Jump to content

Recommended Posts

Το καινούριο φίλτρο είδη το δούλευα ένα μήνα στο παλιό μου ενυδρείο και είχα βάλει υλικά (μπόλι όπως λέγετε τελικά χαχχα χωρίς να το ξέρω ) από το πιο παλιό μου φίλτρο το πιο μικρό και δεν είχα πρόβλημα κανένα στα ψάρια 

τωρα που έστησα το καινούριο ενυδρείο έβαλα το νέο στρωμένο φίλτρο και νερό από το παλιό ενυδρείο αλλά και βακτήρια ,για να έχω βακτήρια αμέσως και αποικίες τώρα τι λάθος έκανα δεν ξέρω . Τέλος πάντων σε ευχαριστώ για το μπόλι εννοείται τα μεταφορικά δικά μου 

ΣΑΙΛΑΚΗΣ Νικος 

φλωρινα να είσαι καλά 

Έγινε επεξεργασία - ΝΙΚΟΛΑΚΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Τα τεστ πετάξετα.αν μπορείς βρες prime αντιχλωριο κ ρίξε διπλή ποσότητα.αλλαγες μέχρι να έρθει το μπολι του φίλου.ταισμα ελάχιστο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος Δημητρης Τ έγραψε:

Τα τεστ πετάξετα.αν μπορείς βρες prime αντιχλωριο κ ρίξε διπλή ποσότητα.αλλαγες μέχρι να έρθει το μπολι του φίλου.ταισμα ελάχιστο.

Είδη έχω παραγγείλει το prime το μπόλι μάλλον σήμερα . Μόλις το βάλω σταματάω τις αλλαγές νερού ;να πάρω κάποιο άλλο σκεύασμα να ρίξω άμεσα αμωνία νιτρικά ;είδη έχω αλλάξει 65 λίτρα  από τα 250 που έχω σύνολο μέσα σε τρεις αλλαγές ,ποσό να αλλάξω το 100%  μέχρι αύριο ;τώρα αλλάζω αλλά 20 λίτρα δηλαδή σύνολο 85 λίτρα 

Έγινε επεξεργασία - ΝΙΚΟΛΑΚΙΣ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 21.03.2018 at 4:09 ΜΜ, το μέλος ΝΙΚΟΛΑΚΙΣ έγραψε:

Είδη έχω παραγγείλει το prime το μπόλι μάλλον σήμερα . Μόλις το βάλω σταματάω τις αλλαγές νερού ;να πάρω κάποιο άλλο σκεύασμα να ρίξω άμεσα αμωνία νιτρικά ;είδη έχω αλλάξει 65 λίτρα  από τα 250 που έχω σύνολο μέσα σε τρεις αλλαγές ,ποσό να αλλάξω το 100%  μέχρι αύριο ;τώρα αλλάζω αλλά 20 λίτρα δηλαδή σύνολο 85 λίτρα 

Πως παει; Κατεβηκε NO2;

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος natateo έγραψε:

Πως παει; Κατεβηκε NO2;

Ναι τέλεια μόλις  σήμερα έκανα τεστ NO2=0

Καλή ανάσταση και καλό Πάσχα 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...