Jump to content

Συνάντηση Μαρτίου στις 12/3


rastaman

Recommended Posts

Επειδή είμαστε όλοι λίγο πολύ μουδιασμένοι από την πίτα και εν όψη του τριημέρου της Καθαράς Δευτέρας που ακολουθεί

η μηνιαία συνάντηση μας για τον μήνα Μάρτιο μεταφέρεται για το επόμενο Σάββατο 19/3 πάντα στο γνωστό μέρος.

Παιδιά είχαμε αρχικά αλλάξει την καθιερωμένη ημερομηνία συνάντησης, λόγο τριήμερου της Καθαράς Δευτέρας,

για να εξυπηρετήσουμε τα περισσότερα μέλη που δεν θα μπορούσαν αυτό το Σάββατο.

Από τη στιγμή που η γενική απαίτηση όλων είναι να γίνει το Σάββατο 12 - 3 -2016.

Η συντονιστική ομάδα θα σας περιμένει να τα πούμε απο κοντά και να πιούμε καφεδάκι αυτό το Σάββατο. :cheers:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω , οι περισσότεροι το έχουμε προγραματίσει γι αυτό το Σάββατο 12 του μήνα .

Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω , οι περισσότεροι το έχουμε προγραματίσει γι αυτό το Σάββατο 12 του μήνα .

:bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω , οι περισσότεροι το έχουμε προγραματίσει γι αυτό το Σάββατο 12 του μήνα .

 

Σωστος  δεν θα μπορουμε το αλλο Σαββατο. Εκτος και αν το κανετε για να λεει παλι ο Θοδωρης οτι δεν ηρθαμε παλι θαλασσινοι

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια, τι 19 του μηνα; Παμε καλα; Ολοι τωρα το περιμεναμε! Ασε που 19 του μηνα ειναι και γιορτη!

Link to comment
Share on other sites

Σωστος  δεν θα μπορουμε το αλλο Σαββατο. Εκτος και αν το κανετε για να λεει παλι ο Θοδωρης οτι δεν ηρθαμε παλι θαλασσινοι

Βρε και ολα τα Σαββατα του μηνα να το καναμε, παλι 5 ατομα θα ησασταν ολοι κι ολοι και εννια η ωρα...  :ph34r: !!!!

Αλλα αν γινει το επομενο Σαββατο, ο Θοδωρης κι ολοι οι Θοδωρηδες κι οσοι εχουν Θοδωρηδες, δεν το βλεπω να ρχονται!

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση χωρίς Θωδοριδες δεν γίνεται !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι θα γινει αλαζει κατι? εγω παντως θα παω αυτο το σαββατο και ας ειμαι μονος μου θα βγαλω και φοτο και θα τις ανεβασω να λεω για τους γλυκουλιδες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι θα γινει αλαζει κατι? εγω παντως θα παω αυτο το σαββατο και ας ειμαι μονος μου θα βγαλω και φοτο και θα τις ανεβασω να λεω για τους γλυκουλιδες.

Γιατι προκαλεις κι εσυ; Θες να την πατησεις σαν τον Διονυση; Μεχρι και με μονομαχο εφυγε απο την πιτα!

Μεσα κι εγω γιαυτο το Σαββατο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ στις 19. Θα πάω σε έναν  Θοδωρή που γιορτάζει :)  :)  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα γι αυτο το Σαββατο

κι αν εχει κανεις καμια βαλισνερια ευπροσδεκτη

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα για 12 του μήνα και θα έχω μαζί μου τις βαλισνέριες που είχα υποσχεθεί σε κάποιο θεούλη !!! :bigemo_harabe_net-143:

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα για 12 του μήνα και θα έχω μαζί μου τις βαλισνέριες που είχα υποσχεθεί σε κάποιο θεούλη !!! :bigemo_harabe_net-143:

 

Ποιον;;;;; :jig:

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααα... βρήκα πάλι ταξιτζή... και θα 'ρθω!!!!!  :D

:P

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι θα κάνουμε ;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα που γινετε η συναντηση??μπορω να φερω κ εγω κατι????εχω εναν μονομαχο.!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα που γινετε η συναντηση??μπορω να φερω κ εγω κατι????εχω εναν μονομαχο.!!!

http://www.aquazone.gr/forums/topic/102630-%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-aquazone-2016/

Link to comment
Share on other sites

Μέσα για αυτό το Σάββατο,χλωμό για το άλλο! Κύριοι συντονιστές κάντε κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Όπως καταλαβαίνετε θα γίνουν δύο συναντήσεις , μια των μελών στις 12 του μήνα και μια των συντωνιστών στις 19 του μήνα . :bigemo_harabe_net-117:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όπως καταλαβαίνετε θα γίνουν δύο συναντήσεις , μια των μελών στις 12 του μήνα και μια των συντωνιστών στις 19 του μήνα . :bigemo_harabe_net-117:

 

Εγω παλι δεν καταλαβα αυτο.Εγω καταλαβα οτι αφου το θελουν οι περισσοτεροι η συναντηση θα γινει στις 12 που ηταν και προγραμματισμενο θα γινει στις 12.

Απλα ακομη δεν εχει συνδεθει καποιος να αλλαξει τον τιτλο επισημα.

 

Το οτι θα γινουν δυο συναντησεις και οτι οι συντονιστες θελουν να γινει στις 19 σονυ και ντε δεν καταλαβα απο που προεκυψε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν καταλαβα αυτο.Εγω καταλαβα οτι αφου το θελουν οι περισσοτεροι η συναντηση θα γινει στις 12 που ηταν και προγραμματισμενο θα γινει στις 12.

Απλα ακομη δεν εχει συνδεθει καποιος να αλλαξει τον τιτλο επισημα.

Το οτι θα γινουν δυο συναντησεις και οτι οι συντονιστες θελουν να γινει στις 19 σονυ και ντε δεν καταλαβα απο που προεκυψε.

Δεν ανησυχώ αγόρι μου με εσένα !!!

Θα οργανώσεις μια "ΚΑΥΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΡΤΙΟΥ "

Χαμός θα γίνει....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν καταλαβα αυτο.Εγω καταλαβα οτι αφου το θελουν οι περισσοτεροι η συναντηση θα γινει στις 12 που ηταν και προγραμματισμενο θα γινει στις 12.

Απλα ακομη δεν εχει συνδεθει καποιος να αλλαξει τον τιτλο επισημα.

 

Το οτι θα γινουν δυο συναντησεις και οτι οι συντονιστες θελουν να γινει στις 19 σονυ και ντε δεν καταλαβα απο που προεκυψε.

 

Έπρεπε να τον έχουν αλλάξει ( αν το ήθελαν ) ........ τι περιμένουν ......... ο χρόνος κυλά και δεν είναι δύσκολο να γίνει το μπέρδεμα .

 

Link to comment
Share on other sites

Θα τα αλλαξουν βρε Σταματη,εχουν δουλειες και τα παιδια και το αφησαν εχθες να δουν πως θα εξελιχθει.Ειπαμ στην αρχη για 19 μηπως χρειαζεστε λιγο χρονο να λυψει ο ενας στον αλλο αλλα απ'οτι φαινεται δεν βαριομαστε εμεις μεταξυ μας :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...