Jump to content

Καλησπέρα απο τα γιαννενα


Limnisios

Recommended Posts

Καλησπέρα κ απο μένα ειμαι νέος στο χώρο δν γνωρίζω κ πολλα απλα. Αρέσει το κατι καινουργιο κ ποσο μάλλον τα όμορφα ψαράκια. Να μη μακρηγορώ εχω ενα μικρο ενυδρείο νομίζω 30lt για αρχή μ το κανανε δωρο κ μεσα στο επόμενο 15νθημερο σκεφτομαι να παρω ενα 100lt.απλα δν γνωρίζω κ πολλα στο φόρουμ που να γράψω. ψάχνω να βρω ενα κερατοφυλλο κ εδω στα πετ δν εχει κανένα που αλλου μππρω να βρω;;ευχαριστω για το χρόνο σας.κ για τις χρήσιμες συμβουλες σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή αρχή!

 

Ρίξε μιά ματιά στο παρακάτω πόστ.Θα σε βοηθήσει στα πρώτα σου βήματα και θα σου λύσει αρκετές απορίες!

 

 

Φυσικά ότι θές ρωτάς!

Υπάρχουν και άλλα παιδιά απο γιάννενα οπότε μπορούν να σου δώσουν κερατόφυλλο και άλλα φυτά!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε.
Ο απο πανω δεν συλλαβισε καλα το "καλως"γιατι εχει κολλησει το στομα απο τα αλατια! Χαχαχα

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φίλε μου καλός μας ήρθες στη παρέα. Σου εύχομαι καλή αρχή και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Giannis_X έγραψε:

καλησπέρα φίλε μου καλός μας ήρθες στη παρέα. Σου εύχομαι καλή αρχή και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε. :)

Γεια σ Γιάννη. Εμεις εδω στα γιαννενα μ φαίνεται είμαστε πολυ πίσω τα πετ δν φέρνουν φυτα λογο μικρής ζήτησης. Αν ειναι καποιος εδω απο τη.πολη κ πουλάει ασ μ πει κερατοφυλλο ψαχνω πιο πολύ 

 

Link to comment
Share on other sites

μπορείς φίλε μου να ανοίξεις και ενα θέμα να ρωτήσεις και τα καταστήματα που έχουν βήμα μεσα στο φόρουμ αν έχουν και μπορούν να σου στείλουν.

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου ειναι αν σου άρεσε να ξαπλώσεις την ρίζα με την λια της πλευρά να κοιτάζει επάνω και να παίξεις τριγύρω της με φυτακια :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην παρέα.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...