Jump to content

Recommended Posts

Prodibio; με ειδη για θαλασσινο δεν ειναι αυτη;

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Prodibio; με ειδη για θαλασσινο δεν ειναι αυτη;

Greetings from the dark side!
 

Μόνο για δίσκους έχει πράμα, άλλωστε στην πίτα όλο και κάποιον θα κερδίσεις :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! Σοβαρα τωρα αξιζει να παμε η οχι;

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Sturm έγραψε:

Χαχαχαχα! Σοβαρα τωρα αξιζει να παμε η οχι;

Greetings from the dark side!
 

Κοίτα Θοδωρή, έχει πολλά προϊόντα για reef,αλλά και για γλυκό. Σε καποια έχει όντως δίσκο επάνω. 

Όπως και αν έχει, πάντα ένα σεμινάριο κάτι έχει να δώσει, το έχουμε δει και στο παρελθόν, οπότε όποιος έχει χρόνο, δεν νομίζω να ζημιωθει πηγαίνοντας :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι αν πω στην συζυγουλα πως 3 Σαββατα θα τρεχω απο δω κι απο κει, ε καπου θα βγω ζημιωμενος! Τι ωρα ειναι;

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

On 23/1/2017 at 5:08 ΜΜ, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

Για τους θαλασσινούς που κάνουν πλακίτσα θα σερβίρουμε σπιτική γλαρόσουπα!!!! :D

 

Πρός γλυκούς: Μήν μασάτε από φοβέρες!!!!Ψεκαστείτε με λίγο γαλαζόπετρα (χαλκό) και δέν θα σας πιάσει το 'κακό'...αχαχαχχαχαχαχχαχα

Σωστα οι γλυκοι θα φανε πλεκο πλακι και κιχλιδα αχνιστη ακουγοντας δισκους .........χαχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Φιλαρακι αν πω στην συζυγουλα πως 3 Σαββατα θα τρεχω απο δω κι απο κει, ε καπου θα βγω ζημιωμενος! Τι ωρα ειναι;

Greetings from the dark side!
 

 

Το τριτο είναι κυριακη οποτε δεν είναι "συνεχόμενα".... ;)

Έχει πολλά προιόντα και αξίζει να μάθουμε λεπτομέρειες και πως να τα χρησιμοποιούμε σωστά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Φιλαρακι αν πω στην συζυγουλα πως 3 Σαββατα θα τρεχω απο δω κι απο κει, ε καπου θα βγω ζημιωμενος! Τι ωρα ειναι;

Greetings from the dark side!
 

Σου το εχω πει 1000 φορες γινε αλμυρος να νιωσεις λιγο αντρας

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και εγώ εκεί να ενισχύσω τον πληθυσμό των γλυκών :P

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κρατήστε και σε μένα μία θέση στην μεγάλη παρέα των θαλασσινών.Καλα τα χρυσόψαρα και τα γκαπακια αλλά βαρετά ρε παιδί μου...

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κρατήστε και σε μένα μία θέση στην μεγάλη παρέα των θαλασσινών.Καλα τα χρυσόψαρα και τα γκαπακια αλλά βαρετά ρε παιδί μου...

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Βαρετά τα χρυσόψαρα; τα χρυσόψαρα;;
[emoji35]

Στάλθηκε από το βυθό του μπικίνι [emoji222]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω γενητουρια στα γκαπακια και ξερετε πως ειναι αυτα να τα ταισω να τα αγκαλιασω να τα φιλισω ολα ενα ενα μου φευγει ολη η μερα , αν μπορέσω θαρθω να κερασω πουρα , απο τη προηγουμενη κυριακη ηθελα να αναρτισω ενα θεμα , με αφορμη τη σηζητηση που γινετε σε αυτο το θεμα αλλα και μετα απο αυτη τη κυριακη θα το ανοιξω , το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι σιγουρος ποθ μπαινει , το πεταω εγω οπου βρω και το βαζει ενας οπερ στο σωστο σημειο 

Καλα ρε συ, τα γκαπακια γεννανε καθε δυο μηνες, την πιτα την κοβουμε μια φορα τον χρονο! Δεν θελουνε δα και τοση φροντιδα. Να ερθεις στην πιτα.

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος blenaddict έγραψε:

παιδια εγω εχω γενητουρια στα γκαπακια και ξερετε πως ειναι αυτα να τα ταισω να τα αγκαλιασω να τα φιλισω ολα ενα ενα μου φευγει ολη η μερα , αν μπορέσω θαρθω να κερασω πουρα , απο τη προηγουμενη κυριακη ηθελα να αναρτισω ενα θεμα , με αφορμη τη σηζητηση που γινετε σε αυτο το θεμα αλλα και μετα απο αυτη τη κυριακη θα το ανοιξω , το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι σιγουρος ποθ μπαινει , το πεταω εγω οπου βρω και το βαζει ενας οπερ στο σωστο σημειο 

 

Σύμφωνα με το "πρόγραμμα" αυτό το Σάββατο 11/2 έχουμε την παραδοσιακή μηνιαία συνάντηση  . . .

Έλα να μας πεις τον πόνο σου και να είσαι σίγουρος πως θα τα καταφέρουμε να σε ψήσουμε να δώσεις το παρόν στην σύναντηση της πίτας. . . .

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:


Καλα ρε συ, τα γκαπακια γεννανε καθε δυο μηνες
 

 

Κάθε 20-25 ημέρες...

Link to comment
Share on other sites

@blenaddict με τόσα γεννητούρια ξέρεις πόσα παμπερς πρέπει να αλλάξει και ανά πόση ώρα;

Που να μπορέσει να έρθει ο άνθρωπος :)

 

Link to comment
Share on other sites

 
Κάθε 20-25 ημέρες...

Ακομη χειροτερα.

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/1/2017 at 3:25 ΜΜ, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Έντεκα χρόνια στο φόρουμ και αρκετές φορές κατέβηκα Αθήνα αλλά ποτέ δεν προέκυψε να βρεθώ στην κοπή της πίτας.

Φέτος για πρώτη φορά θα είμαι παρόν και χαίρομαι ιδιαίτερα που θα συναντήσω παλιούς φίλους αλλά και που θα γνωρίζω νέους.

Σίγουρα περιμένω τουλάχιστον αυτούς που ξέρω να βρίσκονται εκεί και να θυμηθούμε τα παλιά, αλλά και θα χαρώ  να γνωρίσω άτομα που τα ξέρω μόνο από τον γραπτό λόγο του φόρουμ, περισσότερο όμως θα χαρώ να δω και κάποια άτομα που για ασήμαντους λόγους παρεξηγηθήκαμε και άτομα που χάθηκαν από το φόρουμ. Η ζωή είναι μικρή για να κρατάμε μούτρα, πείσμα, και αντιπάθειες.

Ελπίζω να είστε όλοι εκεί...

Συμφωνώ Χρήστο και έτσι πρέπει να είναι ....

On 23/1/2017 at 3:27 ΜΜ, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

Θα είναι όλοι εκεί και θα σε περιμένουν!!!Θα τους μαζέψω όλους!

Να σε δώ πως θα το κάνεις ....!!! .... που προσπαθείς να διώξεις τους θαλασσινούς που έχουν τα κολλημένα αλάτια πάνω τους επειδή δε πλένονται με γλυκό νερό ;

Link to comment
Share on other sites


Βαρετά τα χρυσόψαρα; τα χρυσόψαρα;;
[emoji35]

Στάλθηκε από το βυθό του μπικίνι [emoji222]


Χαχαχαχα!!!!!Σσσσσσσ!!!Μην τους το πεις!!!Α ξέχασα!!!Και να τους το πεις θα το ξεχασουν[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος sailor247 έγραψε:


Χαχαχαχα!!!!!Σσσσσσσ!!!Μην τους το πεις!!!Α ξέχασα!!!Και να τους το πεις θα το ξεχασουνemoji3.pngemoji3.pngemoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

Στάλθηκε από το Lenovo A6020a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

:ballistic: @sailor247 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω η συντονιστικη ομαδα να μπαναρει τον Husky γιατι προσβαλει συνεχεια τον φιλο μου τον ψαροκοκαλο (Fishbone)

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2017 at 11:20 ΜΜ, το μέλος niknik έγραψε:

10 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ.......................................................................

Νικο ενημερωσε σε παρακαλω την αντιστροφη μέτρηση τι ρολοι εισαι

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας βλέπω ζεστούς και οι πληροφορίες εκ των έσω μιλάνε για δώρα που...

 

Παράθεση

κατα πάσα πιθανότητα ξεπερνούν τις 5.000 καθώς και πολλά δωρεάν διαφημιστικά (δείγματα τροφών κ.α.)....

 

Link to comment
Share on other sites

On Sunday, February 12, 2017 at 1:18 ΜΜ, το μέλος Spy74 έγραψε:

Νικο ενημερωσε σε παρακαλω την αντιστροφη μέτρηση τι ρολοι εισαι

Ακριβειας φιλε?4 ΜΟΝΟ ......ΛΕΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...