Jump to content

Ιπποκαμπος-καλοκαιρινη επαφη


TAN

Recommended Posts

θανο να εκμεταλευτο το πολυ ομορφο θεμα!!

και να ρωτησω εψει κανεις ενυδρειο με ιπποκαμπους;

;τι χρειαζοντε; !!

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο ζωντανό και πολυ σπάνιο!!! Δεν πρέπει να έχω δει ποτέ απο κοντά στη φύση απο όσο θυμάμαι. Είσαι πολυ τυχερός που είδες...:)

Link to comment
Share on other sites

Λατρεμενο ζωο ,πανεμορφο,εισαι πολυ τυχερος που το χαρηκες στη φυση του,μπραβο Θαναση.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο θανάση καλά έκανες και το πήγες σε σημείο μακριά από κόσμο. Υπέροχη εμπειρία!

Link to comment
Share on other sites

θανο να εκμεταλευτο το πολυ ομορφο θεμα!!

και να ρωτησω εψει κανεις ενυδρειο με ιπποκαμπους;

;τι χρειαζοντε; !!

πολλα Πετραν...

 

χαμηλες ροες, καλο ταισμα με ζωντανες τροφες που ειναι δυσκολο καθως ειναι δυσκολα στην διατροφη τους, σχεδον κανενα ψαρι, λιτο ενυδρειο σε διακοσμησει με πολλα ,εροι να πιανονται... γενικοτερα ενα ενυδρειο μοναδικου ειδους που ειναι ισως προκλησει για τους περισσοτερους...

 

για εμενα προσωπικα ειναι απ πιο ομορφα πλασματα που πρεπει να μενουν στο φυσικο τους περιβαλον...

 

δυστηχως δεν εχω καποιο λινκ να σε πληροφορισει περισσοτερο για αυτα τα πραγματικα μοναδικα πλασματα....

 

Μπραβο ρε Ταν, κριμα ειναι, ειχα παρει καποτε, παιδι 9 χρονων, εναν οπως λες και μολις επιξε λιγο το νιονιο μμ το μετανιωνω απο τοτε, μελανα σημεια της ανθρωποτιτας μπορω να πω....

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει κι εγω παλαιοτερα, εισαι τυχερος Θαναση! υπεροχο θεαμα!

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό ζωντανό! Δεν ήξερα ότι μπορεί να βρεθεί σε πολυσύχναστο σημείο. Βασικά δεν ήξερα ότι υπάρχει στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφο ζωντανό! πολύ θα θελα να στήσω κάποια στιγμή ένα ιπποκαμπάδικο

 

δυστυχώς δεν έχω δεί ποτε απο κοντά στη θάλασσα, αλήθεια.. σε ποιες περιοχές εδω στην ελλάδα τον βρίσκουμε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...