Jump to content

Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη


Χρήστος

Recommended Posts

Η αληθεια ειναι οτι ναι περασαμε παρα πολυ ομορφα και ευχαριστω ολους οσους μου δωσανε καλουδια..

Μπορει να εκανα να τα συμμαζεψω κανα 40λεπτο αλλα ολα οκ το ελεγχωω.. ^_^

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Λοιπόν η συνάντηση έγινε σε πλήρες μυστικοπάθεια, :detective2: για αυτό δεν θα δεν θα δείτε φωτογραφίες, :bigemo_harabe_net-83:δεν ξέρω καν αν πρέπει να αναφέρω και τα ονόματα που συμμετείχαν ή τον αριθμό. :rasp::hehe

 

Απλά περάσαμε πολύ καλά.- 

Δεν πειραζει, αν υπηρχαν ομως θα ηταν ποιο ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάποιες φωτο από μια συνάντηση προ δεκαετίας που είμαστε παλι στο ίδιο μέρος με τον Χρήστο!!! Φωτογραφία αρχείου!!  Θα τη βρω και θα την ανεβάσω!! 

Κατά τα άλλα μια χαρά!!  

Έλειπαν οι θαλασσινοι και τα φραγκακια τα πηρε όλα ένας τυχερός!! 

Επίσης μου έκανε εντύπωση ότι οι περισσότεροι ήταν παιδιά εκτός Θεσσαλονίκης!!! 

Βέβαια κάποιοι φίλοι μου που έλειψαν ήταν δικαιολογημενοι... 

Εδώ είμαστε και αν υπάρξει ενδιαφέρον το επαναλαμβανουμε

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είδα και καινούργιους φίλους, είδα και κάποιους προιστορικούς παλαίουρες...

Όλα καλά, όλα ωραία!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια , χαρηκα που σας γνωρισα απο κοντα! :thumbsu:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω φωτορεπορτάζ............................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος AGAPI7 έγραψε:

Εγώ θέλω φωτορεπορτάζ............................

Παιδια ανεβαζουμε ολοι μαι σελφι στην σελιδαα.. χαχαχα πλακα κανω φυσικα..

Η αληθεια ειναι οτι ξεχαστηκαμε και δεν βαγλαμε φωτογραφια.. :/

Link to comment
Share on other sites

φωτο αρχειου σας κανει??

 

δεκα χρονια πριν!!

ακουτε νεοι?? :hehe

 

 

IMG_2626.JPG

IMG_2636.JPG

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ήταν μια πολύ ωραία συνάντηση αυτή του Σαββάτου. Ωραίο πράγμα να γνωρίζεις από κοντά άτομα με τα οποία συζητάς διαδικτυακά χρόνια, αλλά και να συναντάς φίλους που έχεις να δεις πολύ καιρό! Κάτι τέτοια μας κάνουν να ξεσκάμε από την ρουτίνα της καθημερινότητας. 

Θέληση να υπάρχει και εδώ θα είμαστε να το επαναλάβουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να πω και γω οτι ήταν μεγάλη μου χαρά που σας γνώρισα κι από κοντά.

Περάσαμε όμορφα και είπαμε αρκετά..ΟΧΙ όμως όλα άρα πρέπει να το ξανακάνουμε μετά από κάποιον καιρό για να γνωριστούμε ακόμη περισσότεροι, μου άρεσε πολύ το κλίμα και η διάθεση που υπήρχε σε αυτούς τους δύσκολους από ψυχολογικής άποψης περίοδο.

Ξεχαστήκαμε για φωτογραφίες αλλά την επόμενη φορά θα βγάλουμε διπλάσιες.

Να μαστε γεροί και θα πάμε καλά!!  :):) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά:bigemo_harabe_net-122:!!!

Ή αρχή το ήμισυ του παντός!

 

Να το ξανακανετε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά ποτέ θα ξανά συναντηθείτε;;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλή ερώτηση...μήπως να το κανονίζουμε σιγά σιγά τώρα που μαζευτήκαμε απο διακοπές, ξεκίνησαν και τα σχολεία κτλ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πολύ χαίρομαι που υπάρχει ενδιαφέρον!

 

Η επόμενη συνάντηση σκεφτήκαμε να πραγματοποιηθεί στις αρχές Οκτωβρίου και συγκεκριμένα προτάθηκε ως ημερομηνία η 6/10, στον ίδιο χώρο συνάντησης, χωρίς να είναι κάτι καταλυτικό προς το παρόν.

Έγινε επεξεργασία - bbetta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος bbetta έγραψε:

Καλησπέρα παιδιά, πολύ χαίρομαι που υπάρχει ενδιαφέρον!

 

Η επόμενη συνάντηση σκεφτήκαμε να πραγματοποιηθεί στις αρχές Οκτωβρίου και συγκεκριμένα προτάθηκε ως ημερομηνία η 6/10, στον ίδιο χώρο συνάντησης, χωρίς να είναι κάτι καταλυτικό προς το παρόν.

 

I am in boss.. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε εγω μεσα. Κανενας αλλος;

Θα φερω φυτα παλι...... Θα φαμε τουρτα....... Ζωντανες τροφες..............:hehe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος natateo έγραψε:

Εννοειτε εγω μεσα. Κανενας αλλος;

Θα φερω φυτα παλι...... Θα φαμε τουρτα....... Ζωντανες τροφες..............:hehe

 

Ναι βρε Ναταλια μην ερθεις με αδεια χερια θα σε παρεξηγησουμεε.. πειτε μ τι θελετε εσεις.. αντε μην φερω και σας φορτωσω κανεναν μονομαχο.. χαχαχ

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6/10 είναι καλή ημερομηνία το μόνο που μένει είναι να κανονίσουμε την ώρα, προσωπικά μπορώ και μεσημέρι και απόγευμα αλλά όχι πάρα πολύ αργά. Νομίζω για απογευματινή ώρα 4-5 είναι μια χαρά τώρα αν θέλετε μεσημέρι να τσιμπήσουμε και κάτι δεν λέω όχι, κάντε προτάσεις και αποφασίζουμε ότι θέλει η πλειοψηφία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Χρήστος έγραψε:

6/10 είναι καλή ημερομηνία το μόνο που μένει είναι να κανονίσουμε την ώρα, προσωπικά μπορώ και μεσημέρι και απόγευμα αλλά όχι πάρα πολύ αργά. Νομίζω για απογευματινή ώρα 4-5 είναι μια χαρά τώρα αν θέλετε μεσημέρι να τσιμπήσουμε και κάτι δεν λέω όχι, κάντε προτάσεις και αποφασίζουμε ότι θέλει η πλειοψηφία.

 

Οπα οπα βαζουμε και φαγητο μεσα?? Στο κοσμος φαγητο η καπου αλλου?? Σαν φοιτητης παιδια οτι θελετε ρωτατε τα ξερω τα περισσοτερα.. τα χω γυρισει.. χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι είμαι κι εγώ μέσα.

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά.  ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/9/2018 at 1:27 ΠΜ, το μέλος panos nts έγραψε:

 

Οπα οπα βαζουμε και φαγητο μεσα?? Στο κοσμος φαγητο η καπου αλλου?? Σαν φοιτητης παιδια οτι θελετε ρωτατε τα ξερω τα περισσοτερα.. τα χω γυρισει.. χαχαχ

Ακουω προτασσεις! Αλλα...............  Να μην βαραει πολυ η μουσικη, να μην εχει πολυ κοσμο, να καθομαστε στις καρεκλες (εχουμε και καπιοα ηλικια- για μενα μιλαω:)), μεζεδακια, μπυρες κ.α. Ξεχασα κατι;;;;;;;;;;;;;;; :bigemo_harabe_net-66:

Ειχα παει(πριν κανα χρονο) σε μια ταβερνα απεναντι απο τον Ναυτικο Ομιλο (παραλια), χαλαρα, καλο φαι και εχει ενα μεγαλο ενυδρειο με κιχλιδες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, natateo said:

Ακουω προτασσεις! Αλλα...............  Να μην βαραει πολυ η μουσικη, να μην εχει πολυ κοσμο, να καθομαστε στις καρεκλες (εχουμε και καπιοα ηλικια- για μενα μιλαω:)), μεζεδακια, μπυρες κ.α. Ξεχασα κατι;;;;;;;;;;;;;;; :bigemo_harabe_net-66:

Ειχα παει(πριν κανα χρονο) σε μια ταβερνα απεναντι απο τον Ναυτικο Ομιλο (παραλια), χαλαρα, καλο φαι και εχει ενα μεγαλο ενυδρειο με κιχλιδες.

Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται.  ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Ακουω προτασσεις! Αλλα...............  Να μην βαραει πολυ η μουσικη, να μην εχει πολυ κοσμο, να καθομαστε στις καρεκλες (εχουμε και καπιοα ηλικια- για μενα μιλαω:)), μεζεδακια, μπυρες κ.α. Ξεχασα κατι;;;;;;;;;;;;;;; :bigemo_harabe_net-66:

Ειχα παει(πριν κανα χρονο) σε μια ταβερνα απεναντι απο τον Ναυτικο Ομιλο (παραλια), χαλαρα, καλο φαι και εχει ενα μεγαλο ενυδρειο με κιχλιδες.

 

Παιδια αν παμε ναυτικο ομιλο μην ξεχασετε νυστερι να φερετε γιατι δεν την γλυτωνουμε την δωρεα νεφρου.. χαχαχ

Πλάκα κάνω φυσικα, εννοείται ότι εχει παρα πολλα μαγαζια,για ολα τα γουστα και σχετικά ευκολα προσβάσιμα για όλους!!

Πείτε τι ακριβώς θέλετε και θα τα βρουμε.. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...