Jump to content

Προτάσεις για εξωτερικό φίλτρο


ataktoulis

Recommended Posts

2 θα έχω. Ένα 206 και το FX4! Δε μίλησα ποτέ μόνο για 1 φίλτρο. Αλλά γιατί το FX4 δεν είναι καλό;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι επιμένω σε δυο φίλτρα και όχι ένα όχι για θέμα υποστήριξης αλλά για ασφάλεια και για άνεση σε ότι αλλαγή θες να κάνεις

 

Εσύ johnsin τι προτείνεις από θέμα μάρκας;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η κορυφή είναι τα eheim αλλά ακριβά Τα Fluval τα δουλεύω 12 χρονιά και το μοναδικό που έχει χαλάσει είναι το καπάκι της φτερωτής του 305 το πρόβλημα έχει διορθωθεί στο 306 σε γενικές γραμμές αυτά σου προτείνω γιατί τα έχω δουλεμένα πολύ. 

 

Τρομερή δύναμη και ρου

Έγινε επεξεργασία - johnsin
Link to comment
Share on other sites

Η κορυφή είναι τα eheim αλλά ακριβά Τα Fluval τα δουλεύω 12 χρονιά και το μοναδικό που έχει χαλάσει είναι το καπάκι της φτερωτής του 305 το πρόβλημα έχει διορθωθεί στο 306 σε γενικές γραμμές αυτά σου προτείνω γιατί τα έχω δουλεμένα πολύ. 
 
Τρομερή δύναμη και ρου


Άρα δεν είσαι αντίθετος με το FX4 εφόσον το συνδυάσω με το ένα εκ των δύο 206 που έχω, ε;
Δεν έχω χρησιμοποιήσει άλλες μάρκες εκτός από εσωτερικά Aquael που τα θεωρώ κορυφή, ειδικά για τα λεφτά τους.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Το fx4 δεν ειναι παλιο μοντελο.Ειναι πιο καινουριο και απο το fx6 απλα το ονομασαν ετσι επειδη ειναι πιο μικρο απο τα αλλα αδερφια του αλλα ηρθε να καλυψει την πιο μικρη κατηγορια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια η σειρά fx είναι σκυλιά και κορυφαία στην κατηγορία τους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, argy1 said:

Το fx4 δεν ειναι παλιο μοντελο.Ειναι πιο καινουριο και απο το fx6 απλα το ονομασαν ετσι επειδη ειναι πιο μικρο απο τα αλλα αδερφια του αλλα ηρθε να καλυψει την πιο μικρη κατηγορια.

 

 

Σωστος

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ guys! Δε μπορούσα να ξαναρχίσω έρευνα για φίλτρα! Χαχα.. Με καθησυχάσατε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει δικιο ο Μιχαλης. Δικο μου λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...