Jump to content

Recommended Posts

Για 4 συνεχόμενη χρονιά,πιστοί πάντα στο ραντεβού μας σας περιμένουμε όλους σας ανεξαιρέτως την Κυριακή 5 Ιουνίου 2016 και ωρα 12 το πρωι στο Flocafe Δέλτα Φαλήρου(παλαια Λεωφ.Ποσειδώνος 1 και Μωραιτινη) στο να κάνουμε το Τέταρτο και καλύτερο Frag swap ever..............

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα να κάνω μια ερώτηση ?

 

οποίος φέρει frag θα διάλεξη  άλλο κοράλλι με βάση κληρώσεως 'η είναι συγκεκριμένο αυτό που θα πάρει?...

 

...ευχαριστώ ...

Έγινε επεξεργασία - Nikos@
Link to comment
Share on other sites

άμα είναι όπως πέρυσι που πήγα εγώ πρώτη φορά για κάθε φραγκάκι που δίνεις παίρνεις έναν αριθμό και μετά γίνεται κλήρωση..ο κάθε ένας που ακούει τον αριθμό του σηκώνεται και πάει να διαλέξει από την φραγκιέρα όποιο θέλει....

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή άμα πάω 2-3 frag θα πάρω και  αντίστοιχο αριθμό λαχνών?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή άμα πάω 2-3 frag θα πάρω και  αντίστοιχο αριθμό λαχνών?

Νικολα οσα φραγκακια φερεις τοσους λαχνους θα παρεις.Οταν τελειωσει αυτη η διαδικασια ολα τα αντιγραφα των λαχνων μπαινουν σε ενα χωρο για να ειναι ετοιμα για την κληρωση που θα ακολουθησει.Απλα δικαια δημοκρατικα.

Link to comment
Share on other sites

  • όποτε το μόνο που μένει είναι να κανονίσω κανένα ταξιδάκι προς τα μερί σας ...

                                  :bigemo_harabe_net-186:

           ευχαριστώ παιδιά για την ενημέρωση ..

Link to comment
Share on other sites

Να έρθω;

Φυσικα η ερωτηση ειναι περιττη :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω το εξης: αφου frag AND plant swap, γιατι αναρταται στην κατηγορια θαλασσινου νερου; Ε;

Send from the heart of the Amazonas

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω το εξης: αφου frag AND plant swap, γιατι αναρταται στην κατηγορια θαλασσινου νερου; Ε; Send from the heart of the Amazonas

Μ αρεσει που ρωτας;;;;;χαχααχαααχα

Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω το εξης: αφου frag AND plant swap, γιατι αναρταται στην κατηγορια θαλασσινου νερου; Ε; Send from the heart of the Amazonas

Τι plant να αναταλλαξετε εσεις μωρε :usd:  :usd:  :usd:

Θα φερω εγω καμια τριανταφυλλια,καμια γαρδενια και κανενα μαρουλι :death:

 

:bigemo_harabe_net-162:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απο τα πιο ομορφα κομματια του χομπυ μας!

Να βλεπεις χομπυστες να βαζουν το χερι μεσα στα ΔΙΚΑ τους ενυδρεια και να κοβουν ΔΙΚΑ τους κοραλια τα οποια τα εχουν ΑΓΟΡΑΣΕΙ,ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ,ΑΓΑΠΗΣΕΙ,ΚΤΛ και να τα κοβουν προκειμενου να γεμισουν ενυδρεια αλλω χομπυστων,ειτε γνωστων τους ειτε αγνωστων,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ/ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΕΡΔΟΣ Η' ΣΚΟΠΟ..... αυτο ειναι η απολυτη και υπερτατη αποδειξη οτο καποιος κανει το ΧΟΜΠΥ του :bow:  :bow:

 

Σεβασμος στα παιδια που κανουν/απολαμβανουν το χομπυ τους με αυτο τον τροπο....τιματε οχι μονο τους εαυτους σας,οχι μονο το ΑΖ το οποιο εχει τη τιμη να εισαστε μελη του αλλα και το ιδιο το χομπυ μας :thumbsu:

 

Ειπα πολλες φορες τη λεξη χομπυ....καθολου τυχαια :thumbsu:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Για μένα που ψάχνω κοράλλια για κάποιο μελλοντικό αφρικανικό, ώστε να τσιμπήσουν λίγο οι σκληρότητες , υπάρχει χώρος; :P:D

Μπράβο παιδιά που θα γίνει για άλλη μια φορά αυτή η ξεχωριστή μεγάλη εκδήλωση, σίγουρα θα περάσω κ όσοι το σκέφτονται να έρθουν σίγουρα :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για μένα που ψάχνω κοράλλια για κάποιο μελλοντικό αφρικανικό, ώστε να τσιμπήσουν λίγο οι σκληρότητες , υπάρχει χώρος; :P:D

Μπράβο παιδιά που θα γίνει για άλλη μια φορά αυτή η ξεχωριστή μεγάλη εκδήλωση, σίγουρα θα περάσω κ όσοι το σκέφτονται να έρθουν σίγουρα :) :)

:bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

μεγάλη γιορτή για το χόμπι και για το forum μας!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κατά 90% θα φέρω ζωντανό φρέσκο φυτοπλανκτόν/rotifer και ίσως gammarus καλό θα ήταν να έχουμε όλοι απο  ενα - δυο μπουκαλάκια μικρά (250-500 ml max)  ή ουροσυλλέκτη μαζί μας για να πάρουμε όλοι για τα ενυδρεία μας. :) 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Επειδή κατά 90% θα φέρω ζωντανό φρέσκο φυτοπλανκτόν/rotifer και ίσως gammarus καλό θα ήταν να έχουμε όλοι απο  ενα - δυο μπουκαλάκια μικρά (250-500 ml max)  ή ουροσυλλέκτη μαζί μας για να πάρουμε όλοι για τα ενυδρεία μας. :)

 

ευχαριστούμε Ευγενειε! 

Link to comment
Share on other sites

Και όσοι έχουν νέα ενυδρεία και δεν έχουν κάποιο κοράλλι να φέρουν να έρθουν δεν θα φύγουν με άδεια χέρια!!!!!!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι plant να αναταλλαξετε εσεις μωρε :usd:  :usd:  :usd:

Θα φερω εγω καμια τριανταφυλλια,καμια γαρδενια και κανενα μαρουλι :death:

 

:bigemo_harabe_net-162:

 

 

Μαρουλι να φερεις. Εμας τα ζωντανα μας τρωνε. Φερε και κανα πλαστικο νεμο να ανταλαξουμε. Εχω μια ντορυ της κορης μου απο τα Jumbo, διπλη!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα δώσουμε όλοι τον καλύτερο εαυτό μας έτσι ώστε αυτή η μεγάλη γιορτή να ειναι και η καλύτερη που έχει πραγματοποιηθεί.......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για να θυμούνται οι παλιοί . . .


 



 


https://plus.google.com/+WWWAQUAZONEGR/posts/gx7HZe318Zx


 


και να μαθαίνουν οι νεότεροι . . .


 


Θερμά συγχαρητήρια για μια ακόμη φορά στο εκλεκτό μας camera-boy


 


giorgosmarios!! :bigemo_harabe_net-162:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Θα χαρουμε πολυ, φερε και κανα κηπακι με ζωα......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...