Jump to content

Εργασίες Συντήρησης 23/05


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

 

Σήμερα από τις 23:30 το φόρουμ θα είναι εκτός λειτουργίας για λίγες ώρες λόγο προγραμματισμένων εργασιών συντήρησης.

 

Ευχαριστούμε για την κατανόηση!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, θα'χουμε αναβάθμιση :)

 

Να παρακαλέσω για μια διόρθωση; Στο Προφίλ του Χρήστη/Επεξεργασία προφιλ(εδώ η λέξη θέλει τόνο)/Profile Information/Τα Ενυδρεία μου, μήπως θα μπορούσατε να βάλετε 200 χαρακτήρες αντί για 100; Το μήνυμα που βγάζει τώρα είναι "The value must be shorter than 100 characters."

 

Ευκολάκι είναι για σας... B)

Link to comment
Share on other sites

Ο περιορισμος των χαρακτηρων στο συγκεκριμενο πεδιο ειναι εσκεμμενος γιατι χαλαει την εμφανιση οταν γραφονται κατεβατα και οχι συνοπτικες πληροφοριες...

Μπορεις να χρησιμοποιησεις το πεδιο της υπογραφης σου για αναλυτικοτερη παρουσιαση.

Link to comment
Share on other sites

Σκούρο θέμα δεν έχουμε πλεον;

Link to comment
Share on other sites

Όντως, ένα Dark Theme το χρειαζόμαστε. Προσωπικά έχω τον μισό χρόνο το Dark και τους καλοκαιρινούς μήνες το κανονικό, για να μπορώ να διαβάζω ΑΖ και στην παραλία!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος bbetta έγραψε:

Όντως, ένα Dark Theme το χρειαζόμαστε. Προσωπικά έχω τον μισό χρόνο το Dark και τους καλοκαιρινούς μήνες το κανονικό, για να μπορώ να διαβάζω ΑΖ και στην παραλία!

 

Αυτά κάνεις στην παραλία ε; αχαχαχαχαχα.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gifil said:

 

Αυτά κάνεις στην παραλία ε; αχαχαχαχαχα.

 

Αν δεν μπω και λίγο στο ΑΖ μετά την βουτιά, δεν γίνεται! :icon_dance:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

Ο περιορισμος των χαρακτηρων στο συγκεκριμενο πεδιο ειναι εσκεμμενος γιατι χαλαει την εμφανιση οταν γραφονται κατεβατα και οχι συνοπτικες πληροφοριες...

Μπορεις να χρησιμοποιησεις το πεδιο της υπογραφης σου για αναλυτικοτερη παρουσιαση.

 

Καλώστονα και ας άργησε! Εσύ πού έχεις χαθεί Μπίλλυ; Μήπως κάνεις babysitting στον Μιχάλη;  :bleh:

 

Το καταλαβαίνω για τους χαρακτήρες, αλλά επειδή είμαι από παλιά έτσι, δεν με βολεύουν μόνο οι 100 χαρακτήρες. Προσπάθησα να το μαζέψω, αλλά δεν μου βγαίνει. :censored: Αναγκαστικά μένω λοιπόν με τις παλιές πληροφορίες και ας έχουν αλλάξει πράγματα από τότε...

 

Άσε που ξέχασες να βάλεις τον τόνο στο "Προφίλ του Χρήστη/Επεξεργασία προφιλ"...  :o

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να γράψεις ότι έχεις και δεν έχεις απο φυτά ψάρια κτλ όταν είναι πολλά.

Υπήρξε φάση που είχα στην κατοχή μου 48 διαφορετικά είδη φυτών όποτε δεν ήταν δυνατόν να τα αναφέρω όλα. όπως και τώρα δεν αναφέρω τη φυτά έχω γιατί πάλι είναι μπόλικα, απλά αναφέρω αυτά που είναι σημαντικά για εμένα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος bbetta έγραψε:

Αν δεν μπω και λίγο στο ΑΖ μετά την βουτιά, δεν γίνεται! :icon_dance:

 

Πως φαίνεται ο Θαλασσινός!!!! 

Βουταει παιρνει ιδεες και παει σπίτι και φτιάχνει το ενυδρείο του!!! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2018 at 11:17 ΜΜ, το μέλος worldiver έγραψε:

Ωραία, θα'χουμε αναβάθμιση :)

 

Να παρακαλέσω για μια διόρθωση; Στο Προφίλ του Χρήστη/Επεξεργασία προφιλ(εδώ η λέξη θέλει τόνο)

 

Done :)

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο θέμα με το Tapatalk; Μου βγάζει εδώ και αρκετές μέρες network error σε όλες μου τις συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα  σύνδεσης στην κοινότητας μας για όσους είχαν κάνει εγγραφή μέσο Facebook λύθηκε :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενημερωσε ο μαυρος ομως τοσο αυτος οσο και μερικες δεκαδες ακομη που δεν μπορουν να συνδεθουν απο την τελευταια  αναβαθμιση και επειτα :(

 

Καλο θα ειναι αν εντοπιζετε ή σας παρουσιαζεται καποιο προβλημα,αν εχετε προτασεις για βελτιωση κλπ κλπ κλπ να τις αναφερετε....

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το μεγεθος των φωτογραφιων μπορει να γινει κατι?

Οσο και αν ριχνω την αναλυση στην καμερα δεν γινεται να φτασει το οριο των 1000kb για να ανεβει στην γκαλερυ.

2018-06-12.thumb.png.9456060c966f637873dde0255a4657e1.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί ανεβάζω μεγαλύτερο μέγεθος χωρίς πρόβλημα; Σε έχουν στην μάυρη λίστα; :P

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος KostasGr έγραψε:

Εγώ γιατί ανεβάζω μεγαλύτερο μέγεθος χωρίς πρόβλημα; Σε έχουν στην μάυρη λίστα; :P

Αλητες παιδι μου! :hehe

Δεν θελουν να ανεβασω το ενυδρειο μου επειδη ειναι γεματο αλγη.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...