Jump to content

2η Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη


Skoti

Τρόπος συνάντησης στη Θεσσαλονίκη  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.
  • Open Poll
  • Poll closed on 07/10/2018 at 02:07 πμ

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους και καλό χειμώνα να χουμε μιας και οι περισσότεροι γυρίσαμε από τις αδειές μας και μπαίνουμε ξανά σε ρυθμούς.

Όπως έχει ειπωθεί και σε άλλο θέμα η επόμενη συνάντηση στη Θεσσαλονίκη ετοιμάζεται. ;) 

Η συνάντηση θα γίνει 6 Οκτωβρίου και το που θα γίνει θα το αποφασίσουμε όλα τα μέλη μαζί.

Θα βάλω μια ψηφοφορία και θα ήθελα την συμμετοχή όλων όσω έχουν σκοπό να παρευρεθούν για να βοηθήσετε κι εμάς να το διοργανώσουμε όσο το δυνατόν νωρίτερα και καλύτερα.

Η ερώτηση έχει να κάνει με το τί προτιμάτε? Συνάντηση από νωρίς για μεζεδοκατάσταση και τσιπουράκι κάπου οικονομικά στο κέντρο και μετά κάπου εκεί γυρω για καφεδάκι ή συνάντηση κατευθείαν κατά τις 4 το απόγευμα προς το cosmos για καφεδάκι όπως και την προηγούμενη φορά?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Η σκέψη για μεγαλύτερη σε διαρκεια συνάντηση (τσιπουράκι και μετά καφεδάκι) έγινε διότι οι περισσότεροι ταξιδεύουμε από μακρινά μέρη (εγώ για παράδειγμα από Βόλο) και επειδή θεωρώ οτί είναι λίγο να ταξιδεύουμε 2 ωρες να φτασουμε και άλλες 2 ώρες να φυγουμε από Θεσσαλονίκη , ίσως να είναι και λίγο κουραστικό να πάμε για 2 ώρες Θεσσαλονίκη και να ξαναφύγουμε.Εννοείτε οτι υπάρχει η δυνατότητα κάποιος αν δεν έχει χρόνο να έρθει είτε για τσιπουράκι έιτε για καφεδάκι να έρθει μόνο σε ένα από τα δύο, δε το συζητάμε αυτό (και αυτό το λέω αν και εφόσων αποφασίσουμε να πάμε και για τσιπουράκι και για καφεδάκι), αν αποφασίσουμε να πάμε μόνο για καφεδάκι σας θέλω όλους εκεί..  :P :P 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα οπως υπεβαλα και στην ψηφο μου θα ηθελα να περασουμε περισσοτερο χρονο ολοι μαζι οποτε η ιδεα της τσιπουροκαταστασης μου αρεσει αρκετα!! Εχω να προτεινω και καποια μαγαζια ΑΝ και εφοσον συμφωνειτε και εσεις!! Αν οχι κανενα απολυτως θεμα.. ^_^

Οποτε εκτος απροοπτου εγω ειμαι μεσα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

εκτός απροόπτου μέσα και εγώ, και επειδή και εγώ θα έχω ταξιδάκι και μάλλον θα φύγω νηστικός θα ήθελα κάτι να τσιμπολογήσω αρκεί να μην με τσιμπήσει πολύ την τσέπη μου :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οποιος ειναι απο μακριά, τσιπουρο δεν έχει!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι χωρις γλυκανυσο εγω ειμαι μεσα

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 13/9/2018 at 9:40 ΠΜ, το μέλος gmarbel έγραψε:

οποιος ειναι απο μακριά, τσιπουρο δεν έχει!!!

Αν εχει τσιπουρο, με λεωφορείο θα κατεβω! :)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή η ψηφοφορία είναι μοιρασμένη και δεν θέλουμε να χαλάσουμε χατίρια αποφασίσαμε να γίνει η συνάντηση

το Σάββατο στις 6/10 ώρα 4μμ στο cosmos

πίνουμε πρώτα το καφεδάκι μας και μετά αν έχουμε κέφι και διάθεση και χρόνο μπορεί να τσιμπολογίσουμε και κάτι όσοι φυσικά θέλουν.

Περιμένουμε συμμετοχές. 

 

Γνωρίζω πως εν μέσω κρίσης η διάθεση και ο χρόνος και το χρήμα είναι περιορισμένα αλλά ας προσπαθήσουμε που και που να κάνουμε κάποια υπέρβαση και να ψυχαγωγηθούμε λιγάκι μιλώντας για το αγαπημένο μας χόμπι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα προσπαθήσω να το κάνω διήμερο για να ανέβω, οπότε θα ξέρω μόνος αν κανονίσω με ένα φίλο μου που μένει πάνω! Αν όλα πάνε καλά θα έρθω κι εγώ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης για να σπαμμάρουμε και λίγο :P Υπάρχει κανείς που να έχει καμιά γαριδούλα; Το ενυδρείο έχει στρωθεί αλλά δεν ξέρω πότε θα μπουν τα ψάρια ακόμα γιατί δεν έχω βρει αυτά που ψάχνω... 

Μπορώ να φέρω κανα κλαδεματάκι από εύκολα φυτά αν έχουν φουντώσει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@natateo οριστε οτι θελεις για μποστανια..

Εγω θα ηθελα αλλες 2-3 neocardina blue για να αλλαξω αιματα αν ειναι δυνατον..

Μπορω να φερω φακη ,εχινοδρους, και κανενα αλλο κλαδεματακι αν κλαδεψω ως τοτε.. αν θελετε κατι αλλο πειτε μου εννοειται..

 

Επισης θελω τα loach εε!! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος panos nts έγραψε:

@natateo οριστε οτι θελεις για μποστανια..

Εγω θα ηθελα αλλες 2-3 neocardina blue για να αλλαξω αιματα αν ειναι δυνατον..

Μπορω να φερω φακη ,εχινοδρους, και κανενα αλλο κλαδεματακι αν κλαδεψω ως τοτε.. αν θελετε κατι αλλο πειτε μου εννοειται..

 

Επισης θελω τα loach εε!! :D

Θα φερω διαφορες γαριδες και φυτα. Κατι αλλο; Τα loach δεν εχω..... :)

Κανα φυτο επιφανειας εχει κανεις;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Θα φερω διαφορες γαριδες και φυτα. Κατι αλλο; Τα loach δεν εχω..... :)

Κανα φυτο επιφανειας εχει κανεις;

 

Εχω φακη αν θελεις να φερω εγω!!

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος panos nts έγραψε:

 

Εχω φακη αν θελεις να φερω εγω!!

 

Φακη εχω κ εγω, φουλ. Κατι limnobium, pistia .....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Φακη εχω κ εγω, φουλ. Κατι limnobium, pistia .....

 

Δυστυχως δεν εχω τετοια φυτα.. :(

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ φακή έχω μόνο :/

Link to comment
Share on other sites

μια υπενθύμιση

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έρθω τελικά σίγουρα.

@natateo έχω παραγγείλει pistia, λογικά θα έχει έρθει παρασκευή οπότε θα σου φέρω λίγη!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος Χρήστος έγραψε:

μια υπενθύμιση

αντιστροφη μετρηση θα εχουμε; :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

 

Θα φερω και εγω αν μπορεσω να βγαλω λιγη πιστια γιατι και εγω εχει 3 μερες που την εχω και ειναι μικρη ποσοτητα αλλα κατι θα κανω..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω τίποτα να φέρω καλά καλά δεν έχω ενυδρείο, το καλοκαίρι είχα πολύ δουλειά και έλειπα, το ενυδρείο ανέβασε θερμοκρασία και έχασα ψάρια και φυτά μόνο σαλιγκάρια επέζησαν :(

 

Είναι τρίτη συνεχόμενη χρονιά που μου συμβαίνει αυτό, σίγουρα κάτι πρέπει να κάνω για το ερχόμενο καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Εγώ δεν έχω τίποτα να φέρω καλά καλά δεν έχω ενυδρείο, το καλοκαίρι είχα πολύ δουλειά και έλειπα, το ενυδρείο ανέβασε θερμοκρασία και έχασα ψάρια και φυτά μόνο σαλιγκάρια επέζησαν :(

 

Είναι τρίτη συνεχόμενη χρονιά που μου συμβαίνει αυτό, σίγουρα κάτι πρέπει να κάνω για το ερχόμενο καλοκαίρι.

 

Την βλεπω εγω την δουλειά όλους η Ναταλία θα μας σώσει πάλι.. @natateo χαχαχα

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...