Jump to content

Δυστυχώς αποχωρώ απ το χόμπι


Recommended Posts

Κωνσταντινε καταλαβαινω, σεβομαι και δεχομαι ολα οσα ειπες και πιστευω οτι μονο εσυ ξερεις και ερμηνευεις σωστα τις συνθηκες που ζεις. Ομως θα σου πω και κατι αλλο...

ΕΓΩ  θα ενοιωθα πολυ υπερηφανος αν λαμβανα τοσα πολλα μηνυματα απο ανθρωπους που δεν ξερω, που δεν εχω συναντησει ποτε στη ζωη μου. 

Αυτο στο λεω οχι για να σε κανω να ξανασκεφτεις την αποφαση σου, στην οποια ολοι συμφωνουμε οτι εχεις δικιο γιατι εσυ ξερεις τα περιθωρια σου, ΑΛΛΑ  για να σου επισημανω οτι πολλοι εδω σε εχουν εκτιμησει για τις γνωσεις και το χαρακτηρα σου ΚΑΙ να σου δειξω οτι πραγματικα θα λειψεις απο την κοινοτητα. Νομιζω οτι πρεπει να βρεις τον τροπο ωστε με καποιο τροπο να συνεχισεις να δινεις το παρον. (αυτα στα λεω απο καρδιας γιατι εισαι το δευτερο ατομο απο οσο ξερω που εγκαταλειπει το hobby, το αλλο ειναι ο akridas τον οποιο επισης δεν γνωριζω προσωπικα, αλλα φυσιογνωμικα μου λειπει η παρουσια του απο τις συγκεντρωσεις)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα δεν είπα ότι θ αποχωρήσω απ το φόρουμ κι όποτε μπορώ θα έρχομαι και στις συναντήσεις, εξάλλου πλέον το φόρουμ αυτό και το φόρουμ του άλλου μου χόμπι είναι πλέον η μόνη παρέα, σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν σε γνωριζω προσωπικα απο τα οσα εχω καταλαβει εισαι απο τους λιγους τοσο καλοπροαιρετους και με ηθος ανθρωπους που εχω γνωρισει στα χρονια που ασχολουμαι και γραφω στα φορουμ.. Θα σου πανε ολα καλα και θα επιστρεψεις συντομα θα το δεις, ανθρωπους σαν εσενα η τυχη τους ακολουθει.. Να εισαι καλα και περιμενουμε συντομα ευχαριστα νεα και μια καινουργια high tech ενυδρειαρα που ειναι και το φορτε σου ..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος mixalis1708 έγραψε:

Αν και δεν σε γνωριζω προσωπικα απο τα οσα εχω καταλαβει εισαι απο τους λιγους τοσο καλοπροαιρετους και με ηθος ανθρωπους που εχω γνωρισει στα χρονια που ασχολουμαι και γραφω στα φορουμ.. Θα σου πανε ολα καλα και θα επιστρεψεις συντομα θα το δεις, ανθρωπους σαν εσενα η τυχη τους ακολουθει.. Να εισαι καλα και περιμενουμε συντομα ευχαριστα νεα και μια καινουργια high tech ενυδρειαρα που ειναι και το φορτε σου ..

 

Μιχάλη είσαι απ τις πρώτες μου γνωριμίες στο φόρουμ, δυστυχώς δεν είχαμε την ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά, οφείλω επίσης για άλλη μια φορά να εκφράσω ένα δημόσιο ευχαριστώ για τα φυτά που μου χάρισες και μου δωσες την ευκαιρία να ξεκινήσω όπως και για τις άπειρες συζητήσεις μας και συμβουλές σου ως προς τα φυτεμένα, για την υπομονή σου και τη διάθεσή σου να βοηθήσεις χωρίς αντάλλαγμα, άνθρωποι σαν και σένα κοσμούν τα φόρουμ κι ήταν τιμή μου η γνωριμία μας έστω και διαδικτυακά, καλή συνέχεια στα φυτεμένα σου που πραγματικά θυμίζουν πίνακες ζωγραφικής κι υγεία πάνω απ όλα για να συνεχίσεις να προσφέρεις και να μοιράζεσαι τις γνώσεις σου. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που κατάφερες να βάλεις την λογική πιο πάνω απ' τα αισθήματα, σου αξίζουν συγχαρητήρια!

Αυτό δείχνει ότι δεν είσαι κανένα παιδάκι, ξέρεις να ζυγίζεις τα πράγματα και να τα βάζεις σε μια σειρά.

Καλή επάνοδο Κώστα!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος Ρομποτής Κωνσταντίνος έγραψε:

Είχαμε θετική κατάληξη στο θέμα των αγγελιών, ένας μόνο άνθρωπος ήρθε από Τρίπολη και μου τα ξεσήκωσε όλα, οπότε όλα καλά. Κυριολεκτικά δεν έμεινε τίποτα, πήρε και τα 3 ενυδρεία κι ό,τι είχα από εξοπλισμό, να ναι καλά ο άνθρωπος ούτε παζάρια έκανε και μου δωσε και κάτι παραπάνω.

 

Κωστα να υποθεσω οτι ηταν ο χομπιστας που αγοραζει οτι ενυδρειο κινειται;

Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος stav έγραψε:

 

Κωστα να υποθεσω οτι ηταν ο χομπιστας που αγοραζει οτι ενυδρειο κινειται;

 

Τι εννοείς, όχι είναι καινούριος στο χόμπι σοβαρός άνθρωπος, τουλάχιστον αυτό μου έδειξε, ευχάριστος, αυτά κατάλαβα και δεν είναι απ το δικό μας φόρουμ, ξέρεις κάτι που δεν ξέρω; Οπως και να χει ο στόχος μου επετεύχθη οπότε ποσώς μ ενδιαφέρει. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος Ρομποτής Κωνσταντίνος έγραψε:

 

Τι εννοείς, όχι είναι καινούριος στο χόμπι σοβαρός άνθρωπος, τουλάχιστον αυτό μου έδειξε, ευχάριστος, αυτά κατάλαβα και δεν είναι απ το δικό μας φόρουμ, ξέρεις κάτι που δεν ξέρω; Οπως και να χει ο στόχος μου επετεύχθη οπότε ποσώς μ ενδιαφέρει. 

 

Τιποτα το ιδιαιτερο,μην ανησυχεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...