Jump to content

Τι ειναι η αναφορά μηνύματος??


africa tender

Recommended Posts

Εαν δεν κανω λαθος σημαινει οτι μια απαντηση ενος μελους ηταν η απρεπης η δεν ταιριαζε στο θεμα η προσβηθηκε απο το σχολιο του μελους αυτος που εκανε την αναφορα..

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

Εαν δεν κανω λαθος σημαινει οτι μια απαντηση ενος μελους ηταν η απρεπης η δεν ταιριαζε στο θεμα η προσβηθηκε απο το σχολιο του μελους αυτος που εκανε την αναφορα..

 

μπορεις να δεις σε παρακαλω,γιατι δεν καταλαβα την"απρεπεια"

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος africa tender έγραψε:

μπορεις να δεις σε παρακαλω,γιατι δεν καταλαβα την"απρεπεια"

 

Δεν ειμαι μοντερατορ για να μπορω να κρινω τον λογο.. δεν ξερω για ποιον λογο εγινε αναφορα απλα ρωτησες και απαντησα πανω σε αυτο.. ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

 

Δεν ειμαι μοντερατορ για να μπορω να κρινω τον λογο.. δεν ξερω για ποιον λογο εγινε αναφορα απλα ρωτησες και απαντησα πανω σε αυτο.. ;)

σε ευχαριστω,την αναναφορα δεν την εκανε moderator,αλλα καποιο μελος σε μια απαντηση,λιγο πιο πριν!φανταζεσαι σε οτι δεν συμφωνουμε να κανει ο ενας στον αλλο αυτη τη δουλεια?αλλα αν εχεις την καλοσυνη,για κοιτα και εσυ,γιατι ειλικρινα δεν καταλαβα γιατι το εκανε ο τυπος!

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος africa tender έγραψε:

σε ευχαριστω,την αναναφορα δεν την εκανε moderator,αλλα καποιο μελος σε μια απαντηση,λιγο πιο πριν!φανταζεσαι σε οτι δεν συμφωνουμε να κανει ο ενας στον αλλο αυτη τη δουλεια?αλλα αν εχεις την καλοσυνη,για κοιτα και εσυ,γιατι ειλικρινα δεν καταλαβα γιατι το εκανε ο τυπος!

 

Εχω την εντυπωση οτι θα βοηθουσε πολυ περισσοτερο στο θεμα ενας μοντερειτορ και νομιζω οτι αν εχεις καποιο παραπονο και δεν απαντησουν εδω καλο ειναι ν στειλεις ενα πμ με αυτο που σε απασχολει..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο θέμα συνέβει αυτό που γράφεις? 

Το ποιό πιθανο είναι αυτό που φαίνετε σαν αναφορά είναι η ειδοποίηση που λαμβάνεις ότι κάποιος απάντησε σε κάποιο δικό σου ποστ, και τίποτα παραπάνω.:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος SOTIRIS έγραψε:

Σε ποιο θέμα συνέβει αυτό που γράφεις? 

Το ποιό πιθανο είναι αυτό που φαίνετε σαν αναφορά είναι η ειδοποίηση που λαμβάνεις ότι κάποιος απάντησε σε κάποιο δικό σου ποστ, και τίποτα παραπάνω.:)

χιλια ευχαριστω!!!(με εβγαλες απο την αγωνια).μου διευκρινησε ενας φιλος,κατι για ενα frogfish,kai μου βγηκε ειδοποιηση οτι μου εγινε αναφορα,χωρις λογο.ετσι κι αλλιως εγω ειμαι της αρχης "τοπος στα νιατα".αυτο ειναι για μενα το ζητουμενο!ισα ισα που χαιρομαι να βλεπω τα πιο νεα παιδια,να γραφουνε ,να μελετανε να ασχολουνται, οχι σαν και εμενα που εμαθα με τον σκληρο τροπο!!! το πρωτο μου ενυδρειο το εφτιαξα diy το 1994! τωρα με το διαδικτυο, η που θα μου μαθετε γραμματα.η που θα με αφησετε αγραμματο!!!!

Link to comment
Share on other sites

@africa tender

Τα δυο τελευταία report που έγιναν αυτές τις μέρες είναι από εσένα. . . :)

Ίσως πάτησες καταλάθος το κουμπάκι κάτι το οποίο δεν είναι σπάνιο φαινόμενο. . .

 

Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για κάτι λοιπόν ;)

 

ps Ο τίτλος του θέματος αλλάζει σε κάτι πιο κατατοπιστικό και το θέμα μεταφέρεται κάπου που ταιριάζει καλύτερα...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...