Jump to content

Ελαφρόπετρα Αντί Για Βιολογικό Υλικό


Recommended Posts

Εργαστηριακα πειραματα γινανε και αναφερθηκαν, απο την seachem για το ματριξ=ελαφροπετρα. Τα λινκ δοθηκαν....εγινε και μεταφραση των συμπερασματων. Καμια αλλη ερευνα δεν δοθηκε, γιατι λογικα δεν υπαρχει, αντι αυτης καποια βιντεακια, που αν συμλεριλαβουν και κανενα σφουγαρι 'η χοντρο χαρτονι, θα μας κανουν να βαλουμε στα ενυδρεια.....χαρτονια για βιολογικο υλικο :-)))))

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 108
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εργαστηριακα πειραματα γινανε και αναφερθηκαν, απο την seachem για το ματριξ=ελαφροπετρα. Τα λινκ δοθηκαν....εγινε και μεταφραση των συμπερασματων. Καμια αλλη ερευνα δεν δοθηκε, γιατι λογικα δεν υπαρχει, αντι αυτης καποια βιντεακια, που αν συμλεριλαβουν και κανενα σφουγαρι 'η χοντρο χαρτονι, θα μας κανουν να βαλουμε στα ενυδρεια.....χαρτονια για βιολογικο υλικο :-)))))

 

Μαλλον δεν καταλαβαίνεις ή κάτι άλλο προσπαθείς να καταφέρεις.

 

Ο φιλος Νικος Αθανασιαδης παρακαλεσε στο αμεσως προηγουμενο ποστ απο το δικο σου να μην συνεχιστει το θεμα του καλυτερου βιολογικου υλικου εδω αφου μας ευχαριστησε ολους που καταλαβε οτι η ελαφροπετρα κανει για βιολογικο,και εσυ επιμενεις να συνεχιζεις με ειρωνια.

Έγινε επεξεργασία - SOTIRIS
Link to comment
Share on other sites

αλλά κατά την γνώμη μου, θα βρεθεί λύση μόνο με εργαστηριακά πειράματα κ.τ.λ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Μαλλον δεν καταλαβαίνεις ή κάτι άλλο προσπαθείς να καταφέρεις.

Ο φιλος Νικος Αθανασιαδης παρακαλεσε στο αμεσως προηγουμενο ποστ απο το δικο σου να μην συνεχιστει το θεμα του καλυτερου βιολογικου υλικου εδω αφου μας ευχαριστησε ολους που καταλαβε οτι η ελαφροπετρα κανει για βιολογικο,και εσυ επιμενεις να συνεχιζεις με ειρωνια.

Στο κομμάτι του κειμένου που παρέθεσα του Νικου απαντησαφιλε μου, γιατί προφανώς δεν κατάλαβε ότι ή έρευνα της seachem, ήταν πείραμα, με συγκεκριμένη μεθοδολογία, μετρήσιμα αποτελέσματα και στατιστική ανάλυση.τα συμπεράσματα του πειραματος μεταφράστηκαν.

Τώρα αν εσύ την χιουμουριστικη απάντηση μου ,όσο αφορά την σοβαροτητα των βίντεο , που και εσύ ανέβασες, αν την βλέπεις ειρωνική , μάλλον έχεις την μύγα και μυγιαζεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Στο κομμάτι του κειμένου που παρέθεσα του Νικου απαντησαφιλε μου, γιατί προφανώς δεν κατάλαβε ότι ή έρευνα της seachem, ήταν πείραμα, με συγκεκριμένη μεθοδολογία, μετρήσιμα αποτελέσματα και στατιστική ανάλυση.τα συμπεράσματα του πειραματος μεταφράστηκαν.

Τώρα αν εσύ την χιουμουριστικη απάντηση μου ,όσο αφορά την σοβαροτητα των βίντεο , που και εσύ ανέβασες, αν την βλέπεις ειρωνική , μάλλον έχεις την μύγα και μυγιαζεσαι!

 

Ναι την εχω τη μυγα η αληθεια ειναι!

post-59611-0-92867400-1453922543_thumb.jpg

Και ειναι και ο λογος που χρησιμοποιω σε ενα απο τα ενυδρεια μου ελαφροπετρα.Επισης ειναι και ο λογος που προτεινα (πριν την προσθηκη των βιντεο) στον Νικο (στο πρωτο μου μηνυμα στο θεμα) να βαλει ελαφροπετρα στο ενυδρειο του.Καλη συνεχεια απο εμενα φιλε μου!

 

Link to comment
Share on other sites

Στο κομμάτι του κειμένου που παρέθεσα του Νικου απαντησαφιλε μου, γιατί προφανώς δεν κατάλαβε ότι ή έρευνα της seachem, ήταν πείραμα, με συγκεκριμένη μεθοδολογία, μετρήσιμα αποτελέσματα και στατιστική ανάλυση.τα συμπεράσματα του πειραματος μεταφράστηκαν.

Τώρα αν εσύ την χιουμουριστικη απάντηση μου ,όσο αφορά την σοβαροτητα των βίντεο , που και εσύ ανέβασες, αν την βλέπεις ειρωνική , μάλλον έχεις την μύγα και μυγιαζεσαι!

Φίλε μου, μπορώ και εγώ όπως οποιοσδήποτε να ανεβάσει μια ''έρευνα'' για να πουλήσει το προϊόν του.

Μπορεί η έρευνα να μην είναι αληθινή.:(

Αν κάποιος μπορεί και θέλει να κάνει κάποια έρευνα είμαι πρόθυμος να την ακούσω!

Ξαναλέω ότι αυτή είναι η άποψη μου.

 

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, μπορώ και εγώ όπως οποιοσδήποτε να ανεβάσει μια ''έρευνα'' για να πουλήσει το προϊόν του.

Μπορεί η έρευνα να μην είναι αληθινή.:(

Αν κάποιος μπορεί και θέλει να κάνει κάποια έρευνα είμαι πρόθυμος να την ακούσω!

Ξαναλέω ότι αυτή είναι η άποψη μου.

Ευχαριστώ!

Ενταξει τωρα μην το μαξαρουμε. Δεν νομιζω πως μια σοβαρη εταιρεια οπως η seachem να ανεβαζει ψευδη προωθωντας τα προιοντα της.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, μπορώ και εγώ όπως οποιοσδήποτε να ανεβάσει μια ''έρευνα'' για να πουλήσει το προϊόν του.

Μπορεί η έρευνα να μην είναι αληθινή.:(

Αν κάποιος μπορεί και θέλει να κάνει κάποια έρευνα είμαι πρόθυμος να την ακούσω!

Ξαναλέω ότι αυτή είναι η άποψη μου.

Ευχαριστώ!

Αν δεν ήταν αληθινή, ήδη θα είχε αναγκασθεί από τα δικαστήρια της Αμερικής να την αποσύρει, θα είχε πληρώσει πολλά $ αποζημιωσεις, στις άλλες 2 εταιρίες, οι οποίες φυσικά θα είχαν πολύ διαφημίσει την ανωτερότητα των προϊόντων τους , έναντι του ταπεινωμένος δικαστικά ανταγωνιστη τους!

Αντί γι αυτό Νίκο, εξακολουθεί να είναι ή μόνη έρευνα με πειραματικά δεδομένα και αποδείξεις, οπότε μην μπαιρνεις στον κόπο να κανείς την δικιά σου, αλλά αποδεξου τα αποτελέσματα της!

Αν γινόταν έτσι εύκολα οι έρευνες θα είχε γεμίσει το νετ! Ανταυτου γεμίζει από τα γνωστά βιντεακια, που αποδεικνύουν μονο την ανωτεροτητα του....χαρτονιού :-))))

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι τόνισα τόνισα πως είναι η άποψη μου!!!!!!

Η κάθε άποψη μπορεί αμφισβητηθεί !!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...