Jump to content

Βοήθεια για Κατάλογος διάγνωσης ασθενειών ΨΑΡΙΩΝ


Recommended Posts

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα μιας και είμαι καινούριος στο forum.

Πριν απο μερικά χρόνια(μάλλον 2010) ειχα βρει ενα άρθρο στο forum σας με τίτλο "Κατάλογος διάγνωσης & θεραπείας ασθενειών" οπου παρουσιάζονταν λεπτομερώς διάφορες ασθένειες σε πίνακα με Συμπτώματα, Διάγνωση, Θεραπεία/Αντιμετωπιση . Στο τελος της σελίδας αναφέρεται οτι "Η δημιουργία της σελίδας οφείλεται στον Νικόλαο Καρβούνη".

Προσπαθώ εδω και μερικες μέρες να βρω αυτο τον πίνακα δίχως αποτέλεσμα.

Αν καποιος εχει το link για αυτο τον πίνακα ή καποιο παρόμοιο πίνακα παρακαλείται να τον μοιραστεί εδώ ή με προσωπικο μηνυμα.

Ευχαριστώ γιά τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας !!!

 

Μάλλον θα σε στεναχωρήσω γιατί αυτό που ψάχνεις έχει χαθεί εδώ και αρκετά χρόνια σε κάποια μεταφορά της πλατφόρμας :(

 

Μήπως να βάλεις μερικές φωτογραφίες από το ψάρι που αντιμετωπίζει το πρόβλημα και να μας γράψεις μερικές πληροφορίες

για το ενυδρείο σου για να σε βοηθήσουν τα θαλασσινά μας τσακάλια ??!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα τον ξαναφτιάξουμε !!!

Αλλα όπως λέει και ο rastaman δώσε μερικές πληροφορίες για το πρόβλημα και σίγουρα μια φωτό θα βοηθήσει !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον .Αυτήν τη στιγμή δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα αλλά

ήθελα τον κατάλογο για το αρχείο μου .Τον είχα παλαιότερα αλλά σε μια αβλεψία μου (έπεσε νερό πάνω στις σελίδες, δεν το πρόσεξα και μουτζουρώθηκε όλη η δεξιά πλευρά των φύλων. Ξέρω ότι αυτό που ζητούσα είναι δύσκολο άλλα σκέφτηκα μπορεί κάποιος να το είχε τυπώσει όπως εγώ για το αρχείο του .

Και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΣΤΑΥΡΟΣ .Κ

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο θα προσπαθήσουμε να το βρούμε αλλά είναι πολύχύσκολο...είναι κρίμα που χάθηκε μαζί με αρκετά άλλα πράγματα που είχαν φτιαχτεί....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...