Jump to content

Μάλλον ήρθε η ώρα


TIGERTRIGER

Recommended Posts

Καημένοι μου.. :bigemo_harabe_net-115:

 

Εγω ρε σεις δεν τα χρειάζομαι αυτά..Κάθε Κυριακή έχω το ρεπό μου, οπότε η γυναίκα μου έχει δώσει "έξοδο".:usd:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια εχω μια ερωτηση. Σε 3-4 σημεια εχουν αρχισει να αναπτυσονται colonian hydroids αν μπορω να καταλαβω σωστα γιατι ειναι μικρα ακομη και σε εκταση κα  σε μεγεθος. Τα αφηνω οπως ειναι η πρεπει να αφαιρεθουν και με πιο τροπο?

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος TIGERTRIGER έγραψε:

Παιδια εχω μια ερωτηση. Σε 3-4 σημεια εχουν αρχισει να αναπτυσονται colonian hydroids αν μπορω να καταλαβω σωστα γιατι ειναι μικρα ακομη και σε εκταση κα  σε μεγεθος. Τα αφηνω οπως ειναι η πρεπει να αφαιρεθουν και με πιο τροπο?

Δεν ενοχλουν εαν θες σκεπασετα με κολλα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος TIGERTRIGER έγραψε:

Ευχαριστω Νικο. Υπαρχει περιπτωση να γεμισουντο βραχο?

Μπορει ναι εχω σε δυο σημεια ιδια μονιμα χρονια τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα με αλλαγη νερου. Αφανταστη ποσοτητα βρωμας σκουρου καφε χρωματος σαν μπιλακια, μαζεμενη πανω και κατω απο το βραχο σε σημεια με μικρη κυκλοφορια. Πρωτη φορα την βλεπω να σχηματιζεται τη τελευταια βδομαδα. Υποψιαζομαι οτι ειναι νεκρη βακτηριομαζα που δεν μπορει να τραβηξει τ  σκιμμερ γιατι τις 3 τελευταιες εβδομαδες κανω χρηση NOPOX. Απο 25+ ειναι τωρα 2-5 με τη δοσολογια να ειναι 1/2 ml/ημερα την τελευταια ημερα.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μια μερα μετα την αλλαγη βλεπω να μαζευεται σιγα σιγα η ιδια καφε βρωμια. Υποπτευομαι οτι μπορει να ειναι απο νεκρα βακτηρια γιατι καποιες φορες δημιουργουν μακριες κλωστες. Τις πρωτες μερες που εβαζα  nopox ειχαν λευκο χρωμα και δημιουργουσαν λευκη γλιτσα. Τωρα τελευταια ειναι καφε σκουρο χρωμα. Γι'αυτο λεω οτι ισως ειναι νεκρα βακτηρια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο σκευτομαι κι εγω αλλα με τον ιπποκαμπο..... Μαλλον θα πρεπει να παει για υιοθεσια....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος TIGERTRIGER έγραψε:

Αυτο σκευτομαι κι εγω αλλα με τον ιπποκαμπο..... Μαλλον θα πρεπει να παει για υιοθεσια....

Δυστυχως ολα μαζι δεν.πανε ομως για αλλαξε λιγο την θεση μηπως και δεις διαφορα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...