Jump to content

Υπογραφή & aquaticlog


korniza

Recommended Posts

Χρόνια Πολλά!

Προσπαθώ να προσθέσω στην  υπογραφή μου το URL από το "ημερολόγιο" του ενυδρείου που κρατάω στο aquaticlog (http://www.aquaticlog.com) αλλά προφανώς λόγω κάποιου περιορισμού δεν το δέχεται. Η εικόνα είναι η παρακάτω. Φαντάζομαι ότι έχει να κάνει με το μέγεθος της εικόνας.

Υπάρχει κάποια δυνατότητα να αλλάξει αυτό?

Σας ευχαριστώ και εύχομαι καλή Χρονιά!

 

aquarium16145.png

 

 

Έγινε επεξεργασία - korniza
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου και Χρόνια Πολλά!! :)

 

Το μέγιστο όριο για τις εικόνες στην υπογραφή είναι τα 500x200 pixels.

Η εικόνα που προσπαθείς να βάλεις έχει μέγεθος 786x99 pixels και φυσικά δεν την δέχεται...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Καλά το φαντάστηκα. Κρίμα. Να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο του aquaticlog  που χρησιμοποιείτε εδώ στο forum έτσι ώστε να κρατάω μετρήσεις/ reminders/ αλλαγές νερού/ κτλ?

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2017 at 2:06 PM, rastaman said:

Δυστυχώς όχι φίλε μου . . .

 

Είναι μια καλή ιδέα όμως αν φυσικα υπάρχει ο χρόνος( ξέρω οτι είσαι φορτωμένος, αλλά λέω εγώ τώρα, :P ) για το μέλλον..  ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Skoti έγραψε:

Είναι μια καλή ιδέα όμως αν φυσικα υπάρχει ο χρόνος( ξέρω οτι είσαι φορτωμένος, αλλά λέω εγώ τώρα, :P ) για το μέλλον..  ;)

Δεν τόλμησα να το πω (ως νέος) αλλά πραγματικά είναι ένας ευκολος τρόπος και ένα σημείο για να μπορούν τα μέλη να κρατάνε το status των ενυδρείων τους. Να φανταστείτε ότι για το συγκεκριμένο έχει και συνδρομή, οπότε αν μεταφερόταν εδώ, θα ήταν και ένας τρόπος για κάποιο έσοδο για την κοινότητα (web server, σεμινάρια, εκδηλώσεις κτλ)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...