Jump to content

Αγορά μονομάχου


GVC

Recommended Posts

Καλημέρα κόσμε.

Παιδιά θέλω να πάρω για το νέο ενυδρείο έναν μονομάχο. Μιας και το ενυδρείο είναι στο στρώσιμο και έχω άπλετο καιρό μπροστά μου είπα να ψαχτώ λίγο για να βρώ κανένα περίεργο μονομάχο και εις γνώση μου να ανεβάσω και το budget (ακόμα απορώ αν το να έχει παιδιά είναι τελικά ευλογία, μάλλον αν συμφέρει..... :hehe). Στην Αθήνα/Πειραιά βρήκα κλασσικά σχέδια και χρώματα. Για να βρεις μονομάχο περίεργο θα πρέπει να τον έχει φέρει κάποιος και αν τον προλάβεις, τον πρόλαβες (με την προηπόθεση ότι τον πήρες γραμμή ότι υπάρχει σε μαγαζι) ή ριψοκινδυνέυεις να τον φέρεις απ'εξω και αν ζει έχει καλώς; 

Έχει δοκιμάσει να φέρει κανείς μονομάχο από εξωτερικό; Καμία πρόταση;

Έχει δοκιμάσει κανείς να παραγγείλει κάποιον μονομάχο σε petshop και να του τον έχουν φέρει; Καμία πρόταση;

Υπάρχει κάποιο μαγαζί που να φέρνει περίεργα "μοντέλα" μονομάχων;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αν ενδιαφέρεσαι έχω μια δεσποινίς platty betta γαλάζια πλατινένια
Στην κάνω δώρο (Κατερίνη μένω )
Μου την άφησε ένας φίλος μου γιατί πήγε εξαιρετικό 6ba52c8185c3a3eed517c6042e8d4fd8.jpg4e90b3ad2921a7f536ca9e54028b81cd.jpg

Στάλθηκε από το Lenovo S1La40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα βρει ωραια σχεδια με μεγαλες ουρες στον πειραια σε ενα μαγαζι που λεγεται cosmozoo

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για μονομάχο στο ενυδρείο σου στο άλλο σου θέμα τότε μιλάμε για παλάτι. Προσωπικά δεν θα έβαζα μονομάχο σε 100 λίτρα όχι ότι δεν μπαίνει αλλά έχεις τόσες πολλές επιλογές να εξετάσεις.

Εγώ για τον δικό μου περίμενα για παραλαβές από μαγαζιά, τουλάχιστον για να μην μείνουν μέρες στα ποτηράκια, και μετά από γύρες κατέληξα σε έναν υποτιθέμενο halfmoon που εν τέλει είναι combtail αλλά τον λάτρεψα παρ'όλα αυτά.

Σε γενικές γραμμές έρχονται αρκετοί μονομάχοι σε ωραία χρώματα και ουρές οπότε αξίζει να βολτάρεις μόλις τσεκάρεις για παραλαβές που γίνονται μέσω του φόρουμ και είμαι σίγουρος ότι θα βρεις κάτι καλό. :thumbup:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ge_to_player said:

Φίλε μου αν ενδιαφέρεσαι έχω μια δεσποινίς platty betta γαλάζια πλατινένια
Στην κάνω δώρο (Κατερίνη μένω )
Μου την άφησε ένας φίλος μου γιατί πήγε εξαιρετικό 6ba52c8185c3a3eed517c6042e8d4fd8.jpg4e90b3ad2921a7f536ca9e54028b81cd.jpg

Στάλθηκε από το Lenovo S1La40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να' σαι καλά. Της μικρής τησ έχει μπει στο μάτι ένας black orange orhid crowntail και στην χειρότερη ένα superr red blazer halfmoon. Με βλέπω στο τέλος να πηγαίνω ταϊλάνδη με αυτό το παιδί για ένα ψάρι...

 

Ναι PanosTetra για αυτό μιλάμε. Επιλογές έχω αλλά η κόρη είναι το boss...O μπαμπάς απλά πληρώνει (αμαρτίες) μέχρι τώρα... :notfair: :hehe

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...