Jump to content

Λεω να επιστρεψω ξανα με δισκους


Δίας

Recommended Posts

ΑΝ ΔΕΝ κάνεις "παλαβά"... ΔΕΝ θα έχεις εντάσεις. Οτιδήποτε γίνεται δημόσια... επιδέχεται και κριτική.

Στα εικονίδια υπάρχει ωρέ... ο Δημήτρης (Husky Jim) το έχει φτιάξει.-  ;)

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος diskus fan έγραψε:

ΑΝ ΔΕΝ κάνεις "παλαβά"... ΔΕΝ θα έχεις εντάσεις. Οτιδήποτε γίνεται δημόσια... επιδέχεται και κριτική.

Στα εικονίδια υπάρχει ωρέ... ο Δημήτρης (Husky Jim) το έχει φτιάξει.-  ;)

 

Οχι ρε τι παλαβα.Για τετοια ειμαστε;

Τωρα το θυμηθηκα για το εικονιδιο.Εχεις δικιο.

 

Κριτικη Νικο και βεβαια δεχομαι.Σε ολα.Το απολυτο δεν δεχομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 19 ώρες, το μέλος DIMITRIOS έγραψε:

Kαποιο νέο ή και εικόνα Στράτο;

Καλησπερα Δημητρη.

Εχει γεμισει το ενυδρειο και τρεχει.Απλα θελω μια δυο ριζες για να καλυψω τις σωληνες αφου ξεκολλησε ο πυργος υπερχειλησης.

Δεν υπαρχει κατι αξιολογο να δειξω ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Αποψε παρελαβα κι εγω τα ψαρακια μου απο το καταστημα των κυριων(με ολα κεφαλαια)Βασιλη και Κωστα Ζαχαροπουλου.Αν και το καταστημα ειχε κλεισει,ειχαν την ευγενεια να περιμενουν αφου δεν μπορουσα να παω νωριτερα.Θυμηθηκαμε και λιγο τα παλια,κι ετσι τους καθυστερησα ακομα περισσοτερο.Τους ευχαριστω λοιπον κι απο εδω,για την υπομονη και για την αψογη οπως παντα αλλωστε εξυπηρετηση.

Τα ψαρακια ειναι alenquer απο Stendker και αυτη τη στιγμη εξερευνουν το νεο τους σπιτι.

Μολις μπορεσω θα ανεβασω καποια φωτογραφια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος Δίας έγραψε:

Αποψε παρελαβα κι εγω τα ψαρακια μου απο το καταστημα των κυριων(με ολα κεφαλαια)Βασιλη και Κωστα Ζαχαροπουλου.Αν και το καταστημα ειχε κλεισει,ειχαν την ευγενεια να περιμενουν αφου δεν μπορουσα να παω νωριτερα.Θυμηθηκαμε και λιγο τα παλια,κι ετσι τους καθυστερησα ακομα περισσοτερο.Τους ευχαριστω λοιπον κι απο εδω,για την υπομονη και για την αψογη οπως παντα αλλωστε εξυπηρετηση.

Τα ψαρακια ειναι alenquer απο Stendker και αυτη τη στιγμη εξερευνουν το νεο τους σπιτι.

Μολις μπορεσω θα ανεβασω καποια φωτογραφια.

Φιλαράκι να τα χαίρεσαι και όπως είπες κύριοι με τα όλα τους και όταν λέμε δίσκοι stendker εννοούμε Ζαχαρόπουλος Γιατί ξέρεις ότι θα πάρεις 100% stendker made in Germany και όχι stendker made in China.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως τα δεχτηκες φιλε μου.να τα δεις οπως επιθυμεις.(σαν σ βαπτισια δεν ακουστηκε);;;

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε καμία φωτογραφία ή τζάμπα ξενυχταμε? ΧΑΧΑΧΑΧΑ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ακομα να παρουμε ματι.... αντε και τελειώνει και η ρακί!!!! 

Εχω και ετοιμασίες και δεν μπαίνω  συχνά, γιατι διπλα στα δικα σας ηταν και κατι δικα μου που περιμένουν να ερθουν στο νεο σπιτι τους!!! ασε που σε λιγο θα μου τα φερει ο Κυριος Βασιλης με το ζορι!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Irakles έγραψε:

ακομα να παρουμε ματι.... αντε και τελειώνει και η ρακί!!!! 

Εχω και ετοιμασίες και δεν μπαίνω  συχνά, γιατι διπλα στα δικα σας ηταν και κατι δικα μου που περιμένουν να ερθουν στο νεο σπιτι τους!!! ασε που σε λιγο θα μου τα φερει ο Κυριος Βασιλης με το ζορι!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ άντε Στρατο περιμένει το κοπέλι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Irakles έγραψε:

ακομα να παρουμε ματι.... αντε και τελειώνει και η ρακί!!!! 

Εχω και ετοιμασίες και δεν μπαίνω  συχνά, γιατι διπλα στα δικα σας ηταν και κατι δικα μου που περιμένουν να ερθουν στο νεο σπιτι τους!!! ασε που σε λιγο θα μου τα φερει ο Κυριος Βασιλης με το ζορι!!!

 

Ηρακλη επειδη τα ειδα τα ψαρια σου,να ξερεις οτι ειναι αστερια.

Εμενα μου λειπουν κανα δυο ριζουλες για να πω οτι τελειωσα με το στησιμο.

Link to comment
Share on other sites

Καποιες προχειρες φωτο,μιας κι οπως ειπα δεν ειναι ετοιμο ακομα το ενυδρειο.

IMG_20171129_201327.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/11/2017 at 0:55 ΠΜ, το μέλος Δίας έγραψε:

Αποψε παρελαβα κι εγω τα ψαρακια μου απο το καταστημα των κυριων(με ολα κεφαλαια)Βασιλη και Κωστα Ζαχαροπουλου.Αν και το καταστημα ειχε κλεισει,ειχαν την ευγενεια να περιμενουν αφου δεν μπορουσα να παω νωριτερα.Θυμηθηκαμε και λιγο τα παλια,κι ετσι τους καθυστερησα ακομα περισσοτερο.Τους ευχαριστω λοιπον κι απο εδω,για την υπομονη και για την αψογη οπως παντα αλλωστε εξυπηρετηση.

Τα ψαρακια ειναι alenquer απο Stendker και αυτη τη στιγμη εξερευνουν το νεο τους σπιτι.

Μολις μπορεσω θα ανεβασω καποια φωτογραφια.

Άντε με το καλο ,μεγειες ,πανεμορφα αγόρι,και που είσαι φίλε βάλε κανα ματοχανδρο.:bigemo_harabe_net-64:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος niknik έγραψε:

Άντε με το καλο ,μεγειες ,πανεμορφα αγόρι,και που είσαι φίλε βάλε κανα ματοχανδρο.:bigemo_harabe_net-64:

 

Ευχαριστω Νικο,να'σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο φιλε μου.εχεις στο μυαλο σου καποιο Πρόγραμμα ταισματος;;ειδη τροφων;;;ρουτινες;;;

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφα φιλαράκι άντε δούμε την εξέλιξη τους.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς που βλεπω τα δικα σας...

εκει που αδεξαζα το νεο σαμπ απο τεστ τσουπ διακοπή!!! απο της 7:30 και ενω εβακα να μουλιαζουν τα φυτα για να βγαλω τα χωματα και και και... και ολα εμειναν στη μεση!!!

 

αληθεια απο τις ριζες των φυτων πως βγαλατε τα χωματα??? λογικα πρεπει να φυγουν ολα εε?? να τις κλαδεψω κιολας??? εχει πολλες φρεσκες μαλακες ριζουλες...

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Δημητρης Τ έγραψε:

Αντε με το καλο φιλε μου.εχεις στο μυαλο σου καποιο Πρόγραμμα ταισματος;;ειδη τροφων;;;ρουτινες;;;

Ευχαριστω Δημητρη.Θα ακολουθησω εβδομαδιαιες αλλαγες νερου,και απο τροφες,tetra bits,tropical discus wild και κατεψυγμενη.

πριν 8 ώρες, το μέλος avraamp έγραψε:

Καλορίζικα και τα δικά σου!

Καλώς τα δέχτηκες.

Πόσα ειναι;

Ευχαριστω Αβρααμ.Τωρα ειναι εξι.Σε δυο εβδομαδες θα βαλω αλλα δυο.

Θα βαλω επισης καμια δεκαρια κορυντορας στερμπαϊ.

πριν 8 ώρες, το μέλος manos23 έγραψε:

Πανέμορφα φιλαράκι άντε δούμε την εξέλιξη τους.

Να σαι καλα Μανο.

πριν 8 ώρες, το μέλος Irakles έγραψε:

ευτυχώς που βλεπω τα δικα σας...

εκει που αδεξαζα το νεο σαμπ απο τεστ τσουπ διακοπή!!! απο της 7:30 και ενω εβακα να μουλιαζουν τα φυτα για να βγαλω τα χωματα και και και... και ολα εμειναν στη μεση!!!

 

αληθεια απο τις ριζες των φυτων πως βγαλατε τα χωματα??? λογικα πρεπει να φυγουν ολα εε?? να τις κλαδεψω κιολας??? εχει πολλες φρεσκες μαλακες ριζουλες...

Ριζες καλο ξεπλυμα Ηρακλη και κοψιμο λιγο τις ριζες.

Link to comment
Share on other sites

Ειχες δεν ειχες παλι με δισκους εμπλεξες ρε φατσα;;;;............τα θελει ο ........χεχεχε.

Την καλημερα μου και καλη συνεχεια!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Rik έγραψε:

Ειχες δεν ειχες παλι με δισκους εμπλεξες ρε φατσα;;;;............τα θελει ο ........χεχεχε.

Την καλημερα μου και καλη συνεχεια!!!

Να'σαι καλα ρε φιλε.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Δίας έγραψε:

Ευχαριστω Δημητρη.Θα ακολουθησω εβδομαδιαιες αλλαγες νερου,και απο τροφες,tetra bits,tropical discus wild και κατεψυγμενη.

Θα σου πρότεινα να ταΐζεις και διάφορα  flakes της Ocean Nutrition.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος avraamp έγραψε:

Θα σου πρότεινα να ταΐζεις και διάφορα  flakes της Ocean Nutrition.

 

Θα μπουν κι αυτα στο προγραμμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...