Jump to content

Νέος στα αλατια


Karlos

Recommended Posts

πριν 13 ώρες, το μέλος K06046 έγραψε:

Niknik ο νεμο ξεκίνησε να μπαίνει στην eyphylia και αυτή δεν στρεσαρετε.

20161210_120134.jpg

Απολευσε τον ειναι πανεμορφη εικονα του νεμο αυτη.Ο βασικοτερος λογος των περισσοτερων για να ξεξινησουν το χομπι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

- Βασικα τον κυκλοφοριτη θα μπορούσες να τον βάλεις με μια μικρή γωνία να χτυπάει την επιφάνεια.

- Τις δε φυσαλίδες θα μπορούσες να τις αποφύγεις. Δεν νομίζω να χρειάζονται αν ο κυκλοφοριτής χτυπάει την επιφάνεια σου. 

 

Κατα  τα άλλα...απο οτι βλέπω σου αρέσουν τα starpolyps :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 22/12/2016 at 11:51 PM, niknik said:

Το γεμισες star polyps?γιατι?

Καλησπερα φιλε Νικ.μου άρεσε το κομμάτι αλλα ήταν αρκετά μεγάλο τελικά. ..

Link to comment
Share on other sites

On 28/1/2017 at 11:39 PM, niknik said:

Τι νεα εχουμε?

Λοιπον Νικ...αρχικά έκανα το λάθος και παρασύρθηκα βάζοντας αρκετά ψάρια και φυσικά το blue tang που δεν έπρεπε. Επίσης για ένα διάστημα το σκαλιζά πολύ αλλάζοντας συνεχώς την διακόσμηση. Έτσι έχασα το blue tang και άλλα 2 που είχα από ich και μαζι και την anthelia..Αυτά εγιναν ταπό χριστουγεννα. Απο τα παραπανω λαθη λοιπον εχασα καμια 200 ευρω γία πλακα....με πηρε απο κατω και σκέφτηκα να το σταματησω και έβαλα αγγελία. ....αλλά μετά είπα όχι.

Σήμερα έχω 2 nemo, 2 γαρίδες, το green star polyps την euphylia και άλλο ένα που τώρα δεν θυμάμαι πως το λένε.πρόσφατα έβαλα και μερικους καβουρες ερημίτες που βρήκα στην θάλασσα (τους εχω υπο παρακολουθηση).θέματα με άλγες κτλ δεν έχω ευτυχώς. Το ενυδρείο είναι πλέον στον 6 μήνα και ευτυχώς πάει καλά. ..δυστυχώς για τους φίλους μου με το γλυκό νερό θα πω ότι το 125 juwel rio φυτεμένο που έχω πλέον δεν με συγκινει σχεδόν καθόλου και σκέφτομαι να το κάνω θαλασσινό...Αυτά!δυστυχώς παρασύρθηκα απο τη μαγεια του θαλασσινου και ενω μου τα λεγατε ...έκανα λάθη παιδια...τα οποία πλήρωσα! 

20170310_223443_Richtone(HDR).jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...