Jump to content

Καφεδάκι το Σάββατο 8 του μήνα στο μέρος το γνωστο!!!


petran halen

Recommended Posts

Τι να σας κάνω... που έπρεπε να πάω στο αεροδρόμιο κι έφυγα νωρίς... στις 06.30 θα φύγετε οι ξενύχτηδες την επόμενη φορά... για να πάρουμε και πρωινό.-  :hehe

 

Εγώ έφυγα νωρίς για να πάω σε παιδικό πάρτυ :bigemo_harabe_net-115: :bigemo_harabe_net-115:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έφυγα νωρίς για να πάω σε παιδικό πάρτυ :bigemo_harabe_net-115: :bigemo_harabe_net-115:

 

Και σε εμας παιδικό παρτι ήτανε !!!

 

Απλα κραταει πιο αργά  :hehe  :hehe  :hehe !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυο πραγματα με χαροποίησαν ιδιαιερα το Σαββατο:

 

Το πρωτο ο κοσμος !!!  Περασαν πανω απο 60 ατομα κατα την διάρκεια τις συνάντησης. Και καποιοι οπως και την προηγούμενη φορα εφυγαν ξημερώματα!

 

 

Και δευτερον πολυ σημαντικό οτι κάποια στιγμη ακουσα απο πισω μου ατομο να ρωταει:

 

 Εσεις είσαστε οι ενυδρειαδες ???

 

​Εγω πρωτη φορα έρχομαι για να σας γνωρίσω!!!

 

Μετα ακουσα οτι μιλάνε για γλυκό νερο οποτε εφυγα :lolu: !!!

 

Νεα μελη ερχονται σε καθε συνάντηση να γνωριστούμε απο κοντα  :bow: :bow:  :bow: !

 

Ελπιζω να συνεχιζουν χωρις ντροπες νεοι να μπαίνουν στην παρεα μας! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετρησες 60 ατομα Διονυση; κι απο το θαλασσινο ποσοι ησασταν, 5-6; ε καλα ησασταν! Χαχαχαχα

Παντα το ξενυχταμε παιδια! Και για οσους σχολανε αργα η σκεφτονται που να παω τωρα, να ξερετε παιδια πως σπανια φευγουμε πριν τις 3!!!!

Send from the Heart of Amazonas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θοδωρη ψαρωσες με την παρουσια των θαλασσινων κοιταγες και ξανακοιταγες δεν μπορουσες να το πιστεψεις

Να πας δεις την νεα ταινια "χασαμε την ντορυ"

 

αχαχαχαχαχαα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετρησες 60 ατομα Διονυση; κι απο το θαλασσινο ποσοι ησασταν, 5-6; ε καλα ησασταν! Χαχαχαχα

Παντα το ξενυχταμε παιδια! Και για οσους σχολανε αργα η σκεφτονται που να παω τωρα, να ξερετε παιδια πως σπανια φευγουμε πριν τις 3!!!!

Send from the Heart of Amazonas

Φίλε μου θαλασσινοί ηταν γύρω στα 20 άτομα !

Επίσης μέχρι της 8 ηταν περισσότεροι οι θαλασινοι!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου θαλασσινοί ηταν γύρω στα 20 άτομα !

Επίσης μέχρι της 8 ηταν περισσότεροι οι θαλασινοι!!!

Ρε εσείς μην τσακώνεστε αφού είπαμε δεν μετράει η ποσότητα αλλά η ποιότητα :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε εσείς μην τσακώνεστε αφού είπαμε δεν μετράει η ποσότητα αλλά η ποιότητα :) :)

Σωστός !!!!

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρη ψαρωσες με την παρουσια των θαλασσινων κοιταγες και ξανακοιταγες δεν μπορουσες να το πιστεψεις

Να πας δεις την νεα ταινια "χασαμε την ντορυ"

 

αχαχαχαχαχαα

Χαθηκε ο Nemo, χαθηκε η Dory,  αν συνεχισει ετσι η disney θα βγει και "silver alert" για τα ψαρια.....αλλα και για τους ιδιοκτητες τους που μπορει να  χανονται μεσα στους "γλυκους"  :D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θαλασσινα φιλαρακια μου εγω σας αγαπω κι ετσι! Ονειροπολους! Χαχαχαχα! Διονυση σε σενα αξιζουν τα ευσημα! Εκατσες μεχρι τις 23:30!!!!!! Χαχαχαχα!

Τελικα αυτη τη συζητηση που ειχατε πιασει κατα τις 18:30, τι μαγγανιο εχει ο καθενας την τελειωσατε; χαχαχα

Send from the Heart of Amazonas

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...