Jump to content

Recommended Posts

σας ευχαριστω παντως ολα τα παιδια γιατι βλεπω οτι ολοι σας ασχοληθηκατε με το προβλημα που εχω με το ψαρι ,σαν να ειναι δικο σας προβλημα ,σας ευχομαι αυτην την "τρελα"που εχεται για τα ενυδρεια να την συνεχισεται .ανεβαζω ενα βιντεακι για να δειτε συμπεριφορα του ψαριου (τελεια ) αλλα και το πρηξιμο.αα και κατι αλλο αν υπαρχει καποιος τροπος να στειλω το ψαρι με κατι εστω με κουριερ η λεωφωρειο ,στην αθηνα για να το κανει καποιος  πολυ πιο εμπειρος απο μενα να το προσπαθησω

video-1482875064.mp4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:jawdrop: 

πω ρε φιλε λες και ειναι τεραστια γκαπυνα σε πληρες εγκυμοσύνη.

Παντως καλο ειναι να μην γινει καμια τετοια μεταφορα διότι μπορεί να ειναι μιρεο για το ψαρι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Giannis_X έγραψε:

:jawdrop: 

πω ρε φιλε λες και ειναι τεραστια γκαπυνα σε πληρες εγκυμοσύνη.

Παντως καλο ειναι να μην γινει καμια τετοια μεταφορα διότι μπορεί να ειναι μιρεο για το ψαρι.

γιαννη στο βιντεο δεν φενεται το πραγματικο πρηξιμο στην πραγματικοτιτα ειναι αρκετα πιο πολυ ,εγω που το βλεπω με τα ματια μου

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα φιλε @ΝΙΚΟΛΑΚΙΣ εχουμε κανενα νεο απο το ψαρακι?

Link to comment
Share on other sites

φιλε Γιαννη τιποτα τα ιδια οπως το αφησα ειναι ,ακολουθησα θεραπεια με EPSOM KAI αντιβιωση αλλα τιποτα ακομα

Link to comment
Share on other sites

το πρήξιμο παραμένει σταθερό η μεγαλώνει?

Link to comment
Share on other sites

παραμενη το ιδιο οπως ηταν .συμπεριφορα ψαριου τελεια. πεινα συνεχης .....τι να πω τουμπανο εμφανισιακα ετοιμη να σκαση... αλλα σαν να μην τρεχει τιποτα συμπεριφερεται

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...