Jump to content

Δεν παει αλλο,αρκετα.


mad23

Recommended Posts

το κανω και εγω edit γιατι πραγματικα σε συμπαθω πετρο και εχουμε πει και 2 κουβεντες στο φβ.απλα να ξερεις οτι εδω εχω ερθει σε αντιπαραθεση με τον μαντ μονο γιαιτι θεωισα υπερβολικο τον τροπο που γραφει και ανυποστατο τελευταιο ποστ για μενα

Έγινε επεξεργασία - odin79
Link to comment
Share on other sites

βρε πετραν γραφει αυτα που γραφει ο mad και σε ενοχλει που γραφω κατι που δεν προσβαλει κανεναν εκτως απο τον συγγραφεα?ο σκοπος του αρθρου δεν σε απασχολει?τελος εχω ερθει σε αντιπαραθεση με τον μαντ σε ενα θεμα που κατηγορουσε τον χομπιστα οτι ελεγε ψεμματα χωρις καμια αποδειξη!που με ειδες να τσακωνομαι?το θεμα με το az που το ειδες?ειμαι μελος φαντασμα?δεν εχω κανει ποστ τα ενυδρεια μου?δεν βλεπω κανεναν σας να ειναι αντικειμενικος...

Βλεπω ομως εσενα να κυνηγας...

Odiν μην κοροιδευομαστε ρε σ!!!

Φαντασμα.δεν εισαι και γιατι να εισαι!!!

Λοιπον ας τελειωσει το θεμα εδω!!!! ΤΕΛΟΣ!!!

Πρωσοπικα σημερα ολη μερα φωανζω εδω μεσα πως θελω να βλεπω ενυδρεια και φωτος και χομπυ οπως παντα!

Σου μιλαω σαν πετραν!!

Ασ σταματησουμε εδω!!!

Ειδη απαντησε ο διαχειρηστης σου δημητρης,εσυ τι κανεις; τον αξιοματικο βρε σ!!

Ασ μιλησουμε για χομπυ!!! Και τελος!!!!

Ασ κοιταξουμε τα ενυδρεια μας! και το τα προβληματα μας που ειναι πολυ πιο σοβαρά απο οτι το χομπυ

και οχι να βγαζουμε τετοια σταση στο χομπυ!!!

σε ευχαριστώ!!!

και ας ληψει εδω ODIN εισαι και μπαμπας του θορ!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως odin εχουμε ακροαματικοτητα!!!

βλεπω πολους επισκεπτες που γελανε με αυτο που κανουμεεεε!!!

και την (αντιπαρεθεση) μας!!!!

γελιο :)

:petran::petran:

Link to comment
Share on other sites

παντως odin εχουμε ακροαματικοτητα!!!

βλεπω πολους επισκεπτες που γελανε με αυτο που κανουμεεεε!!!

και την (αντιπαρεθεση) μας!!!!

γελιο :)

:petran: :petran:

παιδιά σταματήστε θέλω να κοιμηθώ μέχρι εδώ ακούγεστε 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι στις 2 το βράδυ να έχουμε τόσους επισκέπτες σε αυτό το θέμα ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ε τοτε

ΓΕΙΆ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΣ HELLOOOOO (ΕΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΟΔΑΠΙΝ)

ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΓΟΡι ΜΟΥ...

ΜΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝΕ!!!

Έγινε επεξεργασία - petran halen
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι στις 2 το βράδυ να έχουμε τόσους επισκέπτες σε αυτό το θέμα ....

είσαι γουρλης

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ

καλοβραδυ παιδια!!! να ειστε καλα!! και καντε μονο χομπυ περνατε καλα και ευχαροστηθητε το χομπυ ΣΑΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτειτε και εγω που ειχα να μπω 4 μηνες επεσα πανω σας...

Ηρεμια... Σκεφτειτε το αλλιως... Θα λεγατε στα ισια αυτα που γραφετε ο ενας στον αλλο πισω απο τις οθονες σας;

Περνατε καλα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι δυστυχώς ο Μιχάλης ουτε τρελός ειναι ούτε ανακρίβειες έχει πει..

Θα σας παρακαλέσω να σταματήσει εδώ μέχρι να τοποθετηθώ και εγω σαν Admin διότι κάποια πράγματα πρέπει να ειπωθούν και να ξεκαθαρίσουν.

Λυπάμαι που  μερικοί την ανωτερότητα την θεωρούν αδυναμία και την εκμεταλλεύονται..

 

Σας ευχαριστώ πολύ..

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι δυστυχώς ο Μιχάλης ουτε τρελός ειναι ούτε ανακρίβειες έχει πει..

Θα σας παρακαλέσω να σταματήσει εδώ μέχρι να τοποθετηθώ και εγω σαν Admin διότι κάποια πράγματα πρέπει να ειπωθούν και να ξεκαθαρίσουν.

Λυπάμαι που  μερικοί την ανωτερότητα την θεωρούν αδυναμία και την εκμεταλλεύονται..

 

Σας ευχαριστώ πολύ..

Αγαπητοί φίλοι δυστυχώς ο Μιχάλης ουτε τρελός ειναι ούτε ανακρίβειες έχει πει..

Θα σας παρακαλέσω να σταματήσει εδώ μέχρι να τοποθετηθώ και εγω σαν Admin διότι κάποια πράγματα πρέπει να ειπωθούν και να ξεκαθαρίσουν.

Λυπάμαι που  μερικοί την ανωτερότητα την θεωρούν αδυναμία και την εκμεταλλεύονται..

 

Σας ευχαριστώ πολύ..

+10000000000
Link to comment
Share on other sites

Οι επιλλεκτικές μνήμες ποτέ δεν μου άρεσαν

 

Οι δημόσιες τοποθετήσεις μου ήταν και παραμένουν όμοιες με όσα υποστηρίζω σε προσωπικούς διαλόγους με φίλους ή συγχομπίστες

Δυστυχώς υπάρχει και η άλλη όψη - άτομα που άλλα γράφουν δημόσια, άλλα λένε προφορικά, άλλα γράφουν στα πμ κι άλλα κάνουν στην πραξη.

 

ΥΓ 1: Εφόσον δεν μου έχει απαγορευτεί η πρόσβαση στο φόρουμ, νομίζω πως έχω κάθε δικαίωμα να μπαίνω και να διαβάζω. Αυτό σημαίνει πως κάτι θετικό βρίσκω στις βιβλιοθήκες και στα άρθρα. Αυτό δεν σημαίνει πως τα βρίσκω όλα θετικά

Κι εγώ κρατάω το ίδιο νικ, γιατί πολύ απλά δεν κρύβομαι. Κι εγώ προτιμώ να διαβάζω τα θέματα, έχοντας κάνει login κι όχι ως ανώνυμος

 

ΥΓ 2 : Οι προσωπικές επιθέσεις - ειδικά όταν έχει προηγηθεί το "χαρειτε τα ενυδρεία σας" - με βρίσκουν εντελώς αντιθετο

 

Δεν επιθυμώ να ρίξω λάδι στη φωτιά (εφόσον σε κάποιους φανεί έτσι). Όποιος θέλει να συνεχίσουμε να μιλάμε, το inbox είναι πάντα διαθέσιμο.

 

Και μια συμβουλή, γιατί εγώ την έχω πατήσει έτσι πολλές φορές. Οι καλύτερες τοποθετήσεις γίνονται με καθαρό μυαλό κι όχι πάνω σε ένταση

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη μου έχεις σκεφτεί μήπως το κάνουν επίτηδες όλο αυτό για να σε φτάσουν σα άκρα και να αρχίσεις τα καντήλια και να πουν μετά αυτοί οι κύριοι ότι έχεις κάποια δήθεν εύνοια?

Το λέω αυτό γιατί κρατάει καιρό αυτή η κολόνια!

Μην ασχολείσαι η χαρά τους είναι!

Τα ακρα τα δικα μου δεν ειναι τα καντηλια μανο μου...

Δεν ασχολεισαι με αυτους που καταλαβαινουν οτι το να τους αγνοεις ειναι προσβολη....υπαρχουν και φλουδες που το να τους γραφεις το θεωρουν νικη...

 

Επιτελους ακουστηκαν ξανα τα πραγματα με το ονομα τους.Και μιλω φυσικα για την αιωνια εχθρα.Το επιτελους γιατι τοσον καιρο δεν υπηρχε αντιδραση.

Κραταει χρονια αυτη η κολωνια,δε λεει να ξεθυμανει....και δεν προσφερει και τιποτα σε κανεναν μας.

Αστα στρατο...αστα....

 

Edit....

Ουτε να συνδεθειτε;Διαβαζετε σαν επισκεπτες;

Ε αφου τους ξερεις...το log in θελει και μπαλακια...

 

Εγω Μανο μου τελειωσα με αυτα.Κουραστηκα.

ΔΕΝ κουραστηκα ομως να υποστηριζω το ΑΖ και τα μελη του και θα το κανω οπως μπορω ;)

:bow:  :bow:

 

αυτό το γνωρίζουμε όλοι και ξέρουμε πόσο αγαπάς το φόρουμ.

Anyway μην χαλάμε και το θέμα του φίλου Μιχάλη.

Δεν χαλαει καθολου το θεμα μανο μου,δεν εχω τετοια κολληματα εγω...ουτε το αζ...

 

Παρακαλω πολυ να μην διαγραφει τιποτα απο οσα εχουν ειπωθει η' θα ειπωθουν μεχρι να γραψει ο θανασης η' να τελειωσει αυτο το γλεντι...

Ο καθενας ειναι υπευθυνος γι'αυτα που γραφει...δεν εχει εδω συγχωροχαρτια...

Link to comment
Share on other sites

καλα τωρα τι εγραψες?τι κατινια ειναι αυτο?ξεπερασες τον εαυτο σου ακου λεει η πιτα ηταν σπιτικη του γαβ!!!μετρησες τα μελη που πηγανε,μου στειλε πμ η κυρα κουλα που τις ειπαν οτι η αφροδιτη τα χει με τον μητσο και για αυτο στο gab διαβαζουν τα πμ!!!εκατσες 2 ωρες να γραψεις αυτες τις βλακειες σοβαρα τωρα?ρε με τι ασχολεισαι?τι κατινιες ειναι αυτες? get a life. εσυ φερνεις αναστατωση,εσυ ψαχνεσαι!εσυ ενδιαφερεσαι για το χομπυ με αυτα που γραφεις? και το γαβ εχει να προσφερει και το aquazone.του gab η πιτα ειχε αλουμινενιο φλουρι και του az κωσταντινατο!!!ενα αρθρο υμνος στον σοβαρο χομπιστα που ριχνει γεφυρες μπραβο!!!

Εσυ φλουδα προφανως δεν παιρνεις απο λογια,ουτε καν καταλαβαινεις τι διαβαζεις :bigemo_harabe_net-58:

Κ επειδη τα λογια μαζι σου και τα γραπτα πανε χαμενα...ο λογος ειναι προφανεστατος...παρε εικονα μηπως και ειναι πιο ευκολο να κατανοησεις τι θεωρεισαι εδω μεσα...

 

Η πλακα ειναι πως βλεπω και μπροστα....εως και τρεις μερες μπροστα μη σου πω...

Ανεφερα στο πρωτο ποστ

"Μηπως ο chocolate puma δεν περιμενει αφορμη για να δειξει εντος αζ τη δυσαρεσκεια του για το φορουμ?

Ενω μας εχει σουρει τα χιλια μυρια οσα,συνδεετε σχεδον καθημερινα και μολις γινει ενα μπαχαλο αμεσως να κανει like στο ατομο που θα δημιουργησει το προβλημα...που μερικες φορες ειναι συνφορουμιτης του στο γαβ,ποσο πλακα...ποσο πλακα πια..."

Το πηρες το like σου... :D

 

Τωρα να κατσω να σου εξηγησω ποιος κανει απο τους δυο μας χομπυ?

Δεν ειναι μονο η διαφορα στα ποστ....απλα αρκει να δει κανεις οτι στο τελευταιο σου ποστ ασχολιοσουν με τη συνταξη του κυριου ζαχαροπουλου....

Ελα και πολυ αξια πηρες που ασχοληθηκαμε μαζι σου,κουβαλα το καβουκι σου στη βροχη...

Link to comment
Share on other sites

Θαναση,Δημητρη σας ειχα πει και απο κοντα οτι γενικα δεν γραφω στο ΑΖ για να μην θεωρησουν καποιοι οτι τους καπελώνω η οτι θελω να προσελκυσω μέλη όντας διαχειριστής του aquatek...

 

Με την αδεια σας θέλω να απαντήσω στο μελος mad23 οτι ουδέποτε,απο την στιγμη που ειμαι εγω στην συντονιστική ομάδα και έπειτα διαχειριστής του aquatek,δεν εχουν διαβαστεί προσωπικά μηνύματα,δεν δινει καν το δικαίωμα η πλατφόρμα του VBulletin που λειτουργεί το φορουμ.

Για το παρελθόν δεν μπορω να απαντήσω,δεν ημουν μπροστά σε αυτον τον διαλογο που παραθέτει το μελος,αν αυτος το εχει δει με τα μάτια του,ξερει καλύτερα.

 

Δεν θα ηθελα να απαντησω στις υπολοιπες κατηγοριες του μελους,θα μπουμε σε εναν φαύλο κυκλο και δεν εχω τον χρόνο για κατι τέτοιο.

Δημητρη αρμοδιος να σου απαντησει ειναι ο θανασης,οποτε δεν θελω να μπω σε καποια διαμαχη μαζι σου.

 

Απλα να αναφερω πως για οποιαδηποτε απο τις αναφορες εχω κανει θελεις απτες αποδειξεις,δεν εχω κανενα προβλημα να τις παραθεσω.

Ποτε μα ποτε δεν λεω ψεματα και παντα χρεωνω μονο αυτα που αποδεικνυονται.Οχι λογια του αερα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάλο θα ήταν να το σταματήσουμε εδώ το θέμα χόμπι κάνουμε. 

Εμεις σπυρο...καποιοι αλλοι εχουν χομπυ εμας!Τι λεμε,τι κανουμε,τι γραφουμε και φυσικα τι κανει το ΑΖ...

 

Κανα φονταν για τους επισκεπτες βγαλτε ρε παιδια

:D

Ναι ρε εσενα περιμεναν...τα παιδια ειχαν παρει πατατακια,αγγουρακια και το εριξαν εξω :usd:

κατι τετοια ειναι η ευκαιρια τους να σπανε διαιτες κτλ

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2016 at 9:17 ΠΜ, το μέλος Chocolate_Puma έγραψε:

Οι επιλλεκτικές μνήμες ποτέ δεν μου άρεσαν

 

Οι δημόσιες τοποθετήσεις μου ήταν και παραμένουν όμοιες με όσα υποστηρίζω σε προσωπικούς διαλόγους με φίλους ή συγχομπίστες

Δυστυχώς υπάρχει και η άλλη όψη - άτομα που άλλα γράφουν δημόσια, άλλα λένε προφορικά, άλλα γράφουν στα πμ κι άλλα κάνουν στην πραξη.

 

ΥΓ 1: Εφόσον δεν μου έχει απαγορευτεί η πρόσβαση στο φόρουμ, νομίζω πως έχω κάθε δικαίωμα να μπαίνω και να διαβάζω. Αυτό σημαίνει πως κάτι θετικό βρίσκω στις βιβλιοθήκες και στα άρθρα. Αυτό δεν σημαίνει πως τα βρίσκω όλα θετικά

Κι εγώ κρατάω το ίδιο νικ, γιατί πολύ απλά δεν κρύβομαι. Κι εγώ προτιμώ να διαβάζω τα θέματα, έχοντας κάνει login κι όχι ως ανώνυμος

 

ΥΓ 2 : Οι προσωπικές επιθέσεις - ειδικά όταν έχει προηγηθεί το "χαρειτε τα ενυδρεία σας" - με βρίσκουν εντελώς αντιθετο

 

Δεν επιθυμώ να ρίξω λάδι στη φωτιά (εφόσον σε κάποιους φανεί έτσι). Όποιος θέλει να συνεχίσουμε να μιλάμε, το inbox είναι πάντα διαθέσιμο.

 

Και μια συμβουλή, γιατί εγώ την έχω πατήσει έτσι πολλές φορές. Οι καλύτερες τοποθετήσεις γίνονται με καθαρό μυαλό κι όχι πάνω σε ένταση

Κυριε chocolate puma εχετε κανει μομφη στο aquatek δημοσιως λεγοντας πως 

"Πολύ το χαίρομαι όταν οι "δουλειές" μου αρέσουν τόσο πολύ, που κοπιάρονται από συντονιστές άλλων φόρουμ..., οι οποίοι τις παρουσιάζουν ως δικές τους "

 

Φυσικα αυτο το ειπατε για τον νικνικ.

Απ'οτι εμαθα μετα προβηκατε και σε απειλες απεναντι του για να τον τρομαξετε.Να μην ασχολειται γιατι δεν ξερω κ εγω τι θα κανετε και θα τον εκθεσετε.

 

Δυο πραγματα λοιπον απο εμενα....

Πρωτον εαν εχετε τα μπαλακια καντε μια μυνηση στον νικνικ για κλοπη πενυματικων διακιωματων η' δεν ξερω κ εγω τι.

Κατοχυρωστε την πρωτοποριακη εκθεση σας η οποια μιλαει εν ετη 2016,για το οτι ενα θαλασσινο χρειαζεται σκιμμερ,φωτιστικο και ολα τα υπολοιπα.

Κατηγοριες του αερα λοιπον....μεχρι να κανετε τη μηνυση σας και να κατοχυρωσετε το εργο σας αλλα και να αποζημειωθητε για την οποια ζημια υποστηκατε.

Αντι να μιλαει ο κρεμασμενος μιλατε εσεις για σχοινι...

 

Και το δευτερο,το οποιο για εμενα ειναι πιο σημαντικο γιατι αφορα τον ανθρωπο νικνικ.

ΑΠΕΙΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ...οχι σε ανθρωπους που καλως η' κακως δεν θελουν η' δεν μπορουν να αντιδρασουν.

 

Εισαστε ενα απο τα μελη του γαβ το οποιο επιτιθεται συνεχως στο αζ και εδω μεσα αλλα και εκει με τα γραπτα σας.Υπαρχουν ντοκουμεντα γι'αυτο και αν θελετε τα παραθετω.

Δεν ειχαν ιδεα ενεργα μελη του αζ για το θεμα το οποιο ανεβασε ο νικπαπα και το γνωριζατε εσεις ενω εμεινε πανω μονο 20 λεπτα.

Και ενω δεν παρακολουθειτε και δεν γουσταρετε το αζ.Δεν γουσταρω κατι και το παρακολουθω δεν πανε μαζι.

Και οχι μονο αυτο...μετα ξεκινησατε και καμπανια ενημερωσης οσων το ειχαν χασει το συγκεκριμενο θεμα....εδω...στο ΑΖ...

 

Με τα υπολοιπα δεν θα ασχοληθω...δεν εχει νοημα...οταν καποιος εχει κολληματα και παρωπιδες γαβ ακομα και οτι τωρα εξω ειναι βραδυ(22΄22) να του πω θα μου πει πως ειναι μερα και μαλιστα θα μου προβαλει και επιχειρηματα=αερολογηματα....

 

Απλα ενα πραγμα...

Καντε το χομπυ σας ΑΝ αυτο τελικα γουσταρετε...εκει που γουσταρετε και σταματηστε να ασχολειστε και να πετατε λασπη σε αυτα που δεν γουσταρετε...

Θα δειτε...θα ηρεμησετε και εσεις ο ιδιος εαν σταματησετε να μπαινετε και να διαβαζετε το ΑΖ....

 

Καλη σας συνεχεια οτι και να διαλεξετε.

Ετσι κ αλλιως ολα αυτα δεν ειπωθηκανε/γινανε για να βαλουν μυαλο μερικοι η' να αλλαξουν συμπεριφορα και προσεγγιση του ιδιου του χομπυ τους....ειπαμε ελληναρες...κανενα περιθωριο για συγνωμες και λαθη.....ΕΙΠΩΘΗΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ και να μη τους κοροιδευουν/εκμεταλευονται...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας δει οτι το θέμα πάει να ξεφύγει αρκετά θα ήθελα να υπενθυμίσω σε ΟΛΟΥΣ οτι με την εγγραφή μας στο forum συμφωνήσαμε και αποδεχτήκαμε κάποιους όρους χρήσης. Αν κάνει κανείς τον κόπο να τους διαβάσει θα δει στο πεδίο δεοντολογίας μελών ότι: Οι χρήστες/μέλη συμφωνούν να μην κάνουν χρήση των υπηρεσιών του Aquazone.gr για: 1. Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα.

 

Θα ήθελα να παρακαλέσω τους διαχειριστές/συντονιστές του forum να εφαρμόσουν τους κανόνες που οι ίδιοι θέσπισαν και να τελειώσει κάπου εδώ το ξεκατίνιασμα.

 

Την καλησπέρα μου σε όλους,

             Μανόλης

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το εχεις ξαναγραψει αυτο φιλε μανωλη σε ενα αλλο θεμα,παλι στο θαλασσινο και δεν ειχα καταλαβει συγκεκριμενα τι εννοουσες.

Εννοω προσωπο η' συμπεριφορα.

Γινει πιο συγκεκριμενος αν θες.

 

Δεν χρειαζεται εξηγησεις κ διευκρινησεις.Το παιρνω πισω.

Μολις ειδα πως εισαστε μελος και στο γαβ με 236 ποστ.

 

Ευχαριστουμε για την προτροπη του να τηρηθουν οι κανονες :thumbsu:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μιχάλη. Εννοώ πρόσωπα, συμπεριφορές, όλα. Πιστεύω οι κανόνες είναι ξεκάθαροι τόσο για τα μέλη όσο και για τους υπεύθυνους του forum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλα κυρα κατινα γλυψε τα παπακια του κυρ ζαχαροτευτλου μπας και παρεις δωρο αποχη!και επειδη βρεχει και μου aρεσει η βροχη σαν σαλιγκαρι που ειμαι(χαρακτηρισμος mad) θα θελα να μου πεις τι φορουσε ο κλεοβουλος στο κοπη τη πιτα θα ξερεις δεν μπορει!μπορει να εβλεπες και με team viewer!!!!και επειδη βαρεθηκα την μεροληψια σταματαω γιατι δεν εχει πλακα με σενα σε βαριεμαι.κυνηγα φαντασματα...

 

Link to comment
Share on other sites

καλα κυρα κατινα γλυψε τα παπακια του κυρ ζαχαροτευτλου μπας και παρεις δωρο αποχη!και επειδη βρεχει και μου aρεσει η βροχη σαν σαλιγκαρι που ειμαι(χαρακτηρισμος mad) θα θελα να μου πεις τι φορουσε ο κλεοβουλος στο κοπη τη πιτα θα ξερεις δεν μπορει!μπορει να εβλεπες και με team viewer!!!!και επειδη βαρεθηκα την μεροληψια σταματαω γιατι δεν εχει πλακα με σενα σε βαριεμαι.κυνηγα φαντασματα...

 

ακριβώς αυτό κάνει! Τόσα ξέρεις τόσα λες!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...