Jump to content

African Cichlid Fish Room


Recommended Posts

ΟΝΕΙΡΟ!!!!!!

 

Μπραβο παιδια! Να ειστε καλα να το χαιρεστε αυτο που ζειτε!

Χαιρομαι παρα πολυ και ευχομαι να πγαινουν ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Επισης,αν κ αφρικανικο το φις ρουμ φιλοξενουμε κ 2 πλεκο,τα γνωστα σε ολους μας κ ως γατοψαρα.

20170319_1734311_zpspqopsf4c.jpg

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος argy1 έγραψε:

ΟΝΕΙΡΟ!!!!!!

 

Μπραβο παιδια! Να ειστε καλα να το χαιρεστε αυτο που ζειτε!

Χαιρομαι παρα πολυ και ευχομαι να πγαινουν ολα καλα!

Ευχαριστουμε πολυ Μιχαλη!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παλικάρια!!Όμορφη δουλειά και πιστεύω αρκετό χρόνο μέχρι να φτάσετε σε αυτό το σημείο!!Και πάλι μπράβο σας και θεωρώ οτι είναι ένα απίστευτο συναίσθημα μόλις μπαίνετε σε αυτό το δωμάτιο!! Για τα γατόψαρα δεν έχω να πω πολλά!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ χρονο κ δεν θα γινοταν με ενα μονο ατομο.Οι δυο μαζι αντι να χανουμε τον χρονο μας στις παλιοκαφετεριες πιναμε καφε κανωντας κ καμια εργασια.Χαχαχα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά. Πολύ καλή κίνηση! Καλορίζικο και καλές αναπαραγωγές!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτοι είστε ! Καλές αναπαραγωγές ! 

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδες! Να τα χαιροσαστε και να σας χαιρονται

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κυριοι!!! Respect...

Σας ευχομαι να το τελειοποιησετε!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστουμε ολους παληκαρια!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια!

πολυ δυνατο εγχειρημα!

ειχα περασει και εγω απο αυτο το σταδιο με τα πιρανχακια μου αλλα εσεις το τερματισατε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια ρε παίδες! Πολυ ομορφα ολα! Όνειρο πολλών αυτο που κάνατε! Πολλα πολλα ΜΠΡΑΒΟ και καλες αναπαραγωγές να έχετε!:)

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο ρε παιδια...ομορφα πραγματα.....εχετε σκεφτει να εμπορευεστε τις γεννες η απλα το κανετε για την τρελα σας. Οσο αφορα την ψυξη και την θερμανση μηπως σας συμφερει να μονωσετε καλα το δωματιο και να βαλετε ενα κλιματιστικο για ολο το δωματιο απο το να εχετε τοσους θερμοστατες.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε μάγκες, χαράς το κουράγιο σας.:bow::bow::bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Well done:bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ήταν μια φορά κι ένα καιρό ένας ψαροκαμμενος, ο οποίος συνάντησε έναν άλλο ψαροκαμμενο και έφτιαξαν ένα αφρικανικό fish room, ή αλλιώς την πρεσβεία της Μαλάουι και της Τανγκανικα μαζί στην Δυτική Θεσσαλονίκη... 

Συγχαρητήρια για τον κόπο,το μεράκι, την τρέλα και την δουλειά που ρίξατε. 

Να βάλεις είσοδο ένα ευρώ και να το διαφημίσεις αφού η πόλη δεν έχει Aquarium... Ο καφές θα είναι μέσα στην τιμή κι εγώ πρώτος καλεσμένος... :bow:

 

.....και ζησανε αυτοί με τα ψάρια τους καλά κι εμείς σαλταραμε :notfair:

Έγινε επεξεργασία - saxlina
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Rik έγραψε:

Mπραβο ρε παιδια...ομορφα πραγματα.....εχετε σκεφτει να εμπορευεστε τις γεννες η απλα το κανετε για την τρελα σας. Οσο αφορα την ψυξη και την θερμανση μηπως σας συμφερει να μονωσετε καλα το δωματιο και να βαλετε ενα κλιματιστικο για ολο το δωματιο απο το να εχετε τοσους θερμοστατες.

Να σας πω πως ξεκινησε για να καταλαβεται.Μετα το διαβασμα που ριξαμε στο φορουμ μας κ τις συμβουλες των παλαιοτερων (που εχουν εξαφανιστει κ απορω γιατι ακομη κ αν παρατησαν το χομπι δεν μπαινουν που κ που εστω να μας δωσουν τα φωτα τους) μετα το διαβασμα λοιπον που ελεγα(αν διαβαζαμε ετσι στο σχολειο θα σπουδαζαμε...) μετα το διαβασμα λοιπον σταματησαμε να περνουμε ααα...ενα ωραιο μπλε ψαρι κ μετα απο λιγο ααα...να κ ενα ωραιο κιτρινο,ας το παρω κ αυτο...Ετσι αρχισαμε νσχηματιζουμε χαρεμια κ να μην υπερφορτονουμε τα ενυδρεια μας.Σαν συνεπεια ηρθαν οι πρωτες γεννες κ ειπαμε να ζησουμε τη χαρα να μεγαλωσουμε τα μικρα.Οποτε στησαμε ακομη ενα ενυδρειακι.Μετα ηρθαν οι δευτερες γεννες κ επειδη τα πρωτα θα τρωγανε τα νεογεννητα στησαμε ακομη ενα ενυδρειακι κ ακομη ενα κ παει λεγοντας...Επισης λες γιατι ρε συ να εισαγουμε ψαρια απο Ταυλανδη κ Σιγκαπουρη π.χ.?Εμεις δε μπορουμε να τα αναπαραγουμε???Τωρα θα μου πεις οτι τα πετ σοπς θα πρεπει να αγοραζουν τα ψαρια με τιμολογια κτλ κ σ αυτο παω πασο.Κ θα εμπιστευτει ενα πετ να παρει ψαρια απο σενα?Τελος παντων,εμεις το ξεκινησαμε για να μεγαλωσουμε τα μικρα μας κ για να κανουμε την τρελα/χομπι μας.Εξαλλου τα εξοδα στησηματος κ συντηρησης ειναι αρκετα!Α,κ το καλυτερο:θελω να μαι απο μια γωνια να βλεπω τον παρτνερ να λεει στη γυναικα του οτι θελουμε να βαλουμε ερ κοντισιον στο φις ρουμ!Χαχαχαχαχαχα...Φιλε rik προς το παρων τουλαχιστον αυτο δεν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Χαχα....ναι καταλαβαινω αλλα δεν ξερω .... τη ρευμα καιτε με τοσους θερμοστατες.... μηπως σας συμφερει ενα κλιματιστικο για ολο το δωματιο....γιαυτο ειπα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος saxlina έγραψε:

Ήταν μια φορά κι ένα καιρό ένας ψαροκαμμενος, ο οποίος συνάντησε έναν άλλο ψαροκαμμενο και έφτιαξαν ένα αφρικανικό fish room, ή αλλιώς την πρεσβεία της Μαλάουι και της Τανγκανικα μαζί στην Δυτική Θεσσαλονίκη... 

Συγχαρητήρια για τον κόπο,το μεράκι, την τρέλα και την δουλειά που ρίξατε. 

Να βάλεις είσοδο ένα ευρώ και να το διαφημίσεις αφού η πόλη δεν έχει Aquarium... Ο καφές θα είναι μέσα στην τιμή κι εγώ πρώτος καλεσμένος... :bow:

 

.....και ζησανε αυτοί με τα ψάρια τους καλά κι εμείς σαλταραμε :notfair:

Σταυρακι φιλαρακι,αν κ μας πουλησες κ εγινες θαλασσινος,προφορικα εχεις καλεστει ηδη.Τωρα τυπωνουμε προσκλησεις που θα καλεσουμε τα σημαινοντα προσωπα τις πολης κ θα στειλουμε κ τη δικη σου.Κ που σαι?Για σενα 50 λεπτα η εισοδος!Καπου διαβασα οτι ο Σαββιδης θελει να κανει ενειδρειο στην θεσσαλονικη.Να ρε που θα σπρωξουμε τα ψαρια...Χαχαχα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Rik έγραψε:

Χαχα....ναι καταλαβαινω αλλα δεν ξερω .... τη ρευμα καιτε με τοσους θερμοστατες.... μηπως σας συμφερει ενα κλιματιστικο για ολο το δωματιο....γιαυτο ειπα.

Να σου πω την αληθεια ουτε εμεις ξερουμε ακομη.Θα δειξει η νεκροψια.Μας βλεπω στα γκισε της ΔΕΗ με κιχλιδακια σε σακουλες...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνατε εκεί ρε???????? Πάτε καλά????

Πολλά μπράβο ρε παίδες!! 

Link to comment
Share on other sites

Οτι δεν παμε καλα ειναι το μονο σιγουρο...

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι αυτό με το air condition το έχω κι εγώ. Η γυναίκα σε τρεις γέννες έλιωσε με 35 βαθμούς στο σπίτι. Κι εγώ τώρα που έχω θαλασσινό σκέφτομαι να βάλω air condition... 

Link to comment
Share on other sites

Αντεχουν αυτες,δεν εχουν αναγκη.Τα ψαρακια κοιτα να μην ζοριστουνε.Χαχα!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johnbaggios said:

Αντεχουν αυτες,δεν εχουν αναγκη.Τα ψαρακια κοιτα να μην ζοριστουνε.Χαχα!

:hehe:hehe:hehe:hehe:hehe:hehe:hehe

Ντροπή μας!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...