Jump to content

Νέο φυτεμένο 84lt


nasos

Recommended Posts

Σε παρόμοιες διαστασεις εχω 12 τετοια ψαρακια. Δε τα θεωρω πολλα. Στην αρχη ειχα 6 κ εβαλα αλλα 6 αργότερα. Είδα μεγαλη διαφορα στη συμπεριφορα τους οταν αυξήθηκαν τα ατομα. Περισσότερο κοπαδιασμα κ λιγότερο φοβισμενα. Οποτε αν υπαρχει ενας μικρος υπερπλυθισμος,  τα οφελη απο αυτον ειναι αρκετα. (Δε λεω φυσικά να βαλει καποιος 30 ψαρακια σε αυτα τα λιτρα.)

Α!Και δεν πειραζουν καθολου γαριδες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

last update, το ενυδρείο μπήκε αγγελία , αφου ο φίλος μου ο @Karlos με εψησε να πάω στα αλατια και δυστυχώς χρόνος για 2 ενυδρεία δεν υπάρχει.

20170406_201957_resized.jpg

20170406_202017_resized_1.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα να το ξεστήσεις, τώρα που στρώθηκε το πράσινο <<χαλί>>.:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το ξεστήσω το εβαλα αγγελία ετσι οπως ειναι , δεν το χαλαω μονο αν φυγει ετσι να το χαρει καποιος αλλος. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, nasos said:

last update, το ενυδρείο μπήκε αγγελία , αφου ο φίλος μου ο @Karlos με εψησε να πάω στα αλατια και δυστυχώς χρόνος για 2 ενυδρεία δεν υπάρχει.

20170406_201957_resized.jpg

20170406_202017_resized_1.jpg

@nasos εγώ δεν έκανα τίποτα...ησουν ήδη έτοιμος από μόνος σου...αφού στο γλυκό τα έχεις κάνει σχεδον όλα φυτεμένα, κιχλίδες, ζωοτόκα, αναπαραγωγή δίσκων, γαριδαδικα....και άλλα που δεν τα ξέρω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

με την ευκαιρία πολύ ωραίο το ενυδρείο! κρίμα που το δίνεις!:hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Karlos έγραψε:

@nasos εγώ δεν έκανα τίποτα...ησουν ήδη έτοιμος από μόνος σου...αφού στο γλυκό τα έχεις κάνει σχεδον όλα φυτεμένα, κιχλίδες, ζωοτόκα, αναπαραγωγή δίσκων, γαριδαδικα....και άλλα που δεν τα ξέρω!

Ολα όχι :hehe αλλα 22 χρόνια τώρα εχω κανει οσα είχα απωθημένο , εκτός απο το θαλασσινό :hehe

 

Ετοιμάσου μετά το Πασχα στήνουμε βράχο :hehe:hehe:hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...