Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης


Aiolos

Recommended Posts

Τι θα λέγατε να οργανώσουμε κανένα καφεδάκι στη Θεσσαλονίκη αυτές τις μέρες? 
Υπάρχει ενδιαφέρον?...

για να δούμε.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Aiolos @salamander υπάρχει πρόθεση η επόμενη συνάντησή μας να γίνει στην αρχή του νέου έτους, μαζί με την κοπή της πίτας! Θα χαρούμε να υπάρξει πραγματικά ενδιαφέρον και να δούμε πολλά μέλη, νέα και παλιά, ώστε να θυμηθούμε παλιές καλές εποχές συναντήσεων Θεσσαλονίκης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άν έχετε όρεξη κανονίστε και ενδιάμεση συνάντηση! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να βολεψει ρε παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα την ημερομηνία θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ για ακόμη μια φορά! :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεσει να γινει ως Κυριακη θα ειμαι και εγω αν όχι να πάτε να πιειτε εσεις καφεδακι και εγω θα ξεροσταλιαζω στην σκοπια.. χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος bbetta έγραψε:

@Aiolos @salamander υπάρχει πρόθεση η επόμενη συνάντησή μας να γίνει στην αρχή του νέου έτους, μαζί με την κοπή της πίτας! Θα χαρούμε να υπάρξει πραγματικά ενδιαφέρον και να δούμε πολλά μέλη, νέα και παλιά, ώστε να θυμηθούμε παλιές καλές εποχές συναντήσεων Θεσσαλονίκης.

Πότε περιπου; Θα εχω εξεταστικη απο 8 Ιανουαριου. Ναι...ναι... και δευτερο και τριτο επαγγελμα πρεπει να αποκτησεις για να μπορεσεις να βρεις δουλεια....

 

Link to comment
Share on other sites

Στη βράση κολλάει το σίδερο... τι λέτε για αυτή τη Κυριακή? (9/12/18)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους  ειμαι μεσα , για πρωινες ωρες   ( μεχρι τις 2 )  λογο  δουλειας. αλλιως  της καθημερινες

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος bbetta έγραψε:

@Aiolos @salamander υπάρχει πρόθεση η επόμενη συνάντησή μας να γίνει στην αρχή του νέου έτους, μαζί με την κοπή της πίτας! Θα χαρούμε να υπάρξει πραγματικά ενδιαφέρον και να δούμε πολλά μέλη, νέα και παλιά, ώστε να θυμηθούμε παλιές καλές εποχές συναντήσεων Θεσσαλονίκης.

ναι ωραία αυτό όμως δεν μας εμποδίζει να κάνουμε και μια πιο πριν....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν θέλετε να κάνετε μία αναγνωριστική συνάντηση και να θυμηθείτε τα παλιά και όχι μόνο, δεν έχω να φέρω καμία αντίρρηση.

Κρατήστε όμως την όρεξή σας για την κοπή της πίτας που θα έχουμε κάπου το νέο έτος.

Εκεί σας θέλω όλους, κυριολεκτώ :angylaw:     

927462452_kopipitas2019.gif.aff6a391fae6154fd0406f8fed39b3be.gif

Είμαστε πολύ οι  βορειοελλαδίτες και είναι κρίμα να είμαστε κρυμμένοι πίσω από ένα πληκτρολόγιο.

 

Αν τελικά κάνετε την συνάντηση εύχομαι να περάσετε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ψήνομαι για να δω κάποιες παλιές φάτσες (δεν σας είπα παλιοφατσες :D ). Το καφεδακι οργανώνεται στη στιγμή. Κανονιστε ημερομηνια να δω πως θα το βολέψω.

Μετά βλέπουμε και για συνάντηση ως φόρουμ πιο οργανομένα...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ξέρω κανέναν προσωπικά.... ψήνομαι ......  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Geo087 έγραψε:

Αν και δεν ξέρω κανέναν προσωπικά.... ψήνομαι ......  

Δεν χρειάζεται να ξέρεις κανέναν. Στην αρχή είμασταν όλοι άγνωστοι μεταξύ μας, αλλά έχουν δημιουργηθεί πραγματικές φιλίες στην πορεία. Θα το καταλάβεις από την πρώτη συνάντηση.:D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ωραία, αφού είμαστε αρκετά άτομα μεσα, το μόνο που μένει είναι ο τόπος και ο χρόνος,,,,,

Τι θα λέγατε για τις 11 κάπου κεντρικά, αν και για κάποιους ίσως υπάρχει πρόβλημα στο πάρκινγκ, οπότε ας ακούσουμε γνώμες.
Δυστυχώς η καφετέρια που πηγαίναμε (La scala), έκλεισε και είναι η ώρα να βρούμε άλλο στέκι και όχι μόνο για καφέ αλλά και για διάφορες εκδηλώσεις που θα γίνουν μελλοντικά. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Aiolos said:

ωραία, αφού είμαστε αρκετά άτομα μεσα, το μόνο που μένει είναι ο τόπος και ο χρόνος,,,,,

Τι θα λέγατε για τις 11 κάπου κεντρικά, αν και για κάποιους ίσως υπάρχει πρόβλημα στο πάρκινγκ, οπότε ας ακούσουμε γνώμες.
Δυστυχώς η καφετέρια που πηγαίναμε (La scala), έκλεισε και είναι η ώρα να βρούμε άλλο στέκι και όχι μόνο για καφέ αλλά και για διάφορες εκδηλώσεις που θα γίνουν μελλοντικά. 

Βαγγέλη στις 2 προηγούμενες συναντήσεις που έγιναν φέτος, πήγαμε στο Cosmos και συγκεκριμένα στο καφε Tothélo, Σάββατο μεσημεράκι. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

αν τελικά κανονιστεί η συνάντηση ενημερώστε ο θέμα για να δω αν θα προλάβω να ανέβω κι εγώ από Βόλο.

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2018 at 7:05 ΜΜ, το μέλος bbetta έγραψε:

Βαγγέλη στις 2 προηγούμενες συναντήσεις που έγιναν φέτος, πήγαμε στο Cosmos και συγκεκριμένα στο καφε Tothélo, Σάββατο μεσημεράκι. 

Ωραία, να κρατήσουμε αυτόν τον χώρο αφού έχουν γίνει εκεί κάποιες συγκεντρώσεις.....πάει αυτό!!
Κυριακή στης 11 είναι καλά?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η εμπειρία μου λέει ότι πρέπει να ανακοινώνεται μια συγκεκριμένη ώρα και από εκεί και πέρα όσοι μπορουν έρχονται, ειδάλλως ο καθένας θα προτείνει είτε μέρα είτε ώρα όπως τον βολεύει. 

Link to comment
Share on other sites

Άντε πείτε εγώ είμαι οκ 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...