Jump to content

Gante's Reef


gante

Recommended Posts

  • 1 month later...

Πολύ όμορφο το ενυδρείο σας..θα μπορούσατε να πείτε τα χαρακτηριστικά του φωτιστικού;είστε ευχαριστημένος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 25/6/2017 at 2:08 ΠΜ, το μέλος LidoReef έγραψε:

Πολύ όμορφο το ενυδρείο σας..θα μπορούσατε να πείτε τα χαρακτηριστικά του φωτιστικού;είστε ευχαριστημένος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σ' ευχαριστώ, το φωτιστικό είναι από τα καλύτερα που έχω αγοράσει στα χρόνια που ασχολούμαι με το θαλασσινό ενυδρείο. 

Σου παραθέτω ένα λίνκ από το φωτιστικό https://www.marinefarm.co.uk/evergrow/evergrow-it5080-aquaocean-marine-led-light 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος gante έγραψε:

Σ' ευχαριστώ, το φωτιστικό είναι από τα καλύτερα που έχω αγοράσει στα χρόνια που ασχολούμαι με το θαλασσινό ενυδρείο. 

Σου παραθέτω ένα λίνκ από το φωτιστικό https://www.marinefarm.co.uk/evergrow/evergrow-it5080-aquaocean-marine-led-light 

φιλε μου αυτο το site που εδωσες ειναι το παλιο με νεα ονομασια? αν θυμαμαι καλα legotan ukmarine?

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος mouseman έγραψε:

φιλε μου αυτο το site που εδωσες ειναι το παλιο με νεα ονομασια? αν θυμαμαι καλα legotan ukmarine?

Ναι Ukmarine lighting λεγόταν αλλά το side δεν ανοίγει, το λινκ το έβαλα από μαγαζί που βρήκα τυχαία δεν ξέρω αν είναι το ίδιο. Αν το ukmarine έχει κλείσει είναι κρίμα γιατί ήταν άψογος επαγγελματίας. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος gante έγραψε:

Ναι Ukmarine lighting λεγόταν αλλά το side δεν ανοίγει, το λινκ το έβαλα από μαγαζί που βρήκα τυχαία δεν ξέρω αν είναι το ίδιο. Αν το ukmarine έχει κλείσει είναι κρίμα γιατί ήταν άψογος επαγγελματίας. 

Αν θυμάμαι καλά όταν είχαμε μιλήσει μαζί μου είχες πει ότι το πήρες από εκεί  τι γίνετε με υποστήριξη και service στην περίπτωση που έχει κλείσει? Μιλάς με την εταιρεία?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Για τον Νικόλα. Μία πρόσφατη.22472833_1634471629906225_250167760_n.jpg.5180888707a3b588aea579a68eec68c7.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικο φιλε μου μπραβο σου. Βλεπω οτι το led κανει καλη δουλεια με τα sps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος gante έγραψε:

Για τον Νικόλα. Μία πρόσφατη.22472833_1634471629906225_250167760_n.jpg.5180888707a3b588aea579a68eec68c7.jpg

Εξαιρετικό φιλαρακι να είσαι καλά να το χαιρεσε. Η άκρο η μεγάλη πανω δεξιά ποια είναι?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο έχει γίνει το ενυδρείο σου!!!Να το χαίρεσαι φίλε!!!

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ!! Νίκο άμα σου πω ότι δεν μπορώ να καταλάβω τι άκρο είναι? Την έχω από πολύ μικρό φραγκάκι .

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος gante έγραψε:

Σας ευχαριστώ!! Νίκο άμα σου πω ότι δεν μπορώ να καταλάβω τι άκρο είναι? Την έχω από πολύ μικρό φραγκάκι .

Σε πιστεύω μοιάζει με υακινθο αλλά ο πως και να χει κούκλα είναι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...
On 19/12/2017 at 10:08 ΜΜ, το μέλος niknik έγραψε:

Χρόνια πολλά φίλε Χρήστο @gante καμία φωτο θα δούμε??.

Καλοκαιρινες φωτο @ganteθα δουμε φιλε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 26/8/2018 at 7:28 ΜΜ, το μέλος niknik έγραψε:

Καλοκαιρινες φωτο @ganteθα δουμε φιλε?

Χειμωνιάσε Χρήστο @gante και θέλουμε φώτο φίλε. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...