Jump to content

Από Marine Angelfishes σε Discus


Recommended Posts

Ωραια! Εσενα σκαρφαλωμενη: σε ειδαμε, τον Πετρο σκαρφαλωμενο: τον ειδαμε,τελικη μορφη ενυδρειου: δεν την ειδαμε!

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραια! Εσενα σκαρφαλωμενη: σε ειδαμε, τον Πετρο σκαρφαλωμενο: τον ειδαμε,τελικη μορφη ενυδρειου: δεν την ειδαμε!Send from the heart of the Amazonas

Πεθαίνω όταν γκρινιάζεις :P ορίστε έτοιμό :)

post-60507-0-71250300-1465735228_thumb.jpg

post-60507-0-53571300-1465735292_thumb.jpg

post-60507-0-28397900-1465735326_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

οι φωτό είναι χάλια ετοιμάζομαι για δουλίτσα θα βγάλω κ καλύτερες!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο ψαρακια δεν μας ειπες.που ειναι οι δισκοι;;;;

Link to comment
Share on other sites

Τα δισκάκια ήδη σου "μιλάνε"... προσπάθησε να τα "ακούσεις".

ΑΝ εξαιρέσουμε την "κρεμαστή" ρίζα (κάτι που εγώ ΔΕΝ συμπαθώ)... αρκετά ωραία δουλειά έγινε.   :thumbsu:

Πρέπει να βάλεις κι άλλους πολύ σύντομα. Από αυτούς που έχεις θα ήθελα καινούργιες φωτογραφίες... στις πρώτες είδα κάποιους που ΔΕΝ θα επέλεγα για αγορά.- ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο ψαρακια δεν μας ειπες.που ειναι οι δισκοι;;;;

Στην μέση στις φωτό είναι βρε 4 έχω ετοιμάζομαι να βάλω κ άλλους σύντομα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα δισκάκια ήδη σου "μιλάνε"... προσπάθησε να τα "ακούσεις".

ΑΝ εξαιρέσουμε την "κρεμαστή" ρίζα (κάτι που εγώ ΔΕΝ συμπαθώ)... αρκετά ωραία δουλειά έγινε.   :thumbsu:

Πρέπει να βάλεις κι άλλους πολύ σύντομα. Από αυτούς που έχεις θα ήθελα καινούργιες φωτογραφίες... στις πρώτες είδα κάποιους που ΔΕΝ θα επέλεγα για αγορά.- ;)

Η κρεμαστή μπήκε γιατί την λυπήθηκα να την πετάξω σε καμιά γωνία του σπιτιού αλλά οκ μικρούλα είναι οπότε κ μένα δεν μ'ενοχλεί(ούτε εγώ είμαι υπέρ των κρεμαστών ριζών γενικότερα)Ο ένας μου Δίσκος είναι απλά επικοινωνιακός μέχρι αηδίας.....κάθεται κ παίζουμε μετά που θα έχει φάει :) ο αλμπίνο ήταν το κόλλημα του Πέτρου κ δεν του χάλασα χατίρι μπας κ κολλήσει Δισκίτιδα :P δεν τρελαίνομαι προτιμώ τα πιο κλασσικα φατσοδισκάκια αλλά σχηματικά μόλις πάρει θα γίνει τούμπανο πιστεύω,ο κόκκινος μου άρεσε πολύ κ γενικότερα ότι καφετοκοκκινίζει μου αρέσει πολύ τείνω προς τα κει...γενικότερα τους έχω βάλει πρόγραμμα στο φαΐ κ τώρα που φαίνεται να έχουν τις φωλίτσες τους κ να τους αρέσει το περιβάλλον θα πάνε καλά!!!Ετοιμάζομαι για αγορά άλλων 2 σύντομα κ όσο πιο γρήγορα μπορώ θα βάλω κ άλλους μέσα,συνολικά θα μπουν 12

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι οι δισκοι ειναι για κοριτσακια

1YApfak.jpg

Το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό....η ομορφιά είναι υποκειμενική...κάτι που αρέσει σε σένα μπορεί να μην αρέσει σε μένα κ το αντίστροφο....

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω......αλλα εμενα μ αρεσουν!!!!!!

Είπαμε το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό....το θέμα είναι όσοι ασχολούνται να τ'αγαπάνε!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία δουλειά παιδιά! Χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους σκαρφαλωμένους στη σκάλα και βουτηγμένους μέσα στο ενυδρείο. :D

Θα συμφωνήσω με το Νίκο για τις κρεμαστές ρίζες, αλλά γενικώς αρχίζει και δένει πολύ καλά. Με το καλό και οι καινούριοι. :thumbsu:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία δουλειά παιδιά! Χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους σκαρφαλωμένους στη σκάλα και βουτηγμένους μέσα στο ενυδρείο. :D

Θα συμφωνήσω με το Νίκο για τις κρεμαστές ρίζες, αλλά γενικώς αρχίζει και δένει πολύ καλά. Με το καλό και οι καινούριοι. :thumbsu:

Χαίρομαι που σας αρέσει και ναι έδεσε πολύ όμορφα χάνει στις φωτό πολύ!!!την κρεμαστή λυπηθηκα να μην την βάλω οπότε αφού έχουν τώρα μπόλικες κρυψώνες είπα δεν βαριέσαι είναι κ μικρούλα οπότε..... :) τώρα μένει να μπουν ψαρακια να μεγαλώνει το κοπάδι!!!! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι οι δισκοι ειναι για κοριτσακια

1YApfak.jpg

απο που ?? Κ ποσοοοο??? :) :) :) ωραιος συνδιασμος χρωματων!! Έγινε επεξεργασία - petran halen
Link to comment
Share on other sites

Ωραία δουλειά παιδιά! Χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους σκαρφαλωμένους στη σκάλα και βουτηγμένους μέσα στο ενυδρείο. :D

Θα συμφωνήσω με το Νίκο για τις κρεμαστές ρίζες, αλλά γενικώς αρχίζει και δένει πολύ καλά. Με το καλό και οι καινούριοι. :thumbsu:

Την επομενη μιας κ το χερεστε θα ερθετε σπιτι να κρεμαστουμε. All together χαχαχα!!!

Ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

απο που ?? Κ ποσοοοο??? :) :) :) ωραιος συνδιασμος χρωματων!!

Petran η φωτο ειναι απο side του εξωτερικου

Οντως εχουν πετυχει ωραιο χρωμα αν και δεν ειναι του γουστου μου

Link to comment
Share on other sites

απο που ?? Κ ποσοοοο??? :) :) :)ωραιος συνδιασμος χρωματων!!

 

 

Γι αυτό τους έχουν κάνει πλέον σαν ουράνιο τόξο... επειδή υπάρχουν τέτοιες απόψεις (και αγοράζονται). Στα θαλασσινά... ΔΕΝ το έχουν καταφέρει ακόμα... ατυχία εεεεε;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό τους έχουν κάνει πλέον σαν ουράνιο τόξο... επειδή υπάρχουν τέτοιες απόψεις (και αγοράζονται). Στα θαλασσινά... ΔΕΝ το έχουν καταφέρει ακόμα... ατυχία εεεεε;

Την στιγμή που το κατάφεραν δεν βλέπω που είναι το κακο στο να τ'αγοράσει κάποιος...δλδ εαν κάποιος έχει έναν τέτοιο δίσκο αλλά τον έχει τούμπανό κ κάποιος άλλος έχει πιο καθαρόαιμο αλλά το έχει σα να μην πω τι δεν είναι κακό????για μένα όπως είπα το θέμα είναι όσοι ασχολούνται να τα λατρεύουν κ να μην υποφέρουν τα ζωντανά....μην κολλάτε σε τέτοιες ιδέες

Link to comment
Share on other sites

Καθένας με την άποψη του... και τους λόγους του... Χριστίνα. ;)

Για την ευζωΐα... ΔΕΝ μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου.-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 κ όσο για τον Sturm δεν ξεχνάω την φάτσα του όταν κέρδισε τον Δίσκο στην πίτα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

339.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

339.JPG

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ορίστε οι αποδείξεις κλαίωωωωωωωωωωωωω κοίτα ύφος

Link to comment
Share on other sites

Βρε σαρδαναπαλοι με εχετε φαει! Εμενα βρηκατε;

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι δεν ξερω αν σε εχουν φαει παντως ο φίλος στην δεξια γωνια της φωτο σίγουρα σε κοιταζει κάπως...!!!!

Να προσέχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτος εχει θαλασσινο δεν το φοβαμαι.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...