Jump to content

giorgosmarios

Recommended Posts

Ακομα μια συναντηση λαμβανει μερος στις 10 - 6 στο γνωστο για πολους μερος.

Flocafe Φαληρου.

Οσοι πιστοι προσελθετε!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Άλλη δουλειά ΔΕΝ έχουμε... απ' το να βλέπουμε κάθε λίγο και λιγάκι... τα μούτρα σου.-  :rolleyes:   

:P

 

:hehe

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πεστα έχουμε γεμίσει μαλιαδες 

:bigemo_harabe_net-115:

Έγινε επεξεργασία - Spy74
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έγω παιδιά θα λείπω στο χωριό!καλά να περάσετε! 

Link to comment
Share on other sites

Αστα αυτά @Karlos για ψάρεμα πας. Και εγώ εκεί θα είμαι παρέα με τους μαλλιάδες!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω δεσμευτεί γιαυτή τη συνάντηση να είμαι εκεί..Προς το παρόν προς τα εκεί πάει... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος Spy74 έγραψε:

Πεστα έχουμε γεμίσει μαλιαδες 

:bigemo_harabe_net-115:

 

 

Εμμμμ... τα λέω Σπύρο μου... με τους παλιοροκάδες... τους μηχανόβιους, τους έξι έξι έξι, τους ανεπρόκοπους.  :P Τι δουλειά έχουν αυτοί... με εμάς τους κυριλέ τύπους;     :hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος Spy74 έγραψε:

Πεστα έχουμε γεμίσει μαλιαδες 

:bigemo_harabe_net-115:

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος diskus fan έγραψε:

 

 

Εμμμμ... τα λέω Σπύρο μου... με τους παλιοροκάδες... τους μηχανόβιους, τους έξι έξι έξι, τους ανεπρόκοπους.  :P Τι δουλειά έχουν αυτοί... με εμάς τους κυριλέ τύπους;     :hehe

Ειδες αυτοι οι μαλλιαδες, μας εχουν γεμισει ολο τριχες τα ενυδρεια!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gifil said:

Αστα αυτά @Karlos για ψάρεμα πας. Και εγώ εκεί θα είμαι παρέα με τους μαλλιάδες!!!

Η αλήθεια είναι ότι αύριο λέω να πάω για μια βουτιά...:sword:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θετω θεμα προ ημερησιας διαταξεως: Ποσοι δισκοι χωρανε σε 350 λιτρα, και ποσο διαφορα εχει μια ομαδα των 7 απο μια ομαδα των 9 ?

Ετοιμαστε αγορευσεις, ερωτησεις και ενστασεις γιατι το σαββατοβραδο αναμενεται καυτο :camp:

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Bill Koulosousas έγραψε:

Θετω θεμα προ ημερησιας διαταξεως: Ποσοι δισκοι χωρανε σε 350 λιτρα, και ποσο διαφορα εχει μια ομαδα των 7 απο μια ομαδα των 9 ?

Ετοιμαστε αγορευσεις, ερωτησεις και ενστασεις γιατι το σαββατοβραδο αναμενεται καυτο :camp:

Μου φαινεται σου αρεσει η μανουρα!!Βρε συ γιατι δεν φτιαχνεις θεμα να σου πει ο κοσμος την γνωμη του;;;

Εναν καφε πανε να πιουν οι ανθρωποι με την ησυχια τους και εσυ κοιτας πως να σπειρεις τον πανικο.. :P

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stathis spithas said:

Μου φαινεται σου αρεσει η μανουρα!!Βρε συ γιατι δεν φτιαχνεις θεμα να σου πει ο κοσμος την γνωμη του;;;

Εναν καφε πανε να πιουν οι ανθρωποι με την ησυχια τους και εσυ κοιτας πως να σπειρεις τον πανικο.. :P

 

Τετοια θεματα σηκωνουν πολυ μπυρα (και σκεφτομαι να ζητησω ποσοστα απο το μαγαζι) ;) Για να παρω τους δισκους :D 

Έγινε επεξεργασία - Bill Koulosousas
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αν θες να μιλησεις για μικρους δισκους και να σου λειθουν οι απορειες το μαγαζι ειναι μια καλη ευκαιρια, θα δεις πως κινουνται και ποσοι χωρανε ανα τετραγωνικο.

Αν θες να πας σε μεγαλητερους και πιο ψαγμενους θα παμε μια μερα στο καβαλαρη (κεντρο δεξιωσεων) που χωραει 500 ατομα και εκει θα δεις και ειδος παραμανα που κοπαδιαζει με καμια 30αρια ποτιρια επανω.:hehe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να αφησουμε τους δισκους,και τους δισκαδες, να κουρευονται (εξαλου το χρειαζονται οι συγκεκριμενοι :P ) και να παμε να πιουμε μια ΠΑΓΩΜΕΝΗ μπυρα!!!!!!!

 

:drunk:

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος argy1 έγραψε:

Εγω λεω να αφησουμε τους δισκους,και τους δισκαδες, να κουρευονται (εξαλου το χρειαζονται οι συγκεκριμενοι :P ) και να παμε να πιουμε μια ΠΑΓΩΜΕΝΗ μπυρα!!!!!!!

 

:drunk:

 

 

 

Μία ίσον καμμία... Χρειάζονται τουλάχιστον 2, είναι όπως στο σεξ, ομαδικό σπορ! :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Έγινε επεξεργασία - worldiver
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος worldiver έγραψε:

 

Μία ίσον καμμία... Χρειάζονται τουλάχιστον 2, είναι όπως στο σεξ, ομαδικό σπορ! :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2017 at 2:47 PM, argy1 said:

Εγω λεω να αφησουμε τους δισκους,και τους δισκαδες, να κουρευονται (εξαλου το χρειαζονται οι συγκεκριμενοι :P ) και να παμε να πιουμε μια ΠΑΓΩΜΕΝΗ μπυρα!!!!!!!

 

:drunk:

 

 

Τα κουρεματα επιτρεπονται, τα ξυρισματα απαγορευονται :P  Βεβαια θα χρειαστουν πολλες παγωμενες το σαββατο γιατι εκτος απο την δισκο-συζητηση στο μυαλο μου εχει μπει μια αλλαγη ψαρωσυνθεσης και aquascape απο "παιδικο" χρυσοψαραδικο σε...1500αρι βιοτοπικο malawi ;) 

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος Bill Koulosousas έγραψε:

Τα κουρεματα επιτρεπονται, τα ξυρισματα απαγορευονται :P  Βεβαια θα χρειαστουν πολλες παγωμενες το σαββατο γιατι εκτος απο την δισκο-συζητηση στο μυαλο μου εχει μπει μια αλλαγη ψαρωσυνθεσης και aquascape απο "παιδικο" χρυσοψαραδικο σε...1500αρι βιοτοπικο malawi ;) 

Ερχεσαι με πολλη ορεξη!! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη την έχασα όπως και την δεύτερη λόγω δουλειάς. Αυτήν πέρα απο δουλειά έχω γάμο και βάφτιση στο καπάκι! :jawdrop: Να υποθέσω στην τετάρτη καίγομαι...όποτε δίνω υπόσχεση στην επόμενη να είμαι εκεί να σας γνωρίσω από κοντά. (Αν δεν μου έχετε ξεχυθεί στις παραλίες και βρεθώ να πίνω μόνος μου τις μπύρες...:crazyyyy:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Constantinos_S έγραψε:

Την πρώτη την έχασα όπως και την δεύτερη λόγω δουλειάς. Αυτήν πέρα απο δουλειά έχω γάμο και βάφτιση στο καπάκι! :jawdrop: Να υποθέσω στην τετάρτη καίγομαι...όποτε δίνω υπόσχεση στην επόμενη να είμαι εκεί να σας γνωρίσω από κοντά. (Αν δεν μου έχετε ξεχυθεί στις παραλίες και βρεθώ να πίνω μόνος μου τις μπύρες...:crazyyyy:)

Οσο για αυτο μην ανησυχεις καθολου!!

Ακομα και τον Αυγουστο θα ειμαι εκει εγω και ο @fishbone! σιγουρα!!

 

χαχαχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος Bill Koulosousas έγραψε:

Τα κουρεματα επιτρεπονται, τα ξυρισματα απαγορευονται :P  Βεβαια θα χρειαστουν πολλες παγωμενες το σαββατο γιατι εκτος απο την δισκο-συζητηση στο μυαλο μου εχει μπει μια αλλαγη ψαρωσυνθεσης και aquascape απο "παιδικο" χρυσοψαραδικο σε...1500αρι βιοτοπικο malawi ;) 

Αγριεψες εσύ !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, argy1 said:

Οσο για αυτο μην ανησυχεις καθολου!!

Ακομα και τον Αυγουστο θα ειμαι εκει εγω και ο @fishbone! σιγουρα!!

 

χαχαχαχα

Ωραια! Ελα να μαζεύονται οι εναπομείναντες του καλοκαιριού, τουλάχιστον να μην κατεβαζω τις μπύρες μόνος μου! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Irakles said:

Αγριεψες εσύ !!!!

Χαλαραααα.... Ειπα στον υδραυλικο να βγαλει παροχη και αποχετευση διπλα στο ενυδρειο οποτε με ενα φιλτρακι ανθρακα...τσουπ να η αλλαγη :D 

Αλλωστε με τοσους "Αφρικανους" εδω θα ειναι παιχνιδακι :D 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος argy1 έγραψε:

Οσο για αυτο μην ανησυχεις καθολου!!

Ακομα και τον Αυγουστο θα ειμαι εκει εγω και ο @fishbone! σιγουρα!!

 

χαχαχαχα

 

Σιγουρα......    :bigemo_harabe_net-119:!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος Constantinos_S έγραψε:

Την πρώτη την έχασα όπως και την δεύτερη λόγω δουλειάς. Αυτήν πέρα απο δουλειά έχω γάμο και βάφτιση στο καπάκι:jawdrop: Να υποθέσω στην τετάρτη καίγομαι...όποτε δίνω υπόσχεση στην επόμενη να είμαι εκεί να σας γνωρίσω από κοντά. (Αν δεν μου έχετε ξεχυθεί στις παραλίες και βρεθώ να πίνω μόνος μου τις μπύρες...:crazyyyy:)

 

Γαμοβάφτιση έεεεεεε; Είναι πολύ της μόδας τον τελευταίο καιρό, κάνεις μόνο ένα τραπέζι και ξένοιασες!  :)

 

Πάντως το καλύτερο απ'όλα είναι να περιμένεις να μεγαλώσει λίγο το παιδί, να το κάνεις παρανυφάκι, να μην έχεις υποχρέωση κιόλας αλλού... :bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...