Jump to content

ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟΠΙΟ


Recommended Posts

Ειναι πανεμορφο και 45 λεπτα εξω απο την αθηνα!

Το συγκεκριμενο σημειο μου εχει προσφερει αξεχαστες εμπειριες και συνεχιζει!!!!! :)

post-3986-1178481085_thumb.jpg

post-3986-1178481119_thumb.jpg

post-3986-1178481144_thumb.jpg

post-3986-1178481177_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ομως εισαι σε λαθος ενοτητα

υπεροχες φοτο οντος

( 1μηνας ειναι κρατατε με)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

πραγματικα πολυ ωραιες φωτο!!!σε πιο μεροσ ειναι??μπορεισ να μεταφερεισ το θεμα στο cafe

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πανεμορφο και 45 λεπτα εξω απο την αθηνα!

Το συγκεκριμενο σημειο μου εχει προσφερει αξεχαστες εμπειριες και συνεχιζει!!!!! :thumbdown:

υπεροχο τοπιο δεν βλεπω.

ενα ομορφο ηλιαβασιλεμα ναι

αλλα τοπιο??? :)

Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφο τοπιο!!!Η φυση μεγαλουργει και μας δειχνει παντα τον "δρομο"!

Υ/Γ Αν δεν ειναι τοπιο το ηλιοβασιλεμα, τι αλλο μπορει να ειναι ;;;; :):thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

:thumbdown:
Link to comment
Share on other sites

Υ/Γ Αν δεν ειναι τοπιο το ηλιοβασιλεμα, τι αλλο μπορει να ειναι ;;;; ;):)

IMO τοπίο είναι το κομμάτι της φύσης που μπορούμε να θαυμάσουμε κάθε ώρα και στιγμή που θα βρεθούμε εκεί.

το ηλιοβασίλεμα είναι μια στιγμή και μόνο που ίσως κάνει πολύ καιρό να ξαναεμφανιστεί όμοιο η παρόμοιο.

όπως και τα καιρικά φαινόμενα έτσι και οι φάσεις της ημέρας δεν μπορεί να αποτελούν αυτό που λέμε τοπίο .

όμορφο ηλιοβασίλεμα αλλά το ίδιο μπορώ να σου δείξω και από αλλά μέρη της Ελλάδας όμως 2 όμοια τοπία δεν μπορώ να σου δείξω

! :thumbdown:

και παλι οι ορισμοι πολλες φορες μπορουν να χωρεσουν τονους υποκειμενικοτητας.

:)

Έγινε επεξεργασία - printioa
Link to comment
Share on other sites

Τη συγκεκριμενη στιγμη το ηλιοβασιλεμα ειναι μερος του τοπιου, οπως και αν ειχε και μια ωραια φεγγαραδα, παλι μερος του τοπιου θα ηταν και μαλιστα εξισου ωραιο!Στο τοπιο αυτο μπορεις να δεις τη θαλασσα (με ολες της τις αποχρωσεις), το βουνο, τον ουρανο (με ολες του τις αποχρωσεις)!Δηλαδη, τα βουνα και η θαλασσα οταν φυγει το ηλιοβασιλεμα θα αλλαξουν θεση;Παλι το ιδιο δεν θα ειναι το τοπιο;;; :thumbdown:

Σε ποια, λοιπον, ωρα της ημερας θεωρεις αυτην την εικονα τοπιο και σε ποια οχι; :)

Επειδη, ομως, το θεμα ειναι αλλο, και δεν θελω να χαλασει, αν θελεις οπωσδηποτε να μεινεις στο αν αυτο το υπεροχο θεαμα λεγεται τοπιο, ηλιοβασιλεμα ή καρτ ποσταλ...ΟΚ! :)

Link to comment
Share on other sites

Επεσα τυχαια στο θεμα που ειχα βαλει πριν καποιο διαστημα και βλεπω και σε αυτο διαφωνιες για το αν ειναι τοπιο.Ακομα και λαθος να το ανεφερα που δεν νομιζω δειτε το και αν σας αρεσει καλως αν οχι προσπεραστε το.Κολλατε σε κατι ανουσια πραγματα χανοντας την πραγματικη ουσια και αυτο γινετε συνεχως και σε αλα θεματα.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Επεσα τυχαια στο θεμα που ειχα βαλει πριν καποιο διαστημα και βλεπω και σε αυτο διαφωνιες για το αν ειναι τοπιο.Ακομα και λαθος να το ανεφερα που δεν νομιζω δειτε το και αν σας αρεσει καλως αν οχι προσπεραστε το.Κολλατε σε κατι ανουσια πραγματα χανοντας την πραγματικη ουσια και αυτο γινετε συνεχως και σε αλα θεματα.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.

το να μην συμφωνουν οι αποψεις με αυτο που εχεις στο μυαλο σου φιλε μου δεν ειναι "κολλημα"

εγω αυτο ειχα να παρατηρησω κοσμια νομιζω στη δημοσιευση σου και το παρατηρησα.

και να σου πω και το αλλο . εδω ειναι ενα δημοσιο φορουμ που μπορεις να μιλας ελευθερα μεσα σε κοινα πλαισια ,οπως και εσυ μπορεις να ποσταρεις ελευθερα ασχετα θεματα με το φορουμ αλλα οχι και να μην μπορουμε να τα σχολιασουμε.

οπως λες και εσυ ΕΛΕΟΣ :thumbdown:

Έγινε επεξεργασία - printioa
Link to comment
Share on other sites

Στην ελευθερια του λογου υπαχουν και τα ορια.

Οταν με οποιονδηποτε τροπο προσβαλουμε τις γνωσεις και την προσωπικοτητα καποιου ανθρωπου που διατυπωνει κατι λαθος η ακομα χειροτερα οταν ειναι σωστος τοτε αυτο δεν λεγετε ελευθερια λογου αλλα θρασος.

Αλλο mercy και αλλο so no mercy

Link to comment
Share on other sites

Στην ελευθερια του λογου υπαχουν και τα ορια.

Οταν με οποιονδηποτε τροπο προσβαλουμε τις γνωσεις και την προσωπικοτητα καποιου ανθρωπου που διατυπωνει κατι λαθος η ακομα χειροτερα οταν ειναι σωστος τοτε αυτο δεν λεγετε ελευθερια λογου αλλα θρασος.

Αλλο mercy και αλλο so no mercy

και πιστευεις λοιπον οτι εγω περασα αυτα τα ορια και σε προσβαλα ετσι?

μηπως εσυ οταν δεν δεχεσαι τη γνωμη αλλου και μας λες γενικα και αοριστα οτι εδω μεσα εχουμε κολλημα με την αντιρηση και την αντιδικια?

αν δεις το πρωτο μου σχολιασμο μιλαω για ενα ωραιο ηλιοβασιλεμα , αρα σωστα προσεβαλα τις γνωσεις σου και την προσωπικοτητα σου .

επετρεψε μας για τη συνεχεια να ειμαστε λοιπον κολλημενοι μιας και εμας δεν μας προσβαλουν τα σχολια σου και πολυ περισσοτερο οταν ενω ενοχλεισαι μονο απο εμενα και τα σχολια μου , μπορεις πολυ ευκολα να το γενικευεις και να μιλας για το κολλημα ολων εδω μεσα μιας και σε 2 ποστ σου δεν καταφεραμε να συμφωνησουμε με την αυθεντια σου.

οσο για τα ουσιωδη και τα ανουσια πραγματα οπως λες μαλλον σε φορουμ για ενυδρεια τα ηλιοβασιλεματα ειναι ανουσια και καος εδωσα τοσο χρονο :thumbdown:

τελος να σε συγχαρω γιατι ναι το βρηκες ειμαι θρασυς και μου αρεσει

Έγινε επεξεργασία - printioa
Link to comment
Share on other sites

Ξεπερασες τα ορια εσυ,αλιμονο.

Συγνωμη δεν εχετε μερικοι εδω μεσα κολλημα με την αντιρηση και την αντιδικια αλλα παθος.

Συγνωμη που σε 2 ποστ μου δεν καταφερατε να συμφωνησετε με την αυθεντια μου. :thumbdown:

Α και συγνωμη που ασχοληθηκες με ενα(ν) εντελος ασχετο θεμα απο τα ψαρια,αλλη φορα θα προσεχω τι δημοσιευση θα κανω (θα ανοιξω καμια 10αρια εγκυκλοπαιδιες πρωτα να ενημερωθω)για να μην αποσπασω καθολου την προσοχη σου και χαλασει ο υπεροχος ελευθερος λογος σου.

Αν θες ελευθερια λογου να μαθεις πρωτα να τον δεχεσαι και μετα να τον εκ φραζεις.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω η διαφορά απόψεων τείνει να γίνει προσωπική κόντρα και τέτοιες κόντρες δεν είναι εποικοδομητικές για το φόρουμ. Πιστεύω ότι από εδώ και πέρα ότι λεχτεί θα γίνεται όλο και πιο σκληρό. Για τον λόγο αυτό θα σας παρακαλέσω να σταματήσετε

Δεν μπορώ να σας απαγορεύσω να έχετε την προσωπική σας κόντρα αλλά συνεχίστε την με ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι μου.Λογω του οτι νιωθω λιγακι υπευθυνος για την αναστατωση, ζηταω συγνωμη στον φιλο Βασιλη για το αν αθελα μου του χαλασα το ποστ!Και παλι Βασιλη συγνωμη! :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποιο μερος ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το μερος φιλοι μου ειναι η παραλια στο μεγαλο Σεσι και ειναι γυρω στα 15 λεπτα εξω απο το Γραμματικο που δυστηχως θα πανε τα σκουπιδια(πονεμενη ιστορια)πιστευω οτι προλαβαινετε ακομα 1-2 χρονια μεχρι να φτιαχτει το σκουπιδαριο να το επισκεφθειτε και να γευθειτε την υπεροχη κρυσταλλινη θαλασσα του.Εχει και ωραιους βυθους που κρυβουν εκπληξεις(μεγαλα σελαχια,κυνηγους,απιστευτους γυμνοσαλιαγκες με τρομερα χρωματα ''σπανιολες'' αν δεν κανω λαθος λεγονται και πολλα αλλα ειδη).

Για οικογενειαρχες πιο καλη παραλια ειναι το μικρο Σεσι που ειναι πιο ασφαλες για τα παιδια αλλα οπως και το ονομα του ειναι μικρο και γινετε πανικος.

Αυτα τα <<λιγα>>απο εμενα και ελπιζω να συναντησω καποιους απο εσας στο Σεσι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

-2007055.jpg:wootwoot::):(

οι εγκρεμνοι στην λευκαδα...... :wootwoot::):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελειες χρηστο.... πραγματικα εμπνευσμενες !

egg_zpsa3857198.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...