Jump to content

ROCK Καλοκαιρινή συνάντηση


kadmos

Recommended Posts

Αγαπητέ φίλε ΣΤΑΜΑΤΗΣ, θαλασσινός είσαι; :P

 

υ.γ. Ο τρόπος γραφής σου μου θυμίζει ένα φίλο που έχουμε εδώ στο γλυκό νερό.

1 2 1 2 τεστ τεστ εγωωωω ειμαι θαλασσινος!!

Και μεταλας!!

Δυστηχος δεν καταφεραμε να ερθουμε. Ελπιζω η επομενη ΡΟΚ συνατνησει να γινει γρηγορα

Και ξεκιναω να προτεινω μερος!!!ARCH BERR HOUSE ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ψηστεεε τοο

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Από μένα μέσα Πετράν. Από μουσική δε ξέρω τι παίζει αλλά οι φωτογραφίες του μου ανοίξαν την όρεξη. :bbq:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ρε που ολοι μαθανε την arch ρε...και μεις οι περιστεριωτες δεν πηγαινουμε...ε ρε καταντια...

Ωραία η arch αλλα δεν θα μπορούμε να κουβεντιάσουμε γιατι η μουσική παίζει τέρμα συν ότι 99,9% εχει τόσο κόσμο που κλ@νει ο διπλανος και αφρίζει η μπύρα σου....αχαχχαζαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ η Arch ("παίζει" και να είμαι ο μόνος, που έχει κάνει live εκεί)... αλλά... είναι όπως τα λέει ο Δημήτρης... είναι στέκι και είναι γεμάτο ακόμα και τις καθημερινές... η μουσική είναι δυνατά ακόμα και στον έξω χώρο.

Μπυραρία (καινούργιο πράμα)... έχω και κάτω από το σπίτι μου (Χαϊδάρι)... ενημερωτικά.- ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ρε που ολοι μαθανε την arch ρε...και μεις οι περιστεριωτες δεν πηγαινουμε...ε ρε καταντια...Ωραία η arch αλλα δεν θα μπορούμε να κουβεντιάσουμε γιατι η μουσική παίζει τέρμα συν ότι 99,9% εχει τόσο κόσμο που κλ@νει ο διπλανος και αφρίζει η μπύρα σου....αχαχχαζαχαχαχαSent from my iPhone using Tapatalk

Ποσοοοο μικρος εισαιιι αν και πανκας!!!

Χρονια πηγενω εκει κ πραγματικα ειναι πιο αξιολογο μαγαζι για να ακουσεις καλη μουσικη και να της πιεις!! Μακραν τοπ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εαν γουσταρετε να ερθει φυσικα και ο lemmy της παρεας δημητρης!

Και το αλλο σκ. Φηγαμε για εκει τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ η Arch ("παίζει" και να είμαι ο μόνος, που έχει κάνει live εκεί)... αλλά... είναι όπως τα λέει ο Δημήτρης... είναι στέκι και είναι γεμάτο ακόμα και τις καθημερινές... η μουσική είναι δυνατά ακόμα και στον έξω χώρο.

Μπυραρία (καινούργιο πράμα)... έχω και κάτω από το σπίτι μου (Χαϊδάρι)... ενημερωτικά.- ;)

Οι. Διπλοπεννιες :P. Οκ το μαγαζι δεν ειναι για lives αλλα τρομερα κλιμα!!
Link to comment
Share on other sites

Ασφαλως και μετα το ζεσταμα στην αρτσ,εαν θελουμε κουμπονουμε και ενα πιο σκληρο μαγαζι εννοω με πιο σκληρη μουσικουλα!!να κουνηθουνε και τα κεφαλια βρε παιδι μουυυυ!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...