Jump to content

Παραλαβη Stendker Discus + Frozen Food 24/11/2017


Zacharopoulos

Recommended Posts

Καλησπερα

Με χαρα σας ενημερωνουμε οτι παραλάβαμε εχθες την παραγγελια των δισκων μας απο τον εκτροφεα  Stendker σε αψογη κατασταση οπως παντα.

 

Ολη την παραλαβη καθως και την διαθεσιμοτητα μπορειτε να την βρειτε στο e-shop Μας

 

Αναφερεται αναλυτικα ποτε παραλαβαμε το καθε μεγεθος ξεχωριστα , καθως υπαρχουν και οι φωτογραφιες τους.

 

Εκει θα βρειτε και το νεο ειδος του εκτροφεα με ονομα German Wonder


Σας υπενθυμιζω οτι εχουμε παραλαβει και τις κατεψυγμενες τροφες του ιδιου εκτροφεα σε Blister 100gr στην καλυτερη τιμη της αγορας , 3,70€.

Ευχαριστω πολυ

 

Κωστας Ζαχαροπουλος

Έγινε επεξεργασία - Zacharopoulos
Link to comment
Share on other sites

Το σάιτ θέλει δουλειά αλλά ωραίο μέχρι στιγμής, οι τιμές στις τροφές τίμιες, τα ψάρια γλυκου είναι αρκετά τσιμπημενα... Όλα καλά όμως, συνεχίστε έτσι, καλές δουλειές!

Link to comment
Share on other sites

Καλες δουλειές και απο εμενα...οτι καλύτερο...
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες και σιγουρα να επισημάνω και εγω αυτο που ειδα...τα ψαρια οντως ειναι ακριβα αρκετα...
Καλες δουλειές..

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους !!!

Το Site Επισημα δεν εχει ανακοινωθει .... γι αυτο και δεν ειναι πληρες , καθημερινα θα ανανεωνεται και οταν ερθει η ωρα να ανακοινωθει θα ειναι οπως πρεπει.

 

Για την καλη εξυπηρετηση ολων δινεται κομματι κομματι....

 

Δυστυχως η ευτυχως τα ζωντανα εχουν "ποιοτητα" και εμεις κραταμε την ποιοτητα μας ψηλα οπως εδω και 34 χρονια.... αυτο δεν θα αλλαξει ποτε. Αν αυτο σημαινει οτι τα ζωντανα μας πρεπει να ειναι πιο "ακριβα" απο τον ανταγωνισμο δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο.... Ο καθενας επιλεγει οτι νομιζει , και αντιστοιχα δεχεται και τις συνεπειες αυτων των επιλογων , καλων η κακων !!!

 

Ευχαριστουμε πολυ

 

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...