Jump to content

κυκλοφορητής Bioflow 600


peristerigeo

Recommended Posts

εχω 2 κυκλοφορητες bioflow 600 που εχουνε σταματηση ξαφνικα να δουλευουνε ξερει κανεις αν επισκευαζονται;

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος peristerigeo έγραψε:

εχω 2 κυκλοφορητες bioflow 600 που εχουνε σταματηση ξαφνικα να δουλευουνε ξερει κανεις αν επισκευαζονται;

 

 

Τους έχεις ανοιξει να του καθαρίσεις και δεν λειτουργούν ??

Link to comment
Share on other sites

ναι σταματησε να δουλευει ο 1ος αγοραζω τον δευτερο και αυτος μετα απο 6 μηνες σταματησε να δουλευει ξαφνικα και ητανε και οι 2καθαροι και μαλιστα ο δευτερος ειχε ξανασταματηση να δουλευει και τον εβγαλα και τον ξαναβαλα στην πριζα 2-3 φορες ξαναδουλεψε για κανα 2 μηνες και εχτες σταματησε

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα.

Προσωπικα δεν θα προχωρουσα σε επισκευη γιατι αν δεν στεγανοποιησει καλα μετα θα εχεις αλλα θεματα.

Κανε παντως και εναν ελεγχο στην πριζα σου εσωτερικα αν ειναι σφιγμενα τα καλωδια και παρε και μια προστασια υπερτασης καλου κακου γιατι συνεχιζει να μου κανει εντυπωση που την ακουσαν και οι δυο ενω τους συντηρουσες.

Link to comment
Share on other sites

Ο αντίστοιχος 300αρης σε μένα αρνείται που και που να ξεκινήσει αλλά πάντα μετά από αλλαγή και έχω την υποψία ότι έχει να κάνει με αέρα που εγκλωβίζεται κάπου στο κύκλωμα. Μετά από μερικά restart και στη χειρότερη βγάλσιμο από τη θέση του και επανατοποθέτηση όταν η στάθμη νερού ήταν ψηλά ξεκίνησε. Την πρώτη φορά που το έπαθα βέβαια άλλαξα 10 χρώματα γιατί ήταν και Κυριακή...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...