Jump to content

(Νέα) Ομαδική παραγγελία betta


panos nts

Recommended Posts

  • 1 year later...

Καλησπέρα παιδιά! Μετά από καιρό και ενώ είχαν κλείσει τα σύνορα και δεν μπορούσαμε να φέρουμε μονομάχους, ήρθε η ευκαιρία όπου η κοπέλα που μας έστειλε αυτούς τους μονομάχους πάνω μου έστειλε μηνυμα ότι μπορεί να ξανα στείλει! Σας παραθέτω το κανάλι της και θέλω να δω εάν κάποιος από εσάς ψήνεται για μια ομαδική παραγγελία μονομάχων! Να προσθέσω ότι θα μπορέσουμε να έχουμε και μια λίστα από άγρια είδη ( F1 ). εάν υπάρχει συμμετοχή το συζητάμε.. ;) Σε αυτό το κανάλι τις προσεχείς μέρες θα ανεβάζει διάφορα βιντεάκια οπότε μείνετε συντονισμένοι! 

 

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fplaylist%3Flist%3DPLJLruL8BMUu4ghNjO8zdRhyEup0HctOLg%26fbclid%3DIwAR2l5vbo0A3_U-P0U11cnqQVkeix1M_cegJk1ZPWI2yHSc4PfAeOZUw6Fqk&h=AT37zvqvv8cfQVl_NJdssFFoZPSOyppXA2AApxcRnMKjI5KXYPftR1u4eHyhBeBJCjdd_lwc8oJSoSQPrpubzOZ4JvogYE80QmlBKiVW99XCencfcRe8FjSGHMDe5a6fgm75XhLD8GiNDU8

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όποτε μιλώντας με την κοπέλα τα μεταφορικά για 15 ψάρια θα είναι στα 50 ευρώ.. νομίζω είναι πάρα πολύ καλά.. και 1 Απριλίου θα τα έχουμε στο σπίτι μας..

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος στελιος έγραψε:

egv eimai mesa pia eidh exei

 


Οχι με greeklish παρακαλω... :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Υπολογίστε με και εμένα. Θα με ενδιέφερε ένα ζευγάρι f1 ή στην αντίπερα όχθη ενα ζευγαρι black dragon?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα είδη μπορείτε να δείτε σε λινό το κανάλι της κοπέλας και θα ανεβάσει και άλλα αυτές τις μέρες.. όποτε εάν σας ενδιαφέρει κάτι κάντεcopy paste τον σύνδεσμο και την ονομασία που δίνεται από τον κάτοχο.. ;)

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Στο κανάλι έχει πάρα πολλα βιντεάκια, διαθέσιμοι είναι αυτοί που έχει ανεβάσει τις τελευταίες 2 μερες ή αυτοί που είναι στην λίστα που μας παραθέσες;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που ρωτάω ως άσχετος, αλλά πως λειτουργεί το σύστημα της παραγγελίας (κόστος, επιλογή, μεταφορά και εκτός Αθήνας;)

Link to comment
Share on other sites

Τα βίντεο θα ανεβαίνουν από μέρα σε μέρα.. όποτε όσα καινούργια ανεβαινουμ θα έχουν και τιμή να ξέρουμε ακριβώς τι γίνεται και πόσο κοστίζουν..

Το κόστος αφορά τον εκτροφέα εμείς απλά επιλέγουμε το τι θέλουμε να πάρουμε!

πριν 10 ώρες, το μέλος dlamprou έγραψε:

Συγγνώμη που ρωτάω ως άσχετος, αλλά πως λειτουργεί το σύστημα της παραγγελίας (κόστος, επιλογή, μεταφορά και εκτός Αθήνας;)

Εάν θέλεις μπορείς να δεις τις προηγούμενες σελίδες όπου φαίνεται τι ψάρια έχουμε ξανά πάρει από το συγκεκριμένο άτομο. Η προηγούμενη παραγγελία έγινε πριν 1.5 χρόνο και είχε πλήρη επιτυχία! Εάν γίνει η διαλογή και πούμε ότι οκ ξεκινάμε τότε θα σταλούν και στην επαρχία εάν κάποιος μένει εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Σε μια ομάδα είδα ότι έλεγε για female imbellis ,δεν δίνει ζευγάρι; Και αν ναι σου είναι εύκολο να ρωτήσεις τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Σε μια ομάδα είδα ότι έλεγε για female imbellis ,δεν δίνει ζευγάρι; Και αν ναι σου είναι εύκολο να ρωτήσεις τιμή;
Προς το παρόν δεν μου έχει πει κάτι για ζευγάρι ιμπελις.. μίλησε για θηλυκά ιμπελις τα οποία τα δίνει 10 το ένα..

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές για τα ζευγάρια wild είναι οι ίδιες με την προηγούμενη παραγγελία; Αν ναι θέλω ένα smaragdina,μην σου πω με 20€ το ζευγάρι θέλω και δυο

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα ενδιαφερομουν για κανα wild ειδος η f1 κτλ. Κανα rubra, smaragdina, coccina...  Αναλογως τιμες βεβαια. 

 

Επισης, απο τα παιδια που εχουν παρει ηδη ψαρακια, εχουμε καποιο update? Δηλαδη ολα καλα με τα ψαρια η παρατηρησαν επιπλοκες, αρρωστιες, θανατους οταν τα πηραν? Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ερθουν στην Ελλαδα ρωτηστε τον @Nikboom229 αν θελει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ   όμορφα   ψάρια!  Εντυπωσιακά! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Gatxjd Sjcien έγραψε:

Οι τιμές για τα ζευγάρια wild είναι οι ίδιες με την προηγούμενη παραγγελία; Αν ναι θέλω ένα smaragdina,μην σου πω με 20€ το ζευγάρι θέλω και δυο

Η λίστα για τα άγρια σε ζευγάρι είναι:

Rubra 45 euro

Api Api 45 euro

Smaragdina green 45 euro

Aurora hybrid 90 euro

Alien hybrid 80 euro

Imbelis και Splendens female 10 euro το 'ενα..

Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

Η λίστα για τα άγρια σε ζευγάρι είναι:

Rubra 45 euro

Api Api 45 euro

Smaragdina green 45 euro

Aurora hybrid 90 euro

Alien hybrid 80 euro

Imbelis και Splendens female 10 euro το 'ενα..

Από τον ίδιο breeder δεν είναι,σου δικαιολόγησε κάπως την κατακόρυφη αύξηση στις τιμές;

Link to comment
Share on other sites

Η διαθεσιμότητα των ψαριών ανάλογα με τον καιρό και την εισαγωγή αλλάζει.. Δεν εχει και τόσο μεγάλη διαφορά γενικά. Τα υβρύδια είναι ακριβά όπως είναι και παντού ακριβά.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος panos nts έγραψε:

Η διαθεσιμότητα των ψαριών ανάλογα με τον καιρό και την εισαγωγή αλλάζει.. Δεν εχει και τόσο μεγάλη διαφορά γενικά. Τα υβρύδια είναι ακριβά όπως είναι και παντού ακριβά.

Διαφορά μεγάλη έχει, τα μισά τα έχει 250% πάνω,αλλά σίγουρα θα ξέρεις κάτι παραπάνω,πρώτη σκοπεύω να συμμετάσχω σε τέτοια παραγγελία. Μαζευόμαστε πιστεύεις να την κάνουμε τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Θα φανει στην πορεία! ¨οταν θα εχω χρονο πρέπει να γράφω ένα word με το τι θελει ο καθε ενας..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

Θα φανει στην πορεία! ¨οταν θα εχω χρονο πρέπει να γράφω ένα word με το τι θελει ο καθε ενας..

Στην τιμή δεν γίνεται κάτι καλύτερο; Ένα ζευγάρι θα μας βγει 75-110€ συν το ρίσκο να έρθουν νεκρά

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεει ζευγαρια, εννοει διαπιστωμενα ζευγαρια η απλα παιρνω ενα αρσενικο ενα θυληκο απο ενα γκρουπ?

Link to comment
Share on other sites

Στην τιμή δεν γίνεται κάτι καλύτερο; Ένα ζευγάρι θα μας βγει 75-110€ συν το ρίσκο να έρθουν νεκρά
Σε μια μέρα δεν θα μας έρθει κανένα νεκρό.. και οσον αφορά το αν θα γίνει κάτι καλύτερο προφανώς πρέπει να πάρουμε κάποια ικανή ποσότητα.. βέβαια δεν τα έχω εγώ τα ψάρια όποτε δεν μπορώ να ξέρω σίγουρα..

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεει ζευγαρια, εννοει διαπιστωμενα ζευγαρια η απλα παιρνω ενα αρσενικο ενα θυληκο απο ενα γκρουπ?
Τα συγκεκριμένα είναι διαπιστωμένα ζευγάρια. Αν και στους μονομάχους δεν υπάρχει γενικά θέμα, είναι εύκολο το να μπουν αρσενικό και θηλυκό και να γίνει ζευγαρι..

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...