Jump to content

Αναγνωριση γαριδας


Recommended Posts

Lysmata kuekenthali ειναι και απο οτι διαβαζω καθαριζει τα ψαρια και τρωει και αιπταζια....τυχη βουνο ειχα που την πηρα :) τωρα για reef safe δεν ξερω αν ειναι....παντως ειναι διαολος σαν τρελη πανω κατω μεσα στο ενυδρειο ειδικα μολις κλεινουν τα φωτα κανει παρτυ...λες να μου πειραξει αλλες γαριδες σαληγκαρια η κοραλια ???

Έγινε επεξεργασία - Akis Lekk
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος Akis Lekk έγραψε:

Lysmata kuekenthali ειναι και απο οτι διαβαζω καθαριζει τα ψαρια και τρωει και αιπταζια....τυχη βουνο ειχα που την πηρα :) τωρα για reef safe δεν ξερω αν ειναι....παντως ειναι διαολος σαν τρελη πανω κατω μεσα στο ενυδρειο ειδικα μολις κλεινουν τα φωτα κανει παρτυ...λες να μου πειραξει αλλες γαριδες σαληγκαρια η κοραλια ???

Μια χαρά υπάρχουν αναφορές για χτυπήματα σε κοραλια.Αυτη στα την νυχτα,εξαιρετικό ζωντανο τρώει και απταζιες που εύχομαι να μην σου χρειαστεί

 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φανταστικο ζωντανο οντως...πολυ ενεργεια και ταχυτατη χοροπηδαει κολυμπαει σου λεω την χαζευω...δεν την εχω στο κυριος ενυδρειο αλλα τωρα που εμαθα θα την βαλω να κανει παρεα στην pepermint και στην cleaner και ευχομαι να μην πειραξει κοραλι :)Τωρα που δεν εχω απταιζιες τη να την ταιζω??? Ευχαριστω πολυ και για τις αμεσες απαντησεις φιλε NiK

Έγινε επεξεργασία - Akis Lekk
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος Akis Lekk έγραψε:

Ειναι φανταστικο ζωντανο οντως...πολυ ενεργεια και ταχυτατη χοροπηδαει κολυμπαει σου λεω την χαζευω...δεν την εχω στο κυριος ενυδρειο αλλα τωρα που εμαθα θα την βαλω να κανει παρεα στην pepermint και στην cleaner και ευχομαι να μην πειραξει κοραλι :)Τωρα που δεν εχω απταιζιες τη να την ταιζω??? Ευχαριστω πολυ και για τις αμεσες απαντησεις φιλε NiK

Τιποτα ,τρωει απο τα υπολλειματα των τροφων και απο τον βραχο μαζι με οτι αλλο βρει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...