Jump to content

New project Ζωοτοκα


Pantelis Christofis

Recommended Posts

Καλησπέρα, μεσα απο κουβεντα που ειχα με εναν φιλο κατεληξα να εχω ενα δευτερο ενυδρειο 120 λιτρων...

Αυτη την στιγμη ειναι αδειο απο τα παντα και το καθαριζω γιατι ηταν χρονια σε αποθηκη..!!

Θελω λοιπον να μου δωσετε καμια γνωμη για ψαροσυνθεση , σκεφτομαι γκαπυ γτ ζηκεψα απο τις γεννες του αδελφου μου, αλλα δεν ειμαι κολλημενος με αυτα , οπως και φυτα..!!

 

 

** περισσοτερες πληροφοριες δεν ξερω  για φιλτρο κλπ γιατι ακομα τα ψαχνουμε στην αποθηκη

Link to comment
Share on other sites

Για αφρικανικο με pseudotropheus saulosi τι θα ελεγες;;;...αααλλλο επιπεδο

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος Pantelis Christofis έγραψε:

Καλησπέρα, μεσα απο κουβεντα που ειχα με εναν φιλο κατεληξα να εχω ενα δευτερο ενυδρειο 120 λιτρων...

Αυτη την στιγμη ειναι αδειο απο τα παντα και το καθαριζω γιατι ηταν χρονια σε αποθηκη..!!

Θελω λοιπον να μου δωσετε καμια γνωμη για ψαροσυνθεση , σκεφτομαι γκαπυ γτ ζηκεψα απο τις γεννες του αδελφου μου, αλλα δεν ειμαι κολλημενος με αυτα , οπως και φυτα..!!

 

 

** περισσοτερες πληροφοριες δεν ξερω  για φιλτρο κλπ γιατι ακομα τα ψαχνουμε στην αποθηκη

Εδώ έκανες το λάθος :)

 

Σε 120 λίτρα μπορείς να βάλεις πολλά είδη ψαριών (όχι όλα μαζί φυσικά) όποτε η προτάσεις μπορεί να πέσουν βροχή και στο τέλος να μπερδευτείς, :)

οπότε ξεδιάλυνε το τοπίο τη θέλεις, κοπαδόψαρα γατόψαρα, ζωοτόκο, κιχλίδες, κιχλίδες αφρική, λαβυρινθόψαρα;

 

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο ειπα να ακουσω προτασεις για να κατασταλαξω καπου...!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...