Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών


Recommended Posts

πριν 11 λεπτά, το μέλος Wind-sa έγραψε:

Ok, ένταξη δεν πειράζει...ίσος θα ξαναφέρει λίγο αργότερα.

 

Μήπως πρέπει να ζητήσουμε μια λίστα με τιμές...και διαθεσιμότητα... να την ανεβάσετε εδώ το πρωί νωρίς και το βραδυ να στείλουμε την παραγγελια...και οποιος προλάβει. Επειδή αν μια εβδομάδα μαζευόμαστε, άλλη συζητάμε και τρίτη παραγγέλνουμε μου φαίνονται λογικό αυτό )))

 

είναι πρώτη φορά που κάνω κάτι τέτοιο και δεν περίμενα να εξαντλούνται τόσο γρήγορα τα αποθέματα τους τη να πω. Εγώ αύριο θα την στείλω και θα περιμένω να δώσει τιμές. 

Τώρα μέχρι να δώσει τιμές και μέχρι να πάρω το οκ για της τιμές απο εσάς μπορεί στο ενδιάμεσο να εξαντληθούν και άλλα είδη ή να επανεμφανιστούν κάποια που χάθηκαν.

Είναι όπως όντος λίγο μπέρδεμα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 392
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Χρήστος εννοειται οτι κ αν ακομη δεν τελεσφορισει η παραγγελια σου ειμαστε υποχρεοι!

Link to comment
Share on other sites

χρηστο ενα μεγαλο ευχαριστω κ απο μενα για οτι κανειϛ..

 

αντι για το dumbo 1 snakeskin cobra green.. εννοειται πωϛ  αν παιξουν dumbo μεχρι να κλεισουμε το βρονταϛ..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έστειλα την λίστα με της αλλαγές που ζητήσατε όλοι και περιμένω να μου πούνε για τιμές για το κάθε ψάρι ξεχωριστά.

Από την στιγμή που θα είναι εφικτή η παραγγελία και θα έχω της τιμές θα της αναρτήσω εδώ.

 

θεωρητικά χωρίς να είμαι σίγουρος και αν όλα πάνε καλά ο κάθε ενδιαφερόμενος θα επικοινωνήσει με το aquaclubdesign θα του αναφέρει τα ψάρια που τον ενδιαφέρουν και θα συνεννοηθεί για τον τρόπο πληρωμής.

Νομίζω πως αυτό είναι ποιο πρακτικό και ποιο σίγουρο απο το να μαζέψω εγώ τα λεφτά να έρθουν σε εμένα τα ψάρια και μετά να τα ξανά στέλνω εγώ στον κάθε έναν ξεχωριστά.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Σήμερα έστειλα την λίστα με της αλλαγές που ζητήσατε όλοι και περιμένω να μου πούνε για τιμές για το κάθε ψάρι ξεχωριστά.

Από την στιγμή που θα είναι εφικτή η παραγγελία και θα έχω της τιμές θα της αναρτήσω εδώ.

 

θεωρητικά χωρίς να είμαι σίγουρος και αν όλα πάνε καλά ο κάθε ενδιαφερόμενος θα επικοινωνήσει με το aquaclubdesign θα του αναφέρει τα ψάρια που τον ενδιαφέρουν και θα συνεννοηθεί για τον τρόπο πληρωμής.

Νομίζω πως αυτό είναι ποιο πρακτικό και ποιο σίγουρο απο το να μαζέψω εγώ τα λεφτά να έρθουν σε εμένα τα ψάρια και μετά να τα ξανά στέλνω εγώ στον κάθε έναν ξεχωριστά.

Χρηστο, ευχαριστουμε !!!!!!!!!!!!! Παρα πολυ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Σήμερα έστειλα την λίστα με της αλλαγές που ζητήσατε όλοι και περιμένω να μου πούνε για τιμές για το κάθε ψάρι ξεχωριστά.

Από την στιγμή που θα είναι εφικτή η παραγγελία και θα έχω της τιμές θα της αναρτήσω εδώ.

 

θεωρητικά χωρίς να είμαι σίγουρος και αν όλα πάνε καλά ο κάθε ενδιαφερόμενος θα επικοινωνήσει με το aquaclubdesign θα του αναφέρει τα ψάρια που τον ενδιαφέρουν και θα συνεννοηθεί για τον τρόπο πληρωμής.

Νομίζω πως αυτό είναι ποιο πρακτικό και ποιο σίγουρο απο το να μαζέψω εγώ τα λεφτά να έρθουν σε εμένα τα ψάρια και μετά να τα ξανά στέλνω εγώ στον κάθε έναν ξεχωριστά.

Ναι χρηστο πραγματι καλη σκεψη σου και μπραβο που την παλεψες. Αν και προτρεχω εχεις καποιο email η καποιο αλλο τροπο που εσυ επικοινωνεις με το aquaclubdesign? Σου εχουν πει αν αποφασισουμε πως να ερθουμε σε επικοινωνια μαζι τους?

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Ναι χρηστο πραγματι καλη σκεψη σου και μπραβο που την παλεψες. Αν και προτρεχω εχεις καποιο email η καποιο αλλο τροπο που εσυ επικοινωνεις με το aquaclubdesign? Σου εχουν πει αν αποφασισουμε πως να ερθουμε σε επικοινωνια μαζι τους?

Η επικηνονία έγινε με τον υπεύθυνο τηλεφωνικός και η λίστα στάλθηκε με email.

Τώρα μεσολαβή το ΣΚ θα περιμένω και την Δευτέρα και αν δεν έχω νεότερα θα τον ξανά ενοχλήσω την Τρίτη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα προλαβαινω να μπω και εγω στη παραγγελια?!!!!

Link to comment
Share on other sites

πες μας τη θες και θα δούμε, δεν είναι στο δικό μου χέρι αλλά δεν μπορώ και να το αποκλείσω.

Link to comment
Share on other sites

https://www.ruinemans.com/en-GB/6059/caridina-woltereckae-m.html καμια 10αρια αναλογως την τιμη.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος giwrgos30 έγραψε:

https://www.ruinemans.com/en-GB/6059/caridina-woltereckae-m.html καμια 10αρια αναλογως την τιμη.ευχαριστω

Νομίζω ότι είναι out of stock.... τσέκαρέ το

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις χτες τις ειχε κανονικα ..σημερα δεν υπαρχουν

https://www.ruinemans.com/en-GB/4855/paracaridinda-racoon-m.html αυτες τοτε καμια δεκαρια αναλογω; την τιμη

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2018 at 2:37 ΜΜ, το μέλος giwrgos30 έγραψε:

δικιο εχεις χτες τις ειχε κανονικα ..σημερα δεν υπαρχουν

https://www.ruinemans.com/en-GB/4855/paracaridinda-racoon-m.html αυτες τοτε καμια δεκαρια αναλογω; την τιμη

https://www.ruinemans.com/en-GB/4884/shrimp-red-line-bee.html και απο αυτες 10!!! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σε νιωθω...Φανταζομαι ολοι οσοι συμμετεχουμε στην παραγγελια με το που μπαινουμε στο φορουμ κατευθειαν κοιταμε μπας κ εχουμε καμια εξελιξη.Αλλα επειδη το καλο το πραγμα αργει να γινει εχουμε υπομονη...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλαράκι..

 

΄Έτσι ακριβώς..

 

Επιπλέον σκεφτόμουνα  μήπως έχω καταλάβει κ κάτι λάθος κ χρειάζεται να πάρω τηλ το μαγαζί. Μην έρθουνε  τα ψάρια δε με βρούνε κ ξαναφυγουνε..

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα 2 φορές με τον πετ σοπ και δεν έχω νεότερα θα ξανά προσπαθήσω την Δευτέρα και να δούμε τη θα γίνει αν και βλέπω πως όσο περνά ο καιρός κάποια ψάρια δεν είναι πλέον διαθέσιμα. Γενικά δεν βλέπω και πολύ φως στο τούνελ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μη μας αγχωνεσαι.Μενουμε συντονισμενοι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει που αργει. Εξαλλου αν εχουν παει ολα καλα θα ειμαστε στην γραμμη με τους αλλους. Στο κατω κατω απο τον αη βασιλη ψαρια ζητησα, οποτε εχουμε χρονο ακομη

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

να δειτε που ολα θα πανε καλα ΣΥΝ-AQUAZO-ΝΙΣΤΕΣ..  

 

και να μη ταιριαξει  καπωϛ θα την βρουμε την ακρη..

 

ηταν να μην γινει η αρχη..

 

να μην αναψει η φλογα στο σπαρματσετο..

 

το πολυ πολυ βαζουμε κανα δυο ψαρια στη λιστα του χρηστου προϛ αι-βασιλη κ βλεπουμε..

 

μη μασατε ρε παληκαρια..ΠΑΡΑΛΥΤΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟΙ

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω νεότερα, επικοινώνησα με τον υπεύθυνο του καταστήματος και με ενημέρωσε πως λόγο μεγάλου φόρτου εργασίας δεν πρόλαβε να βάλει τιμές σε όλοι την λίστα με τα ψάρια. Με διαβεβαίωσε όμως ότι θα το πράξει άμεσα και εκτός απροόπτου η παραγγελία θα γίνει προτού τα Χριστούγεννα. 

Οπότε αναμένουμε νεότερα.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους, πέρασε αρκετό διάστημα και νεότερα δεν έχω και δεν προτίθεμαι να ξαναπάρω τηλ στο κατάστημα. Αρκετά μέλη μέσω πμ εξέφρασαν τη δυσφορία τους μαζί και εγώ και με το δίκιο μας.  Στην τελική αποφασίσαμε να συνεχίσουμε την παραγγελία απο τον Ολανδό αλλά με άλλο κατάστημα που προτίθεταιe να μας βοηθήσει.

 

Το μέλος @thedrowningman επικοινώνησε με το κατάστημα και θα μας πει περισσότερα.

 

Από ότι είδατε και μόνη σας τα αποθέματα του ολανδού αλλάζουν μέρα με την μέρα για αυτό ότι είναι να γίνει είμαι της γνώμης να γίνει μέσα στο ΣΚ και την Δευτέρα άντε το αργότερο Τρίτη να δοθεί η παραγγελία γιατί σίγουρα  το κατάστημα θα θέλει και αυτό κάποιο χρονικό διάστημα μέχρι να μας δώσει τιμές.

 

Όσοι αλλάξατε γνώμη ή θέλετε να προσθέσετε νέα ψάρια ή να αφαιρέσετε κάποια ή να κρατηθεί η πρώτη σας παραγγελία γράψτε το εδώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. 

το διαστημα αυτο που περιμεναμε νεα απο το πετ σοπ που χαμε επικοινωνησει ετυχε να περασω απο ενα ενυδριαδικο(ειχε πει καποιο μελος οτι φερνουν απο κει) κ να ανοιγουν κουτες απο τον ολλανδο, οποτε κ ρωτησα ποτε ξεναφερνουν.. αφου ο κυριος που μιλουσαμε δεν μασ ελεγε κατι συννενοηθηκαμε να ρωτησουμε λοιπον τα παιδια απο το αquariumshop αν δεχονται να μασ βοηθησουν με την ομαδικη παραγγελια μασ. 

την δικ'η τους παραγγελια την στελνουν σαββατο.. απο εμασ περιμενουν την λιστα μασ πεμπτη πρωι για να προλαβουν να μασ δωσουν τιμεσ κ να τουσ πουμε οκ. τις τιμες θα τις αναρτησουμε εδω  κ ο καθενασ μασ θα δωσει το τελικο οκ..

αυτο  πο υ μασ ζητησαν ειναι:

να ειναι καθαρο οτι αλλη η τιμη που θα παρουμε λογω εκπτωσης για την  ομαδικη παραγγελια κ αλλη η τιμη στο site τους για το ιδιο ψαρι..

να προσπαθησουμε να αποφυγουμε διαχωρισμο φυλλων αν δεν αναγραφεται στη σελιδα το ρουινμανς αλλα κ αν το κανουμε να εχει ο καθενασ μασ την ευθυνη για την αγορα αν πχ ερθουν 2 αρσενικα κ οχι ζευγαρι το παιδι που τα παρηγγηλε θα πρεπει να τα παρει..

αν το ψαρι που παραγγειλουμε εξαντληθει μεχρι να γινει η παρραγελια ( απο πεμπτη που θα δωσουμε την λιστα μασ μεχρι να φυγει ολη η παραγγελια σαββατο) να μην προσθεσουμε

κατι αλλο ..αλλα να περιμενουμε για επομενη παραγγελια ..

μεχρι τεταρτη βραδυ λοιπον μαζευουμε την λιστα μασ κ πεμπτη πρωι την εχουμε στειλει πρωι πρωι.. τα ψαρακια θα ειναι αθηνα ταταρτη πρωι κ μιλαμε μαζι τουσ κ για την καθε αποστολη εκτοσ αθηνασ.. αντε με το καλο..

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικα @thedrowningman θες εδω να σου στειλουμε την παραγγελια ή σε προσωπικο μνμ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...