Jump to content

Νέος στα αλατια


Karlos

Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι στην όμορφη παρέα αυτού του υπέροχου χόμπι!

Έχω 6 χρόνια ενα juwel 125 lt τροπικο γλυκου νερου και φυτεμένο. Από ψαράκια έχω ένα δίσκο,ένα κοπάδι zebra danio και κάποια γατόψαρα και είναι φυτεμένο με απλά φυτά κυρίως γρήγορης ανάπτυξης. 

Πριν 1.5 μήνα έφτιαξα ένα μικρό ενυδρείο 30 lt και ξεκίνησα να πειραματιζομαι στο θαλασσινο!

Με το που το έστησα αμέσως μου τράβηξε το ενδιαφέρον και σκέφτομαι να ξεστησώ το μεγάλο και να το στήσω θαλασσινό με sub.

Είμαι σίγουρος ότι έχετε πειραματιστει πριν από εμένα οπότε θα με διευκόλυνε αν μου προτείνατε τον ποιο γρηγορο και ενδεδειγμενο τρόπο για να το κάνω και χρήσιμα link για το πως να το στήσω μόνος μου.

Κατά τύχη συνάντησα σήμερα το μέλος niknik ο οποίος μου έδωσε χρήσιμες συμβουλές και τον ευχαριστώ πολύ! 

Ευχαριστώ παιδιά! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλώς μας ήρθες!Όπως θα σου πούν και στο άλλο θέμα που άνοιξες οι θαλασσινοί το Blue Tang θέλει μεγάλο ενυδρείο....Τα υπόλοιπα εκεί....Καλή αρχή! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες καλή επιτυχία να έχουμε και εγώ ξεκινάω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά 

 

Το ξέρω για το blue tank αλλά δεν κρατήθηκα. ...θέλει υπομονή το άθλημα. ..θα το κοντρολαρω

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος K06046 έγραψε:

θέλει υπομονή το άθλημα. ..θα το κοντρολαρω

 

Πολύ σωστός! :thumbup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια άλλαξα προφίλ. θα συνδέομαι με το nickname Karlovits. το παλιό θα το κλείσω. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K06046 said:

Παιδια άλλαξα προφίλ. θα συνδέομαι με το nickname Karlovits. το παλιό θα το κλείσω. 

Μπορούσες να ζητήσεις να αλλάξει το nickname σου στο ήδη υπάρχον προφίλ.

Κάποιος συντονιστής θα μπορούσε να σε εξυπηρετήσει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...