Jump to content

Biotope Aquarium 2017


Recommended Posts

Να στε καλα παιδια.

Δυστυχως αυτη η θεση εμενα δεν μου αρκει και ειδικοτερα αφου περυσι ημουν πιο ψηλα.

Μια απογοητευση την εχω. Πρωτα για τον εαυτο μου γιατι ο ιδιος το παρουσιασα πολυ προχειρα και αυτο ηταν απορεια του οτι ολα μου πηγαν στραβα απο την αρχη ως το τελος, αν και νομιζω πως το ενυδρειο ειναι καλυτερο απο περυσι! Και κατοπιν για τον διαγωνισμο γιατι ειδα ενυδρεια τα οποια κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν ηταν και τοσο καλα! Αυτο βεβαια ειναι παντα κατα την δικη μου αποψη.

Για καλο η για κακο αυτος ο διαγωνισμος για μενα τελειωσε τουλαχιστον με τα τωρινα δεδομενα μιας και δεν μπορω καθε χρονο να σπαταλαω λεφτα και χρονο, ουτε να αλλαζω ψαροσυνθεση!

Αυτο που εμεινε ειναι πως το ενυδρειο που εχω στησει ειναι λειτουργικο για τα ψαρια, προσομοιαζει το περιβαλλον τους οσο το δυνατον και μου αρεσει πολυ!

Και παλι ευχαριστω για την στηριξη και την βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Θοδωρή!!! 

 

Το θεμα είναι να σου αρεσει εσενα!!! Παρ'όλα αυτά ειναι πολυ ωραιο και θα μπορούσε να ειναι πολλες θεσεις πιο πανω!!! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

Αυτο που εμεινε ειναι πως το ενυδρειο που εχω στησει ειναι λειτουργικο για τα ψαρια, προσομοιαζει το περιβαλλον τους οσο το δυνατον και μου αρεσει πολυ!

Αυτή είναι και η ουσία του χόμπυ μας κατά τη γνώμη μου Θοδωρή. Συγχαρητήρια για την προσπάθειά σου, η οποία σίγουρα σου πρόσφερε κάποια πράγματα, άσχετα από το αποτέλεσμα. Πάμε γι΄άλλα πράγματα, δικά μας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα συνφωνησω οτι το σημαντικοτερο ειναι να αρεσει σε εσενα το ενυδρειο και στα ψαρια.

Κατα τα αλλα συγχαρητηρια για την προσπαθεια αλλα και για την θεση.Οπως και να το κανεις εχεις πολλα διαγωνιζομενα ενυδρεια πιο κατω απο το δικο σου και εγω το θεωρω επιτυχια.

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλα παιδες. Εννοειται πως παμε για αλλα!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε Θοδωρή!

Σίγουρα θα μπορούσες να ήσουν πολύ πιο ψηλά στην κατάταξη!
Άξιζε πολύ περισσότερο από άλλα που πήραν καλύτερες θέσεις!
Κ του χρόνου! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο λεβεντη μου!!!!!!

Παμε για αλλα τωρα.

Και μην σκας για το αποτελεσμα.

Να μαστε καλα να φτιαχνουμε βιοτοπους.

 

Το επομενο θα ειναι αγριοι δισκοι του περου.

Θα κανουμε την διαφορα ακομα και με δισκους φιλαρακιιιιιιι!!!!!!!!:sword:

Έγινε επεξεργασία - billaus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...