Jump to content

Παιδιά χαθήκαμε !!!


Recommended Posts

Παιδιά χαθήκαμε και μου λείψατε !!! 

Ο λόγος , είναι ενα σοβαρό τροχαίο που είχα πριν 5 μήνες με τη μηχανή , στις 11 του Ιούλη με συνεπεια να υποστώ συντριπτικά κατάγματα στο δεξί μου χέρι , χειρουργήθηκα πέρασα ενα πολύ δύσκολο καλοκαίρι , αλλά είμαι πάλι κοντά σας , γερός και δυνατός !!! 

Και η ψαροπαρεα μου καλά κρατεί ! 

  • Like 2
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

Kαλώς επέστρεψες Ευτύχη,σιδερένιος φίλε!Μακάρι να ήταν η τελευταία σου ατυχία και όλο το πρόβλημα να αποκαταστάθηκε πλήρως! :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος DIMITRIOS έγραψε:

Kαλώς επέστρεψες Ευτύχη,σιδερένιος φίλε!Μακάρι να ήταν η τελευταία σου ατυχία και όλο το πρόβλημα να αποκαταστάθηκε πλήρως! :)

Δημήτρη μου , καλως σας βρήκα φίλε , το χέρι μου αρχίζει και γίνεται λειτουγικό και πάλι σιγά σιγά , δύναμη δεν εχω καθόλου βέβαια και πονάει αρκετα σε καποιες κινησεις , αλλά ευτυχώς είμαι καλά , με κάτι λάμίτσες την εβγαλα καθαρή και για κανα δυο χρονάκια υπομονή !

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος ΕΥΤΥΧΗΣ έγραψε:

Δημήτρη μου , καλως σας βρήκα φίλε , το χέρι μου αρχίζει και γίνεται λειτουγικό και πάλι σιγά σιγά , δύναμη δεν εχω καθόλου βέβαια και πονάει αρκετα σε καποιες κινησεις , αλλά ευτυχώς είμαι καλά , με κάτι λάμίτσες την εβγαλα καθαρή και για κανα δυο χρονάκια υπομονή !

Eισαι και μακρυά βρε ευτύχη,να βοηθούσα σε καμιά αλλαγή νερου,να βουτήξω και κανένα μωρο... :D

Έγινε επεξεργασία - DIMITRIOS
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος DIMITRIOS έγραψε:

Eισαι και μακρυά βρε ευτύχη,να βοηθούσα σε καμιά αλλαγή νερου,να βουτήξω και κανένα μωρο... :D

αααααααααααααααα δε πειραζει κανεις τα μωρα μου χααχαχχα , ποιο εχεις βαλει στο ματι ???????????????

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά φιλαρακι, καλη και γρήγορη ανάρρωσή!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος ΕΥΤΥΧΗΣ έγραψε:

Παιδιά χαθήκαμε και μου λείψατε !!! 

Ο λόγος , είναι ενα σοβαρό τροχαίο που είχα πριν 5 μήνες με τη μηχανή , στις 11 του Ιούλη με συνεπεια να υποστώ συντριπτικά κατάγματα στο δεξί μου χέρι , χειρουργήθηκα πέρασα ενα πολύ δύσκολο καλοκαίρι , αλλά είμαι πάλι κοντά σας , γερός και δυνατός !!! 

Και η ψαροπαρεα μου καλά κρατεί ! 

 

Ευτύχη μου να σου πω περαστικά και οτι σε καταλαβαίνω απόλυτα, για την ακρίβεια συμπάσχω εσπασα κερκιδα-ωλένη, τον καρπο τον συνθλιψα και το μετακαρπιο σε 2 κομμάτια στης 23-5-2017 και ακομα δεν έχω πλήρη κινηση στήριξη και δύναμη...  αλλα με λαμες και εξωτερική ωστεοσυνθεση εγω εκανα αλλαγες νερου επιανα ψαρια αλλαξα βαση ενυδρείου και τωρα περιμενω φρεσκα ψαρια... ααααα και ταυτόχρονα εχω και την νεογέννητη κορη μου να μου το κοπανάει!!!

 

έμαθα κυριολεκτικά οτι αντεχω στον πονο... και το μεγαλύτερο ρητό: "Οτι δεν σε σκοτώνει σε κανει πιο δυνατό!!!" σε λιγο καιρο ελπιζω να ειναι μονο μια ανάμνηση τοσο για μενα οσο και για σενα!!!

 

Κοκάλινος και παλι!!!:bigemo_harabe_net-117:

 

Έγινε επεξεργασία - Irakles
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα φιλε και ευχομαι να επανελθεις πληρως και γρηγορα στην αρχικη κατασταση.

Και εμας μας ελειψες :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Ευτύχη, πρόσεξε την αποθεραπεία και δούλευε καθημερινά την δύναμη και την τροχιά....

Τα πέρασα και εγώ με το γόνατο, το Φλεβάρη ... ολική ανακατασκευή, από λάδια...:angry02:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ξέρω γιατί είμαστε σε διαφορετικα κομμάτια του φόρουμ αλλά είμαστε όλοι μια παρέα..

Περάστικά σου και κοκκάλινος πάλι σύντομα!!Αφού έχεις την υγεία σου και είσαι εδώ και γράφεις ανήκουν όλα στο παρελθόν..

Καλή δύναμη φιλαράκι!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και από μένα, σιδερένιε :P

 

Σε νοιώθω, και εγώ είχα παρόμοιο πρόβλημα με συντριπτικό κάταγμα 5ου μετακαρπίου στο δεξί χέρι τον Ιούνιο, είμαι ακόμα στην αποθεραπεία, με λάμες & βίδες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευτύχη, περαστικά σου εύχομαι και σε σένα και στα υπόλοιπα παιδιά που γραψαν οτι είχαν ατυχηματα. 

Δυστυχώς έχω ακούσει για πολλά τέτοια τον τελευταίο καιρό. Τα μάτια σας 14 στους δρόμους.

Και όπως λέει κ το ρητο: Οι μοτοσυκλετιστές χωρίζονται σε δύο μεγάλες κατηγορίες. Αυτοί που έχουν πέσει έστω κ μια φορά και αυτοί που θα πέσουν. Ελπίζω με αυτή να ξεχρέωσες για το υπόλοιπο της ζωής σου:).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευτύχη σου εύχομαι να είσαι σιδερένιος πλέον, και μακριά από όλους εμάς τους μοτοσυκλετιστές αυτές οι κακές στιγμές.

Καλή επάνοδο λοιπόν και καλή δύναμη.:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα και απο εμενα φιλαρακι.

Χαιρομαι που μας περιγραφεις οτι ολα πηγαν καλα. Καλη επανοδο να εχεις στους παλιους ρυθμους της ζωης σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά για τα μηνύματα και τη στήριξη , γιαυτο είμαστε το καλύτερο φορουμ με διαφορά !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα είμαι νέο μέλος στο forum και διαβασα τώρα την ιστορία σου περαστικά και να είσαι πάντα γερός και δυνατός και μακριά από τις μηχανές. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...