησε σήμερα το πρωί ...Πρώτα άδειασε το ενυδρείο ...

8c4207f4d80b4c843e1cded64410659d.jpg

Βγήκε στο μπαλκόνι ,η πλάτη βάφτηκε μαύρη με πλαστικό χρώμα ...

f57e8a73a8ad0d86cafb192ffe1d536f.jpg

Τα ψάρια μπήκαν σε πλαστικά δοχεία ...

8cded8829fc1625b7db81a1e2261c475.jpg

Μπήκε λευκή άμμος Carat πολύ λεπτοκοκη...

278d091b3ad98efc3f76bbba804f0f85.jpg

Οι κορμοί κ ξαναγέμισε με νερό του ενυδρείου το οποίο είχε φυλαχτεί.c8549cc809b3bd5da2e521f8835d5a73.jpg

Κ αυτη ειναι η τελευταία μορφή .... Για πείτε ρε παιδια γνώμες ...742ea077dd15e311d2679aec83e8db9c.jpg4c5ed998610019c6cada829895308b57.jpg635a20822e430e3573b9ca887737fb67.jpgffbfdfe785a586a6b5a5ea857dd55809.jpg4369883b9d00c2de338df1edc3c934d4.jpg6cebd0465de5f3477a9d8d065d2b1ed0.jpg28a45250b1449f236055eef7815f0e0f.jpg3704fd3b0f42393f4dd1ea93dc4f9073.jpg5490c4aa24736a0f1cdaf1c414efaa99.jpg97fff92ad520546335a18a2f9d511808.jpgadbc5af7cae7ec723ba9e2e84658ded4.jpg

Κ εδω ένα γυάλισμα αυτήν κόρη μου

d900514bd735ba953d3060fab06c2123.jpg

Να ευχαριστήσω πολύ κ δημόσια τον φίλο μου Στάθη Σπίθα για την πολύτιμη βοήθεια του ....

Sent from my iPad using Tapatalk

Για αυτο το ενυδρειο τι να πω;;;

Μακαρι να με φωναζεις καθε σαββατο να κανουμε αλλαγη βυθου και να ασχολουμε με αυτη την ενυδρειαρα και αυτες τις ψαρουκλες φιλαρακι...

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειστε νοικοκυρηδες,μπραβο σας,πολυ ωραιο!Ποσα λιτρα?Κανα φυτο θα μπει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όμορφο φιλε!

Νομίζω πρέπει να τους δώσεις και άλλες κρυψώνες :)

Να είσαι καλά φιλε μου ναι εχεις δίκιο για τις κρυψώνες απλά δεν έχω καταλήξει τι άλλο να βάλω ... Δεκτές οι οποιες προτάσεις ...

Ειστε νοικοκυρηδες,μπραβο σας,πολυ ωραιο!Ποσα λιτρα?Κανα φυτο θα μπει?

Να είσαι καλα ... Τα λίτρα είναι 450+ μικτά όσο για φυτό αφού έφυγε η καραβίδα θα μπει ... Σκέφτομαι για καμιά βαλισνέρια γιγαντέα....

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το ενυδρειο τι να πω;;;

Μακαρι να με φωναζεις καθε σαββατο να κανουμε αλλαγη βυθου και να ασχολουμε με αυτη την ενυδρειαρα και αυτες τις ψαρουκλες φιλαρακι...

Και εγω επαθα πλακα με το ποσο οργανωμενος ηταν ο Δημητρης!!!

Α ρε Σταθάρα φιλε να είσαι καλά κ να περνάς να πίνουμε καφεδάκι ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το δοχειο πανω στην κουζίνα με τα ψαρια μαζι μου βαζουν ιδέες ψαροσουπας!!! Χαχαχαχαα μπραβο πολυ ωραιο αλλα θα ηθελα 1-2 ξυλα κρεμασμένα να γινει λιγο πιο ατμοσφαιρικό!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το δοχειο πανω στην κουζίνα με τα ψαρια μαζι μου βαζουν ιδέες ψαροσουπας!!! Χαχαχαχαα μπραβο πολυ ωραιο αλλα θα ηθελα 1-2 ξυλα κρεμασμένα να γινει λιγο πιο ατμοσφαιρικό!!!

Το ελεγα στην γυναικα του οτι ηταν η ευκαιρια της να ανοιξει "καταλαθος" τα ματια της κουζινας...

Χαχαχαχα

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μεγάλη βελτίωση και όμορφα ψάρια. :thumbsu:

Εύχομαι αρμονική συμβίωση, αφού όσοι έχουμε αγάπη στις κιχλίδες,έχουμε βρει το διάολό μας με τους χαρακτήρες τους. Είμαι κι εγώ υπέρ της δημιουργίας περισσότερων κρυψώνων κυρίως χαμηλά. Θα πρότεινα περισσότερα χοντρά ξύλα ή/και πλάκες σχιστόλιθου που δεν επηρεάζουν τη χημεία του νερού. Προσοχή στη τοποθέτηση των πλακών αν τις επιλέξεις, γιατί με τα σκαψίματα που κάνουν τα ψάρια μπορεί να έχεις δυσάρεστες εκπλήξεις με τα γυαλιά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το δοχειο πανω στην κουζίνα με τα ψαρια μαζι μου βαζουν ιδέες ψαροσουπας!!! Χαχαχαχαα μπραβο πολυ ωραιο αλλα θα ηθελα 1-2 ξυλα κρεμασμένα να γινει λιγο πιο ατμοσφαιρικό!!!

Το ελεγα στην γυναικα του οτι ηταν η ευκαιρια της να ανοιξει "καταλαθος" τα ματια της κουζινας...

Χαχαχαχα

Παιδιά θα σας παρακαλέσω οι ιδέες σας να μην εκφράζονται δημόσια ....χαχαχχαχαχα (και οι τοίχοι έχουν αυτιά )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μεγάλη βελτίωση και όμορφα ψάρια. :thumbsu:

Εύχομαι αρμονική συμβίωση, αφού όσοι έχουμε αγάπη στις κιχλίδες,έχουμε βρει το διάολό μας με τους χαρακτήρες τους. Είμαι κι εγώ υπέρ της δημιουργίας περισσότερων κρυψώνων κυρίως χαμηλά. Θα πρότεινα περισσότερα χοντρά ξύλα ή/και πλάκες σχιστόλιθου που δεν επηρεάζουν τη χημεία του νερού. Προσοχή στη τοποθέτηση των πλακών αν τις επιλέξεις, γιατί με τα σκαψίματα που κάνουν τα ψάρια μπορεί να έχεις δυσάρεστες εκπλήξεις με τα γυαλιά.

Να είσαι καλα !!! Σίγουρα θα φτιάξω περισσότερες κρυψώνες ... Ευχαριστώ πολυ για τις ιδέες !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτο που θελει το ενυδρειο ειναι μακριοι κορμοι και οχι τοσο πολυ κουτσουρα η ριζες. Οι κρυψωνες ειναι μονοδρομος γιατι πιστευω ξερεις πολυ καλα τι ψαρια εχεις. Οσο ομορφα κι αν ειναι ο συνδιασμος που εχεις κανει ειναι ορολογιακη βομβα.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτο που θελει το ενυδρειο ειναι μακριοι κορμοι και οχι τοσο πολυ κουτσουρα η ριζες. Οι κρυψωνες ειναι μονοδρομος γιατι πιστευω ξερεις πολυ καλα τι ψαρια εχεις. Οσο ομορφα κι αν ειναι ο συνδιασμος που εχεις κανει ειναι ορολογιακη βομβα.

Send from the heart of the Amazonas

Νομίζω εχεις παρεξηγήσει τον χαρακτήρα των ζωντανών μου ...... Χαχαχαχχαχαχαχαχα

Αγνοήστε την χαζόφατσα μου που μιμήται ψάρι ...βάλτε HD

Σε λιγο θα μου πεις πως έχω και νευρικά ψάρια...

Σίγουρα θα προστεθούν κρυψώνες , συνεχίστε να μου δίνετε ιδέες !!!

Έγινε επεξεργασία - Μήτσος
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα...

Αμα τον μαθεις να μιλαει τοτε θα σε παραδεχτω μητσαρα!!

Παντως χωρις πλακα εστω και με αυτον τον περιεργο τροπο (και οχι μονο φανταζομαι)δειχνει ποιος κανει κουμαντο στο ενυδρειο!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άσε έχω μπλέξει με παλιοχαρακτήρα Στάθη , ακόμα να τον μάθω ότι χέρι που σε ταίζει δεν το δαγκώνεις .... Χαχαχαχαχαχ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως το κυρίαρχο αρσενικό φαίνεταινα ειναι εκτος νερου!!!!χαχαχαχα!!!

Ωραιος!!!

Μπες μεσα και δάγκωσε τον να μάθει!!!

Έγινε επεξεργασία - Irakles
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παντως το κυρίαρχο αρσενικό φαίνεταινα ειναι εκτος νερου!!!!χαχαχαχα!!!

Ωραιος!!!

Μπες μεσα και δάγκωσε τον να μάθει!!!

Κλαίωωωω χαχαχχαχαχαχαχχαχα θα τον στρώσω που θα πάει , όπως βλέπεις έχω αναπτύξει πολύ ψαγμένες τεχνικές προσέγγισης ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω δει 10 φορες το video και με ακουνε καθε φορα που γελάω... παντως το θεωρω μεγαλη επιτυχία... νομιζω ομως οτι ζητάει ταίρι!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω δει 10 φορες το video και με ακουνε καθε φορα που γελάω... παντως το θεωρω μεγαλη επιτυχία... νομιζω ομως οτι ζητάει ταίρι!!!

Τέτοια λέγε μου ... Μάλλον θα φταίει η πράσινη μπλούζα ... χαχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια λέγε μου ... Μάλλον θα φταίει η πράσινη μπλούζα ... χαχαχα

Μην την συνδιασεις την πράσινη μπλούζα με πορτοκάλι παντελονι παπούτσι δεν σε βλεπω καλα!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε τέτοιο ντύσιμο μόνο ο Ταμτάκος χαχαχχαχαχαχαχχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...