Jump to content

Πρωινές κακές σκέψεις!


tkalamat

Recommended Posts

Μου κόλλησε μια κακή ιδέα για ένα ενυδρείο 180χ50χ50 που θα αντικαταστήσει  το παλιό 135χ45χ45 και περιττό να σας πω τις αντιδράσεις τις συζύγου για μια τετοια αλλαγή και μάλιστα μέσα στον χειμώνα. Έχω  Metriaclima estherae OB και  Elongatus Mpanga πόσα χαρέμια και ποια θα μπορούσα να προσθέσω?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μου επιτρέπεις σαν συντονιστής να μπω και να αλλάξω τον τίτλο σε πρωινές καταστροφικές σκέψεις? χεχχεχε

Καλή δύναμη να χεις απο μένα  ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος Skoti έγραψε:

Μου επιτρέπεις σαν συντονιστής να μπω και να αλλάξω τον τίτλο σε πρωινές καταστροφικές σκέψεις? χεχχεχε

Καλή δύναμη να χεις απο μένα  ;)

Αχαχαχαχαχα ωραιός!!

 

Μία ώρα πριν, το μέλος tkalamat έγραψε:

Μου κόλλησε μια κακή ιδέα για ένα ενυδρείο 180χ50χ50 που θα αντικαταστήσει  το παλιό 135χ45χ45 και περιττό να σας πω τις αντιδράσεις τις συζύγου για μια τετοια αλλαγή και μάλιστα μέσα στον χειμώνα. Έχω  Metriaclima estherae OB και  Elongatus Mpanga πόσα χαρέμια και ποια θα μπορούσα να προσθέσω?

 

Αφού το πήρες απόφαση θα γίνει. Ότι και να σ πει η γυναίκα πλέον δεν θα σου αλλάξει τη σκέψη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος gifil έγραψε:

Αχαχαχαχαχα ωραιός!!

 

 

Αφού το πήρες απόφαση θα γίνει. Ότι και να σ πει η γυναίκα πλέον δεν θα σου αλλάξει τη σκέψη.

Θα το φτιάξω το θέμα είναι κρύψω τα τσόκαρα πρώτα.:hehe:hehe:hehe 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Βαλε κατι απο pseudotropheus ή απο chindogo για να εκμηδενισεις καθε πιθανοτητα υβριδισμου.Πολυ καλες διαστασεις και για χαπς,υποψιν...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 23/10/2018 at 11:11 ΠΜ, το μέλος tkalamat έγραψε:

Μου κόλλησε μια κακή ιδέα για ένα ενυδρείο 180χ50χ50 που θα αντικαταστήσει  το παλιό 135χ45χ45 και περιττό να σας πω τις αντιδράσεις τις συζύγου για μια τετοια αλλαγή και μάλιστα μέσα στον χειμώνα. Έχω  Metriaclima estherae OB και  Elongatus Mpanga πόσα χαρέμια και ποια θα μπορούσα να προσθέσω?

ολοι οι αφρικανοι,πρεπει να συμπαρασταθουμε στον συναδελφο,που επεσε θυμα απροκαλυπτης συζηγικης λογοκρισιας,για μια μικρουλα αλλαγη,που θελει να κανει,για το καλο της ενυδρειακης κοινοτητας!οι metriaclima του φιλου μας,αξιζουν οτι το καλυτερο!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...