Jump to content

άσχημο χτύπημα δολαρίου


Recommended Posts

μπορώ να σώσω το δολάριο μου?ενώ πήγα να χαζέψω το ενυδρείο μου το ένα ψάρι τρόμαξε και χτύπησε με δύναμη στο τζαμι...ξέρω ότι τρομάζουν σχετικά εύκολα όταν πας απότομα κοντά τους αλλα δεν περίμενα ότι θα πάθη κάτι τέτοιο...κολυμπάει ακανόνιστα και όταν σταματάει έχει την κοιλια προς τα πάνω:help:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλαρακι. Φωτογραφια βαλε και αν μπορεις συμπληρωσε την φορμα. Ποτε εγινε αυτο;

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος tzole έγραψε:

μπορώ να σώσω το δολάριο μου?ενώ πήγα να χαζέψω το ενυδρείο μου το ένα ψάρι τρόμαξε και χτύπησε με δύναμη στο τζαμι...ξέρω ότι τρομάζουν σχετικά εύκολα όταν πας απότομα κοντά τους αλλα δεν περίμενα ότι θα πάθη κάτι τέτοιο...κολυμπάει ακανόνιστα και όταν σταματάει έχει την κοιλια προς τα πάνω:help:

Πολυ δυσκολα θα σωθει....

Αστο να ηρεμησει και θα εισαι τυχερος αν δεν εχει καποιο εσωτερικο θεμα...

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
Link to comment
Share on other sites

όντως τώρα που ηρέμησε κολυμπάει μαζί με το κοπάδι κανονικά...κάτι φορες γέρνει και πάλι αλλα για λίγο,βεβαια δεν το είδα και πολύ ώρα γιατί έπρεπε να φύγω για τι  δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Ας ευχηθούμε πως έχει κάποια διάσειση εγκεφάλου  και όχι αιμορραγία ή κάκωση, αν έχει το δεύτερο τότε ανάλογα με τον βαθμό της βλάβης θα καταλήξει στο χψ χρονικό διάστημα.

Εσύ κυριολεκτικά δεν μπορείς να κάνεις τίποτα σε αυτές της περιπτώσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2017 at 10:11 ΠΜ, το μέλος tzole έγραψε:

όντως τώρα που ηρέμησε κολυμπάει μαζί με το κοπάδι κανονικά...κάτι φορες γέρνει και πάλι αλλα για λίγο,βεβαια δεν το είδα και πολύ ώρα γιατί έπρεπε να φύγω για τι  δουλειά

Πως πάει το ψαράκι? Έχουμε καμία ευχάριστη εξέλιξη?:)

Link to comment
Share on other sites

 

πριν 4 ώρες, το μέλος SOTIRIS έγραψε:

Πως πάει το ψαράκι? Έχουμε καμία ευχάριστη εξέλιξη?:)

αν εξαιρέσεις ότι έχει μια μαυρίλα μικρή στο άνω χείλος σαν μελάνια δηλαδή νομίζω πως τα πάει καλά.κολυμπάει σχεδόν τέλεια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...