Jump to content

Μοναχικό corydoras


Giannis stam

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά...να μπω κατευθείαν στο θέμα... πριν 2 εβδομάδες είχα αγοράσει 2 coryboras bronze και μετά από 2 ημέρες αλλά 2 από διαφορετικό κατάστημα.. Παρ όλο που δέσανε μεταξύ τους σχεδόν αμέσως και η συμπεριφορά τους ήταν φυσιολογική παρατήρησα εδώ και αρκετές ημέρες ότι ένα από αυτά είναι απομονωμενο από τα άλλα... Δηλαδή.. Ενώ τα άλλα 3 είναι μαζί σχετικά και πιο πολύ στο μπροστινό μέρος του ενυδρείου όπου έχουν χώρο για ψαχουλεμα, το 1 είναι περισσότερο πίσω ανάμεσα στα φυτά μόνο του και φαίνεται σαν να του αρέσει εκεί... Η συμπεριφορά του, από όσο βλέπω και πιστεύω δηλαδή είναι φυσιολογική... Κάνει ότι και τα υπόλοιπα 3, αλλά μόνο του... Που και που πάνε και τα άλλα αλλά δεν κάθονται πολύ μαζί του... Μπορεί να είναι ο χαρακτήρας του αλλά είμαι τελείως αρχάριος ακόμα και είπα να ρωτήσω μήπως κάτι δεν έχω κάνει σωστά... Το ενυδρειο μου είναι περίπου 65 l..60x30x40..σαν ψαροσυνθεση έχω 1 μονομάχο. 8 νέον τετρα 4coryboras και ένα Ancistrus albino... Αυτά... Να έχουμε μια όμορφη βροχερή Κυριακή... Σας ευχαριστώ εκ των προταιρων.. 

Έγινε επεξεργασία - dpap
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο κλειδωνει μιας και εχει ανοιχτει 2 φορες :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...