Jump to content

Νέος επισκέπτης


Duymas

Recommended Posts

Καλησπέρα, νέος στο χώρο, σε διακοπές στην Κρήτη, επισκέφτηκα το Θαλασσόκοσμο, εντυπωσιάστηκα και αποφάσισα κάποια στιγμή στο όχι και τόσο μακρινό μέλλον :P να καταφέρω να στήσω κάτι μικρό και εγώ. Προς το παρόν διαβάζω και προγραμματίζω. Καλώς σας βρήκα !

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες! 

Η μαγεία του υγρού στοιχείου έκανε παλι το θαύμα της. Εύχομαι να το πραγματοποιησεις όσο πιο σύντομα μπορέσεις.

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος Duymas έγραψε:

Καλησπέρα, νέος στο χώρο, σε διακοπές στην Κρήτη, επισκέφτηκα το Θαλασσόκοσμο, εντυπωσιάστηκα και αποφάσισα κάποια στιγμή στο όχι και τόσο μακρινό μέλλον :P να καταφέρω να στήσω κάτι μικρό και εγώ. Προς το παρόν διαβάζω και προγραμματίζω. Καλώς σας βρήκα !

Ααααχ εχω παει στο ενυδρειο ισα με 10 φορές!!! Για πες το σκέφτεσαι????

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι οι αρχάριοι πρέπει να ξεκινήσουν με γλύκο νερό, αλλά το reef μου έχει πάρει τα μυαλά. Σκεφτόμουν κάτι σε custom nano reef, μιας και έχω καλό "μέσο" για σχεδόν όλες τις κατασκευές.

Link to comment
Share on other sites

Είτε reef, είτε γλυκό η μαγεία είναι ίδια.:D

Διάβασμα και προγραμματισμός είναι το παν.

Καλώς όρισες στο χόμπι. :welcome:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην μασάς!!! Υπομονή, επιμονή, πρόγραμμα και διάβασμα!!! Και σιγα σιγα ολα γίνονται!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες στο υπέροχο χόμπι!!! Οπως είπαν και οι προλαλήσαντες οτιδήποτε και να φτιάξεις είτε γλυκό είτε αλμυρό είναι μαγικό και ποτέ δεν θα σταματήσεις στο ένα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...