Jump to content

Τι ειναι αυτο????


rafael

Recommended Posts

Παιδια εδω και καιρο στο νεο περιεχομενο βρισκω συχνα ασχετες αναρτησεις απο μελη τα οποια φαινομενικα δεν εχουν σχεση με το χομπι και το φορουμ.Ειναι σαν να απευθυνονται  καπου αλλου.Σε καμια περιπτωση δεν μ'ενοχλει απλα προσπαθω να καταλαβω τι γινεται.Μου θυμιζει αυτο το παλιο που''μπλεκοντουσαν ''οι γραμμες!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν νομιζω πως μπορω να δω αυτες τις αναρτησεις,τουλαχιστον δεν ξερω πως..αλλα ουτε θελω ...επειδη οι συγκεκρυμενες τουλαχιστον θα μου εσπαγαν τα νευρα..survivor ,masterchef ,ποδοσφαιρο...ρε παιδια οχι και εδω σκατα,ολος ο κοσμος σκατα γεμισε με τα ριαλιτι και τα πολιτικα..το χομπι το χουμε για να ξεσκαμε και λιγο.Συγνωμη για τις εκφρασεις και αν εθιξα κανεναν.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος rastaman έγραψε:

@rafael

Ενα screenshot pls απο την σελιδα του ‘Νεο περιοχομενο’ .Επισης τι browser χρησιμοποιεις??

Χρησιμοποιω firefox.

image.thumb.png.2f6b139e4d72a4681dcf532ac789473a.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις στο προφιλ του παιδιου διαβαζεις μονο τετοιου ειδους αναρτησεις.Το χω συναντησει πολλες φορες και με αλλα ατομα.Ειναι σαν να μπλεχτηκαν δυο φορουμ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανω δεξια γραφει condensed και expanded.

Επελεξε το πρωτο για να αλλαξει ο τροπος που σου εμφανιζεται το νεο περιεχομενο.

Για ακομη καλυτερη παραμετροποιση ετσι ωστε να βλεπεις μονο το περιεχομενο που σε ενδιαφερει ριξε μια ματια στο post #1

 

Αυτα που βλεπεις απο το συγκεκριμενο μελος ειναι status update απο το προφιλ του μελους στα social media....

 

ps Αν δεν με λαμβανεις παρε το 0     :P 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!:bigemo_harabe_net-108:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...